W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • n3bfan
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2010
    • 216

    Czyżby Jolina, Pikowany?;-) Powinna mieć jeszcze futerko w zestawie.
    AdidasBoy, mnie niestety kręcą te które wychodzą najdrożej: parkasite, moncler i firmy robiące ciuchy typowo wyprawowe, bo najbardziej kręci mnie grubość. "Cywilne" odkrycia też oczywiście bardzo lubię bo w tych z kolei idzie wyjść na ulicę ( w puchowym kombinezonie nie bardzo). I w tym przypadku firmy jak nike, adidas czy puma zawsze mają coś bardzo fajnego w ofercie. Zwłaszcza dla kobiet:-)
    0statnio edytowany przez n3bfan; 10-11-13, 10:42.

    Skomentuj

    • n3bfan
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 216

      Na 99% to Jolina. Seryjnie ma jeszcze futerko, żona je zdjęła czy nie było?

      Skomentuj

      • n3bfan
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 216

        Firma bardzo popularna wśród fanów puchu na świecie właśnie od momentu jak wypuściła ten model. Na fb jest masa zdjęć właśnie z futerkiem przy kapturze. Też bardzo mi się podoba ten model, szczególnie w dłuższej wersji i też ze względu na to że wygląda naprawdę grubo. Jak na normalne kurtki oczywiście;-)

        Skomentuj

        • krzysiek1538

          zajecia dodatkowe
          Załączone Pliki

          Skomentuj

          • oktan1
            Świętoszek
            • Feb 2011
            • 20

            fajana a co jej się stało napisz coś więcej

            Skomentuj

            • kochany
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2006
              • 313

              pikowany- twoja żona w tej kurtce kojarzy mi się z ludzikiem michelin
              Osobiście uważam takie śliskie kurtałki za ciut *****skie, acz w pewnych okolicznościach pociągające. W normalnych warunkach mnie nie pociągają.
              Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

              Skomentuj

              • stefanek1979
                Banned
                • May 2011
                • 56

                Chłopaki jak wyglądały wasze rozmowy z żonami na temat tego fetyszu?

                Skomentuj

                • AdidasBoy
                  Świętoszek
                  • Oct 2013
                  • 9

                  Napisał stefanek1979
                  Chłopaki jak wyglądały wasze rozmowy z żonami na temat tego fetyszu?
                  No wlasnie,, podczepiam sie do pytania, bo nie wiem jak zagadac zone o te klimaty?

                  Skomentuj

                  • specialboy
                    Świntuszek
                    • Mar 2012
                    • 54

                    Napisał pikowany
                    Moja żonka w nowej kurtce.
                    Odnosi sie do zdjec krotkiej kurtki.
                    przepięknie nadmuchana kurtka wraz lśniącym kapturem na ostatnim zdjęciu (tylem), od razu mi się przypomina mój słynny film z Youtube'a z dziewczyna w "napompowanym" płaszczu jak jest na przystanku

                    Kurtka Twojej żony rewelacja!

                    Owa nowo pokazana rowniez wspaniala
                    0statnio edytowany przez specialboy; 11-11-13, 23:45.

                    Skomentuj

                    • n3bfan
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 216

                      Krzysiek a Ty znowu kasujesz płaszcze:-)
                      Osobiście uwielbiam jak kobieta wygląda jak michelin, ale w Jolinie to jej jeszcze do tego bardzo daleko. Dopiero w wyprawowych jest taki efekt. Teraz już rzadko ale z 10 lat temu nie było problemu zobaczyć w zimie kobietę w yeti albo pajaku. Boże, co to były za widoki! Sam staram się nosić moją yeti kiedy tylko pogoda pozwala ale ostatnio trudno spotkać kobietę która też tego typu kurtkę zaloży. Pewnie dlatego że po prostu puch stał się modny i robi się z niego też normalne ciuchy a nie jak kiedyś tylko na ekstremalne warunki.
                      Ku*****wsko może takie kurtki wyglądają w konkretnym zestawie ale z normalnymi np. jeansami i normalnymi kozakami większość kobiet nawet nie wie że są choćby sexy. Co innego jak nasze kobiety które wiedzą o co chodzi dobiorą resztę;-)
                      AbidasBoy, żona w ogóle nie jest w temacie?

                      Skomentuj

                      • stefanek1979
                        Banned
                        • May 2011
                        • 56

                        I co żona w dwóch kurtkach na raz paradowała? było to widać? nie było jej głupio?

                        Ps. Żebyś się nie obraził ale jak spojrzałem na zdjęcia twojej żony to.... tylko pozazdrościć :-)

                        Skomentuj

                        • stefanek1979
                          Banned
                          • May 2011
                          • 56

                          Wy chyba dzieci nie macie że sobie pozwalacie na takie zabawy?

                          Ps. jak już kiedyś pisałem mam 19 lat, wiek w nick-u dla zmyłki.
                          Dlatego mnie nie które takie aspekty interesują.

                          ps. pierwszy sex w kurteczkach przed czy po ślubie?

                          ps. Jak nie chcesz pikowany to nie musisz na moja pytania odpowiadać
                          wiem że są dość nietypowe. :-)

                          Skomentuj

                          • n3bfan
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2010
                            • 216

                            Może i klon ale w ten temat sporo dobrego wnoszący. Pikowany, odezwij się jakoś pogadamy przez maile albo gg

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              Może w końcu zostawić Milutkową, niech sobie żyje spokojnie skoro udziela się tylko w naszym puchowo/pikowanym temacie, a nie trolluje swoimi "dyskotekowo chłopacowymi" kreacjami po całym forum?
                              0statnio edytowany przez teranowa; 12-11-13, 19:31.

                              Skomentuj

                              • krzysiek1538

                                a to byla robota moja i zony miala urodziny i zabawa poszla to i tak stary plaszcz byl juz do niczego rorawel od kolezanki go mamy akze bylo fajnie i wesolo fotek duzo i zabawy jeszcze wiecej a co powiecie o nowych zabawkach dwa juz mam niebieskie jeden oryas drugi z moodo i jeszcze czekam na ten rozoby i szary
                                Załączone Pliki
                                0statnio edytowany przez Gość; 12-11-13, 21:07.

                                Skomentuj

                                Working...