W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ortalmen
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 148

    To jak możesz to dorzuć!

    Skomentuj

    • n3bfan
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2010
      • 216

      Teranowa, galeria bardzo fajna tylko niestety są tylko miniatury. A teraz ważna wiadomość: w factory w nike wystawili kurtki puchowe z ubiegłych sezonów. Wszystkie do 99,- ! Bomber, taka jak ortalmena też Płaszczy niestety nie zauważyłem ale kurtki sąw wielu modelach. Są zarówno damskie i męskie

      Skomentuj

      • specialboy
        Świntuszek
        • Mar 2012
        • 54

        Zapraszam do mojej odświeżonej galerii CLICK
        ...a w niej między innymi jeden z moich świecących płaszczy który kiedyś prezentowałem na sobie oraz dwa nowe nabytki PIPERMARU oraz wspaniały w dotyku i również połyskliwy ANTONY MORATO...

        wkrótce włożę więcej kurtek

        czekam na opinie
        0statnio edytowany przez specialboy; 13-08-13, 21:13.

        Skomentuj

        • endriusek
          Świntuszek
          • Sep 2011
          • 68

          super kurteczki! najbardziej podoba mi się ostatnia od lewej ale środkowe zdjęcie połączenie fajnej kurtki ,błyszczących leginsów i niesamowitych kozaczków po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!

          Skomentuj

          • alessandronesta
            Świntuszek
            • Feb 2013
            • 59

            Przesyłam resztę fotek tej kurtko-sukienki od mpreks22 z flickera. Muszę przyznać, że ogromnie podnosi mi ciśnienie
            Załączone Pliki

            Skomentuj

            • kokoko6
              Ocieracz
              • Jun 2012
              • 146

              lukas polecam taki sex wczoraj byłem ubrany w leginsy i kurtkę podczas seksu i było ekstra mojej się też podobało czekamy aż będzie zimniej to razem tak będziemy ubrani ;D

              Skomentuj

              • Outlaws13
                Perwers
                • Oct 2011
                • 1332

                Poprosze o szybki skrot, na czym polega Wasza fascynacja tymi kurtkami. Kiedys juz Wam pisalem ze jak chce sobie poprawic nastroj to zagladam do Was. Kilka postow i mam beke.
                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                Skomentuj

                • Ortalmen
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 148

                  Lukas super jest ta kurteczka sam bym taką chciał a do tego jeszcze ten super turkusowy kolorek jest wyje....sta!

                  Pimulcia ciekaw jestem Twojego nowego zakupu.
                  Ja już czekam na tegoroczny sezon i nowe dostawy śliskich i błyszczących kurteczek.

                  own3dhacking Skrót jest prosty podnieca nas szelest materiał wygląd tych kurtek i ich ubieranie. To w skrócie. Jeśli chcesz zgłębić temat to zapraszam do przeczytania od początku do końca wtedy pewnie sam się podniecisz....

                  Skomentuj

                  • Outlaws13
                    Perwers
                    • Oct 2011
                    • 1332

                    smiech by mi nie pozwolil ale nie widze nic zlego w tym
                    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                    Skomentuj

                    • kokoko6
                      Ocieracz
                      • Jun 2012
                      • 146

                      też nie jestem dumny z takiego fetyszu jak błyszczące ciuchy i tego nie rozumiem ale skoro nie moge z tym wygrać muszę to zaakceptować co ciekawe moją też te jara lepszy jaki fetysz niż szczanie albo sranie na siebie czy chociażby kaleczenie ciala.. tu się zakłada zdejmuje i już chociaż dla niektórych to może byś śmieszne przyznam

                      Skomentuj

                      • Outlaws13
                        Perwers
                        • Oct 2011
                        • 1332

                        ale ja nigdzie nie napisalem ze to zle i obrzydliwe tylko ze smiesznew iec kilka postow oburzonych bezmUzgowcow nie rozumiem, reszczie zycze milej zabawy. Tez znam gorsze fetysze, moze mam gorsze ale ten mnie bawi.
                        0statnio edytowany przez Outlaws13; 22-08-13, 21:23.
                        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                        Skomentuj

                        • alessandronesta
                          Świntuszek
                          • Feb 2013
                          • 59

                          Bezmózgowców? Fakt, jak już słusznie zauważono, to co piszesz świadczy po prostu o Tobie

                          Skomentuj

                          • Outlaws13
                            Perwers
                            • Oct 2011
                            • 1332

                            wyszlo jak wyszlo chyle czola ale zdania nie zmieniam ze bezpodstawnie sie ktos przy****l.
                            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                            Skomentuj

                            • n3bfan
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Nov 2010
                              • 216

                              Każdy ma trochę inaczej, szelest na mnie z kolei nie działa za bardzo. Po prostu uważam że kobieta w fajnej kurtce wygląda cholernie podniecająco i tyle. Szczególnie z kapturem na głowie. W odpowiednim płaszczu również. I w latexie też

                              Skomentuj

                              • Outlaws13
                                Perwers
                                • Oct 2011
                                • 1332

                                to pod tym bym sie podpisal czesciowo, plasz, kaptur ale lateks odpada.
                                Fajnie bylo by zerznac taka Pania ukryta pod kapturem i do konca nie znajac jej wyglady i do tego za****sta figura, wieszaczek z cyckami.
                                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                                Skomentuj

                                Working...