W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    kozak widzę na załączonej fotce ,że w końcu przeprowadziłeś remont wc na chacie to się chwali ,grunt to perspektywiczne myślenie

    Skomentuj

    • brzydki27

      Wt, 2009-02-10 08:39 (aktualizacja: 09:01)


      Drugi trener Wisły Kraków zatrzymany
      89 zarzutów korupcyjnych usłyszy dzisiaj były drugi trener Wisły Kraków Andrzej B. Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali go nad ranem w Warszawie na polecenie Prokuratury Krajowej. Jeszcze dziś zostanie przewieziony do Wrocławia.
      < fot. Archiwum RMF FM

      Po pierwszym przesłuchaniu, w marcu ubiegłego roku kiedy był jeszcze trenerem Wisły Kraków, Andrzej B. zapewniał, że śledztwo nie dotyczy krakowskiego klubu. Prawdopodobnie tak jest, ponieważ Andrzej B. prokuratorom tłumaczył się przede wszystkim z podejrzanych meczów Motoru Lublin, Unii Janikowo, Siarki Tarnobrzeg, Zagłębia Sosnowiec i Skawinki Skawina. A zarzuty jakie usłyszy dotyczą sezonów z lat 2004, 2005 i 2006. Andrzej B. w tym czasie nie pracował w krakowskim klubie.

      89 zarzutów, jakie usłyszeć ma były trener poraża i niestety winduje Andrzeja B. na pierwsze miejsce, pod względem ilości zarzutów. Dotąd zamieszani w korupcję mieli na koncie góra kilkanaście grzechów, 89 nie miał jeszcze nikt. Pokaźne są też sumy, jakimi obracał trener. Przyjął ponad 300 tysięcy łapówek, oferował ponad 400.

      Do tego śledztwa funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wcześniej zatrzymali 60 osób. Prokuratura wszystkim postawiła łącznie 400 zarzutów - mówi rzecznik CBA Temistokles Brodowski.



      ciekawe czy pogolił też wisełke GTS?

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5249



        Co to jest, kurde? Bomba czy kosz na śmieci w kolorach maskujących?
        0statnio edytowany przez Dromader; 18-12-09, 13:04.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          worek foliowy w kuble na śmieci

          Skomentuj

          • karaluch0
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 21

            Na zawsze tylko Legia Warszawa (L)
            Linkowanie w podpisie zabronione.

            Skomentuj

            • brzydki27

              tak jednym okiem lukam na Francja - Argentyna Boski Diego robi drużyne marzeń, żabojady nawet nie podchodzą pod bramke Carrizo, białoniebiescy robią co chcą 90 minuta a jest 0-2, rzeczywiście chyba "Bóg jest Argentyńczykiem.."

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5249

                Wiesz paffcio, dla mnie to wygląda troszkę raczej jak brudny pojemnik na śmieci - bez dorabiania do tego żadnej zbytecznej definicji...

                I jeszcze blaty - wyglądają, jakby było na nich dużo pyłu. Widać, że nikt im kibla dawno nie sprzątał

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  Napisał Raine
                  I jeszcze blaty - wyglądają, jakby było na nich dużo pyłu. Widać, że nikt im kibla dawno nie sprzątał
                  to są fotki z czasów budowy i prac wykonczeniowych trybuny Wisły od strony błoń znalazłem pierwsze lepsze zdjęcie ze strony klubu i zamieściłem

                  Skomentuj

                  • ktos69
                    Erotoman
                    • May 2007
                    • 757

                    Brawo Lech! Powrócili z daaaaaalekiej podróży ale mecz w drugiej połowie na prawdę emocjonujący. Szkoda tylko, że nie zwycięztwo, bo 5 dyszek poszlo w pi*du... Jeśli będzie zaangażowanie z drugiej połowy, widzę Lecha w kolejnej rundzie

                    Skomentuj

                    • brzydki27

                      ****A SZMATA DO ****NIA LECH Z POZNANIA


                      żeby odpadły te zadufane ziemniaczane ludki, zresztą co ja mówi włoskie 'catenacio' nad szkołą Franca weźmie góre

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5249

                        Eee, szkoda tylko tego samobója Arboledy - cholernie sympatyczny człowiek, a jak jest w formie, to moim zdaniem jeden z najlepszych obrońców ligi.

