Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yyaarroo
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 7

    co rozumiesz przez życiowym nieudacznikiem ??
    smack my bitch up

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      Znaczy sie że przegrał życie i teraz myśli o samobójstwie.

      Skomentuj

      • Staszi
        Świętoszek
        • May 2007
        • 1

        wiek 19 powód nieśmiałość niewierze w siebie i tyle jak tak dalej pójdzie to lipa

        Skomentuj

        • nibler
          Świętoszek
          • May 2007
          • 14

          Może nie samobójstwo ... po prostu jedni w danej dziedznie życia są lepsi a inni nie. Moi znajomi może zmieniają kobiety jak rękawiczki ale za to nie mają taki sukcesów zawodowych jak ja.
          Czasem wydaje mi się że reinkarnacja naprawdę istnieje i że w zeszłym wcieleniu musiałem być niezłym kochankiem.

          Skomentuj

          • yyaarroo
            Świętoszek
            • Apr 2007
            • 7

            chyba masz raccje ja nie mam szczescia do dzziewczyn ale naprzykład nie mam zadnych problemow ze zdrowiem i nauka mi dobrze idzie tylko do tego pełnego szczescia dziwczyny mi brakuje ale nie ma co sie u żalac nad soba i byc dobrej mysli
            smack my bitch up

            Skomentuj

            • nibler
              Świętoszek
              • May 2007
              • 14

              Pomyślmy z drugiej strony czy panna to aby na pewno to czego nam teraz potrzeba? Będzie narzekać, stawarzać problemy, trzeba będzie jej kupować prezenty człowiek będzie się martwił czy go nie zdradziła a i tak koniec końców zdradzi. Na sam seks lepiej jest się wybrać do prostytutki.

              Skomentuj

              • alish
                Świętoszek
                • May 2007
                • 10

                18 lat
                Kogo nie poznasz(po miesiącu nawiązują temat o współżyciu...),brak odpowiedniej osoby,mężczyźni się mnie boją,atrakcyjność przeszkadza!,wiek.

                Skomentuj

                • patyk
                  Ocieracz
                  • Mar 2006
                  • 172

                  temat o współżyciu to raczej norma. w koncu po to jesteśmy na tym świecie, żeby prokreować.
                  ale że atrakcyjność przeszkadza ?? i czemu mężczyźni się Ciebie boją ??
                  Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                  Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                  Skomentuj

                  • bombastiq
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 2

                    niespełna 17 lat
                    Wszystkie fajne dziewczyny zajęte, więc na razie zero sexu!!A w klasie w LO fatalne dziewczyny!!! Szkoda gadać. Ale w sumie praktycznie nikt z moich kupli i koleżanek nie kochał się jeszcze (powaga a przyjaźnie się z nie byle kim) więc się nie przejmuję. Jak za rok o tej porze będzie tak samo to będe się przejmował...

                    Skomentuj

                    • alish
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 10

                      Napisał patyk
                      temat o współżyciu to raczej norma. w koncu po to jesteśmy na tym świecie, żeby prokreować.
                      ale że atrakcyjność przeszkadza ?? i czemu mężczyźni się Ciebie boją ??

                      Do rozmowy tak,ale żeby od razu mówić"a możę spróbujemy,a może zrobimy 'to'" ?
                      Przeszkadza.Wielokrotnie byłam i jestem "podziwiana".Dlatego nie wiem z czego to wynika,ale mało kto się mną interesuje.Możliwe,że myślą iż jestem dla nich "za wysokim progiem",nie wiem sama,to fenomenu
                      Powiedziano mi,że "ja to się ciebie boję".A dlaczego?Samej jest mi trudno odpowiedzieć.Może z podejścia do życia(?)

                      Skomentuj

                      • nibler
                        Świętoszek
                        • May 2007
                        • 14

                        Alish biadolisz tylko i użalasz się nad sobą. Założe się że gdyby zainteresowałby się Tobą facet który może nie jest przystojny to odrzuciłabyś go choćby z tego powodu że wstyd by Ci było się z nim pokazać wśród koleżanek.

                        Skomentuj

                        • świrus
                          Świętoszek
                          • Mar 2007
                          • 15

                          nie posądzaj jej zbyt pochopnie... mam koleżankę w podobnej sytuacji... poznała gościa, do którego sama zagadała, nie jest to żaden "czipendejls", ani nikt jakiś super-hiper... zwykły szaraczek... są ze sobą już od pół roku...

                          Skomentuj

                          • alish
                            Świętoszek
                            • May 2007
                            • 10

                            Zainteresował z rok temu chłopak,który wyglądem nie grzeszył i co? I okazał się takim samym dupkiem jak i inny,że po(ten jeszcze wcześniej) kilku dniach zaczął i pitolić o seksie.
                            Mam sporą grupę znajomych z przeciętną urodą i nie wstydzę się z nimi wyjść.
                            A jeśli chodzi o wygląd...
                            Uwierz,że nigdy nie ineterowałam się brunetami/blondynami,dobrze ubranymi z wyżelowaną fryzurą i opaloną sylwetką.Od takich rzeczywiście uciekam.

                            Skomentuj

                            • Luk
                              Erotoman
                              • Feb 2006
                              • 427

                              walnij nastepnemu teksta, ze sex to po slubie (mimo ze tak nie myslisz i nie zamierzasz tyle czekac), zobaczysz czy zostanie czy zwieje

                              Skomentuj

                              • Nero12
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 19

                                @alish
                                ile dziewczyn pewnie by chcialo miec taki problem jak ty...
                                W klasie (3gim) jest u mnie jedna dziewczyna ktora naprawde moze miec pretensje do zycia. Jest okropnie brzydka... naprawde, od twarzy przez nogi po figure - po prostu tragedia. Z tego wzgledu nikt jej prawie nie lubi (badz nie chce z nia przebywac), ma jedna przyjaciolke na 31 osob w klasie. Ojciec jej zmarl jakis rok temu i uczy sie beznadziejnie. Jest tez dosyc uboga...

                                ona moze narzekac ! sorry ale wkurza mnie gdy ludzie tacy jak ty ubolewaja nad swoim losem... ja tez mialem duuuzo problemow jeszcze 1-2 lata temu, bylem na psychicznym dnie ale sie podnioslem i nie uwazam tego czasu za zmarnowany, dostalem bolesna lekcje zycia, ktora tylko mobilizuje mnie do dalszych zmian aby w liceum juz nigdy nie powtorzyc zadnego bledu z gimnazjum.

                                Skomentuj

                                Working...