W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zawieranie nowych przyjazni

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    #16
    Zacznijmy od podstawowych błędów w rozumowaniu.
    Napisał Skorpiono
    Ogolnie nie boje sie ludzi. Jestem pewny siebie i gdy trzeba zagadac to zagadam.
    Nie. Nie jesteś pewny siebie.
    Jesteś wręcz bardzo niepewny siebie a pierwszym problemem jest fakt że nawet nie jesteś tego świadom.

    Napisał Skorpiono
    Ostatecznie gdy podchodze do obcych ludzi, i zagaduje CZEGO OSTATNIO OSTENTACYJNIE SIE BOJE! (chyba brak calosciowej wizji swiata)
    Zastanawiam się jak wygląda oscentacyjne banie się?
    Ssiesz kciuka? Krzyżujesz nogi do srodka i trzymiesz się za siusiora z grymasem na twarzy?



    Napisał Skorpiono
    pocieszam sie faktem, ze to moze miec cos wspolnego z pieniedzmi (a mianowiscie z ich brakiem), przez co, nie potrafie projektowac istnienie swojego bytu (wybacznie patetyzm, za duzo grzesiaka) na przyszlosc.
    Zależy w jaki target celujesz. Sądząc po Twojej pisowni jesteś wrażliwym gościem więc nie celujesz w dyskotekowe pustaki którym imponuje kasa, 18 calowe fele i anal w ubikacji.
    Więc tu radosna nowina - kasa jest mało ważna.



    Napisał Skorpiono
    PS Aha no i wiek, czy nie ma przeszkody aby 27 letni FACET!? podszedl do ludzi ktorzy maja 18-22,23 lata? Czy to juz nie wypada?
    Czym człowiek jest starszy tym wiek ma mniejsze znaczenie.
    bardziej liczy się podobny światopogląd, suma doświadczeń, hobby i wspólne zainteresowania...
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • ogrodnikszoguna
      Świętoszek
      • Apr 2017
      • 10

      #17
      Niestety problem z niską samooceną jest tu kluczowy, a brak kasy to tylko wymówka. Mam to samo wiec wiem co mówię!

      Skomentuj

      • solstafir
        Banned
        • Aug 2012
        • 779

        #18
        Jestem starszy i zdarza mi sie zatańczyć i bajerować 17-nastki.

        Kolega jak miał 36 lat to ruchał 17-nastkę, ale on był na dużych dawkach sterydów.

        Skomentuj

        • nowygenju2
          Świętoszek
          • Aug 2017
          • 2

          #19
          Poznaliście kiedyś kogoś na foruM?

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2703

            #20
            Napisał nowygenju2
            Poznaliście kiedyś kogoś na foruM?
            O tak i bardzo cenię sobie wszystkie te znajomości. Już dawno te osoby nie są dla mnie tylko znajomymi z forum. A jedna z nich niebawem będzie miała niewątpliwie ogromny zaszczyt mieć mnie za sąsiadkę
            0statnio edytowany przez Kalilah; 21-08-17, 09:22.
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • Still
              Świętoszek
              • Jul 2012
              • 18

              #21
              Zgodzę się z @e-rotmantic, kasa to nie "konieczny" atrybut. Też tak kiedyś myślałem jeśli chodzi o sferę prywatną, rozczarowałem się.

              Za rok na karku 30, w sferze zawodowej jak już padło wiek nie ma większego znaczenia, a raczej kontent rozmowy. Podobnie jeśli chodzi o zainteresowania, mam znajomych "świeżo" po 20 i tych przed 50. Im dalej tym granica wieku się zaciera.

              Skomentuj

              • bartek24
                Świntuszek
                • Oct 2017
                • 97

                #22
                pieniądze to nie wszystko

                Skomentuj

                Working...