                        Widać było, że Włosi są w środku sezonu a Lech dopiero przed. Przed meczem obstawiałem 0:0 i 1:1 na wyjeździe, coś a'la Groclin, jak pojechał po burakach z Manchesteru, a Mila wsadził hopla Seamanowi

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • ktos69
                          Erotoman
                          • May 2007
                          • 757

                          no ten gol Mili to się udał jedna z nielicznych rzeczy, jaka mu się w życiu udała ja przed meczem myślałem o wyniku 1:1 jednak po bardziej wyrównanej grze. Jednak na STSach wiara przeważyła nad rozumem i postawiłem na Lecha. A co do Arboledy, też mi szkoda tej bramki, tym bardziej, że to nie jego błąd tylko Turiny. A Arboleda i bez formy jest w czołówce defensorów polskiej ligi

                          Skomentuj

                          • brzydki27

                            no nie mówcie że trzmacie garstki za tych poznańskich festów? Piotrek Reiss i tym podobne muły, ****na Amica

                            Skomentuj

                            • brzydki27

                              CAŁA POLSKA DZISIAJ LEJE
                              ŻE KOLEJORZ TO ZŁODZIEJE
                              W NET KAJDANKI MU WŁOŻYLI
                              I DO SUKI GO WSADZILI
                              WSZYSCY DZISIAJ SIE DZIWILI
                              JAK SKUTEGO PROWADZILI
                              TAKIE BYŁY LECHA RZĄDZE
                              KUPIC WSZYSTKO ZA PIENIĄDZE
                              REKSIU WSZYTKICH OSZUKIWAL
                              NIBY GOLE SWE ZDOBYWAŁ
                              SETKA ICH SIĘ UZBIERAŁA
                              SPORO KASY KOSZTOWAŁA
                              NIECH JUŻ NIKT TU SIĘ NIE ŁUDZI
                              REKSIU OSZUKUJE LUDZI
                              TAK ZAKOŃCZY SIE KARIERA
                              LECHA PSEUDO BOHATERA
                              TERAZ JUŻ WIĘZIENNE WYRO
                              CZEKA CIEBIE PODŁA PYRO
                              CO ARECZKA NA TO POWIE
                              BYŁA PEWNIE Z LECHEM W ZMOWIE
                              LECZ GDY SPADKIEM ZAŚMIERDZIAŁO
                              WYJAWIŁA SPRAWE CAŁĄ
                              SPRAWA CAŁA SIE WYDAŁA
                              BO ARECZKA WYSYPAŁA
                              TAKA W ARCE CAŁA SIŁA
                              ŻE NA LECHA DONOSIŁA
                              ARKA LECHA TAM SPRZEDAŁA
                              ŻEBY W LIDZE POZOSTAŁA
                              ARKO ARKO CO ZROBIŁAŚ
                              TY NA LECHA DONOSIŁAŚ?
                              TY KAPUJESZ Z PEŁNEJ RURY
                              ARKA GDYNIA -KONFITURY!!




                              ARKA GDYNIA ****A ŚWINIA


                              Sląsk & Motor zawsze razem!!!

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5249

                                Arki jakoś nigdy nie lubiłem, do Poznania moje stanowisko jest raczej neutralne

                                A propos Mili - przeżyjmy to jeszcze raz... - moim zdaniem chłopak miał talent jak cholera, tylko Bozia mu za mało ciała dała. Agresywność sobie wyrobił, podobało mi się jak walczył o każdą piłkę (czasami troszkę bez głowy, fakt), zadziorny koleś.

                                No i naprawdę niezłą ma tę lewą nogę

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...