Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • punjjo
    Świętoszek
    • Mar 2012
    • 6

    Ktos tam kiedys wyzej zadal chyba pytanie "dlaczego?". Nie wiem. Sam mam problem z samoocena. Czesto bywalo, ze nie mialem czasu. Szczerze, to duzo czynnikow. Sam nie wiem "what's my deal?!" Kobiety? Faceci? Jest tylko jedna kobieta dla ktorej zrobilbym wszystko. Jeszcze z wczesniejszych czasow. Dzis sie narabalem i napisalem jej wiadomosc: odpisz "daj mi spokoj" lub "a moze". Jutro pewnie bede zalowal.

    Btw byly kiedys zabawy i pieszczoty w ogole, ale to nie "to".
    Czy alkohol jest zly? Zdecydowanie ;p Ide spac. Dobranoc.

    Skomentuj

    • potrek
      Świętoszek
      • Dec 2011
      • 16

      Napisał punjjo
      Ktos tam kiedys wyzej zadal chyba pytanie "dlaczego?". Nie wiem. Sam mam problem z samoocena. Czesto bywalo, ze nie mialem czasu. Szczerze, to duzo czynnikow. Sam nie wiem "what's my deal?!" Kobiety? Faceci? Jest tylko jedna kobieta dla ktorej zrobilbym wszystko. Jeszcze z wczesniejszych czasow. Dzis sie narabalem i napisalem jej wiadomosc: odpisz "daj mi spokoj" lub "a moze". Jutro pewnie bede zalowal.

      Btw byly kiedys zabawy i pieszczoty w ogole, ale to nie "to".
      Czy alkohol jest zly? Zdecydowanie ;p Ide spac. Dobranoc.
      i jak? żałujesz?

      Skomentuj

      • murarzyna
        Świętoszek
        • May 2012
        • 3

        Lat 21 :
        Powody: Dosyć standardowe: wygląd, charakter ( w niewielkim stopniu), niewielka wada wymowy ( lekkie seplenienie, którego najprawdopodobniej nie zwalczę, dziwny sposób mówienia). Jednak jest inny powód, który jest ważniejszy niż pozostałe: otóź jak poznaje jakąś dziewczynę to po czasie nie wyobrażam sobie, żebym mógł z nią uprawiać seks, bo zaczynam traktować ją jak kumpla i to jest bardzo silne odczucie, które pozwoliło by zajść dalej.

        Skomentuj

        • janko_muzykant
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2010
          • 314

          Czemu się nie zanosi? :]
          No jak nie będziesz poznawać nowych ludzi to tak sobie poczekasz

          Skomentuj

          • 495f50
            Perwers
            • May 2011
            • 1117

            Napisał Maxi.Kaz
            Posiedzisz chwilę na BT to tak ci zryją psychikę te wszystkie zboczeńce, że puścisz się szybciej niż mrugniesz. Bez miłości
            Bullshit Wystarczy nie łykać wszystkiego co mówią na BT jak gęsi żarcia z rury i się nie puści z byle kim Nie ma się co spinać, na każdego przyjdzie pora

            Oczywiście też witam.
            Last edited by 495f50; 20-05-12, 20:47.

            Skomentuj

            • Maryja_dziewica
              Perwers
              • Nov 2011
              • 902

              Hej Emi. Nie rób tego z byle kim, bo prawdopodobnie tylko sobie zaszkodzisz. Ja choćbym miała czekać na Józka do 30-stki, to poczekam, a potrzeby też mam. Damy radę
              "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

              Skomentuj

              • ninaaa

                Emily, ja tez dłuuugo byłam dziewicą, bo nie potrafilam sie w nikim zakochac. Popęd jednak miałam dosyc duzy i bardzo ciekawilo mnie jak to jest. Poszlam na zywioł, a "po" bylam milo zaskoczona. Nie namawiam nikogo do robienia tego z byle kim, ale warto czasami sie wyluzować i na chwilę zapomniec o wymarzonym księciu z bajki.

                Skomentuj

                • znowuzapilem
                  SeksMistrz
                  • Nov 2010
                  • 3555

                  Napisał Maryja_dziewica
                  Hej Emi. Nie rób tego z byle kim, bo prawdopodobnie tylko sobie zaszkodzisz. Ja choćbym miała czekać na Józka do 30-stki, to poczekam, a potrzeby też mam. Damy radę
                  A po 30stce? Jak Józio się nie zjawi?
                  Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                  Skomentuj

                  • Maryja_dziewica
                    Perwers
                    • Nov 2011
                    • 902

                    Nie będę martwić się na zapas.

                    Napisał ninaaa
                    Emily, ja tez dłuuugo byłam dziewicą, bo nie potrafilam sie w nikim zakochac. Popęd jednak miałam dosyc duzy i bardzo ciekawilo mnie jak to jest. Poszlam na zywioł, a "po" bylam milo zaskoczona. Nie namawiam nikogo do robienia tego z byle kim, ale warto czasami sie wyluzować i na chwilę zapomniec o wymarzonym księciu z bajki.
                    Fajnie, że dobrze na tym wyszłaś. Ja mam pewność, że źle na tym wyjdę, więc nie zamierzam próbować. Nawet macania żałuję po części. Niektórzy muszą się zakochać, stety czy niestety.

                    Edit: I poczuć się kochanym.
                    "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                    Skomentuj

                    • ninaaa

                      Emily, miałam 21 lat z hakiem Masz rację - nic na silę. Predzej czy pozniej na pewno spotkasz odpowiednią osobę.
                      Mario, nie do konca dobrze na tym wyszłam, ale w sumie bylo warto. Wbrew pozorom doskonale rozmumiem, ze mozesz żałowac "macania". W liceum jakies trzy razy calowalam sie i za kazdy razem czułam potem niesmak... to po prostu nie było "to".

                      Skomentuj

                      • Maryja_dziewica
                        Perwers
                        • Nov 2011
                        • 902

                        21 lat z hakiem z to dłuuugo? Ja tyle mam i przynajmniej obecnie tego tak nie odbieram. Niesmak to odpowiednie słowo. Pocieszam się tym, że gdy przyjdzie czas na konkrety, będę bardziej swobodna niż bym była z zerowym doświadczeniem.
                        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                        Skomentuj

                        • Greedo
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 1657

                          Hm hm hm, nie rozumiem

                          Skomentuj

                          • ninaaa

                            Mario, jak widac to indywidualna kwestia... Ja jak mialam 21 lat, to czulam, ze przeciągam to co nieuniknione. Ciebie jeszcze tak bardzo nie ciągnie, wolisz poczekac i na pewno wyjdzie ci to na zdrowie. Mnie to dziewictwo juz trochę męczyło, a mialam wtedy straszne pwowodzenie, wiec stwierdzilam, ze w koncu muszę z tego skorzystać
                            Czego Dziecko nie rozumiesz?

                            Skomentuj

                            • Maryja_dziewica
                              Perwers
                              • Nov 2011
                              • 902

                              Napisał Greedo
                              Hm hm hm, nie rozumiem
                              To ty Marcin? Sorry, ale taka jest prawda
                              "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                              Skomentuj

                              • 495f50
                                Perwers
                                • May 2011
                                • 1117

                                Czerpanie z wiedzy a przyjmowanie wszystkiego co tu jest napisane za świętości to różnica, rzekłbym nawet że spora.

                                Skomentuj

                                Working...