W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • D'Jok
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 10

    #91
    Only Ajax Amsterdam 4ever!!
    oprócz tego
    Atletico Madryt
    Ol. Marsylia
    Club Brugge
    Brescia Calcio
    AS Roma
    AEK Ateny
    Malmoe FF

    To tak po krótce,z OE jakoś nie mam uubionych chociaż podobać się może Kolejorz,czy Miedziani,ogólnie wole niszowe kluby,co zresztą widać po tym jakie wypisałem,a z tymi co jestem to zawsze na dobre i złe z Ajaksem już od 95 roku,z Atletico i Romą niewiele Mniej!Nie jestem sezonowcem i nie lubię gwiazdorstwa.Ideał piłkarza-Roberto Baggio,Jari Litmanen,Carlos Valderrama,no i Boski Diego,a także G.Giannini,czy F.Totti-prawdziwi kopacze nie plastikowe gwiazki za wielkie $$$.

    Skomentuj

    • selasee
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 14

      #92
      Wisla Krakow // Cagliari Calcio //PSV //Ol. Lyon//Chelsea
      sikam na kibicow ktorzy kibicuja klubowi bo jest tam ronaldinho ,ronaldo czy henry
      Go and run and run upon the road , let your heart beat faster, faster , it's gonna make your body stronger

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        #93
        to jaki ma byc tytuł tematu związanego z naszą ligą? jakieś propozycje?
        0statnio edytowany przez paffcio; 22-08-07, 20:54.

        Skomentuj

        • Bejbe744
          Świętoszek
          • Aug 2007
          • 21

          #94
          No muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się aż tylu kibiców klubu któremu wszyscy kibicują ale nie każdy jeszcze o tym wie czyli "AJAX AMSTERDAM"
          Ja też jestem zagorzałym fanem drużyny z ArenA od niepamiętnych czasów.........
          Z przykrością muszę stwierdzić, że "dzisiejszy" Ajax różni się "trochę" od tego z '95 ale ja i tak wierze, że jeszcze nadejdzie taki sezon (albo pięć pod rząd) i AJAX pokaże wszystkim na co stać "kuźżnię talentów z Amsterdamu"
          Finał '95 mam na dysku i czasami wołam kumpla i przy piwku wspominamy...........

          Skomentuj

          • brzydki27

            #95
            fani Ajaxu



            mecz Ajax - Valencia

            Wisla Krakow
            ZOMO ZOMO ZOMO PIES PIES PIES WISŁA WISŁA WISŁA GTS*


            (*) Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe, klub niegdyś milicyjny. obecnie mało sie zmieniło....

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              #96
              Napisał kozak27
              fani Ajaxu



              mecz Ajax - Valencia



              ZOMO ZOMO ZOMO PIES PIES PIES WISŁA WISŁA WISŁA GTS*


              (*) Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe, klub niegdyś milicyjny. obecnie mało sie zmieniło....
              gwardyjskie było jedynie w czasach komuny i sam jestes pies

              Skomentuj

              • Bejbe744
                Świętoszek
                • Aug 2007
                • 21

                #97
                Fani Ajax-u bardzo utożsamiają się ze społecznością Żydowską.
                Cała historia Ajax-u opiera się o działaczy, inwestorów, zawodników i kibiców Żydowskiego pochodzenia.
                "Żydzi, Żydzi, bracia z Amsterdamu" - Żydowska historia klubu. Polecam lekturę.

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  #98
                  Napisał Bejbe744
                  Fani Ajax-u bardzo utożsamiają się ze społecznością Żydowską.
                  Cała historia Ajax-u opiera się o działaczy, inwestorów, zawodników i kibiców Żydowskiego pochodzenia.
                  "Żydzi, Żydzi, bracia z Amsterdamu" - Żydowska historia klubu. Polecam lekturę.
                  tottenham londyn również jest klubem ktoremu kibicują żydzi

                  Skomentuj

                  • brzydki27

                    #99
                    Napisał paffcio
                    gwardyjskie było jedynie w czasach komuny i sam jestes pies

                    to chyba wasza flaga?:



                    psami zawsze byliście, jesteście i będziecie, sami sie tak nazywaliście 100 % pogardy za siekiery, noże i tasaki.

                    Wisła Krakowska To Stara Kur... ZOMOWSKA.

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      Napisał kozak27
                      to chyba wasza flaga?:



                      psami zawsze byliście, jesteście i będziecie, sami sie tak nazywaliście 100 % pogardy za siekiery, noże i tasaki.

                      Wisła Krakowska To Stara Kur... ZOMOWSKA.
                      widzę ,ze z ciebie taki twardziej stadionowy można powiedzieć hools a te marne teksty to pewnie żeby zagłuszyc frustracje co?

                      Skomentuj

                      • brzydki27

                        teksty są prześmieszne, zrzutowe i zawsze mnie skręca jak jak sie je śpiewało a to zawsze wy sie gotowaliście po drugiej stronie płotu

                        Skomentuj

                        • Bejbe744
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 21

                          Napisał paffcio
                          tottenham londyn również jest klubem ktoremu kibicują żydzi
                          Tu nie chodzi o kibicowanie ale o historię.

                          Cytat z "Żydzi, Żydzi! - Bracia z Amsterdamu"

                          "Potęga Ajaksu nie byłaby możliwa bez pieniędzy żydowskich biznesmenów, którzy przetrwali wojnę[...] Ajax powstał w 1900 roku. Amsterdam był wtedy jednym z większych skupisk Żydów w Europie. Po wielu perypetiach ze znalezieniem miejsca klub zbudował swój stadion we wschodnim Amsterdamie, gdzie żyła także diaspora żydowska.[...] Rebe Mayer do Hond, malarz pochodzący z biednej żydowskiej rodziny (zginął w Sobiborze w 1943 roku), skarżył się, że wielu jego rodaków bardziej niż o synagogę martwili się wynikami Ajaksu. ...

                          A dziś Ajax pewnie nie ma zbyt wielu żydowskich kibiców ale...
                          "Żydzi, Żydzi - wołają na kibiców Ajax-u fani innych drużyn. To, co w ich zamiarze ma być obelgą, kibice Ajax-u uważają za powód do chwały i dumy. - Tak jesteśmy Żydami - odpowiadają, choć prawdziwych Żydów jest wśród nich bardzo mało....

                          Skomentuj

                          • brzydki27

                            podobnie sprawa ma sie w Rzymie, włoskie środowisko uważało kiedyś że po wojnie AS Roma była "żydowska" no ale po Ajaksie i Tottenhamie, w Europie Cracovia jest jeszcze mocno kojarzona z Izraelem

                            Skomentuj

                            • tomiblue
                              Świętoszek
                              • Aug 2007
                              • 1

                              RUCH CHORZÓW tyle napisze

                              Skomentuj

                              • brzydki27

                                śpiewają miasta śpiewają wioski największa ****a to Ruch Chorzowski

                                Skomentuj

                                Working...