Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzysiek1538

    witam wszystkich mam faje zdjecia swiezego zakupu za gruba kase dzisiaj zostal wyslany i bedzie akcja pokaze zdjecia co myslicie o tym czarny blyszczacy i typowy puchowy nowka nieurzywany a jak dobrze pujdzie to czerwony jeszczebede mial taki sam
    Attached Files

    Skomentuj

    • kurtkowo
      Świntuszek
      • Dec 2013
      • 79

      Napisał n3bfan
      Kurtkowo, przeczytaj mojego posta jeszcze raz:-)
      A no zle przeczytalem, ale z Top Secret tez tam nie ma zadnego plaszzcza.

      Skomentuj

      • kokoko6
        Ocieracz
        • Jun 2012
        • 146

        kolejne multi mikutkowej (albo osobnika który się za kogoś takiego podaje) a wy łykacie to jak młode pelikany i starcza wszystkim wytłumaczenie "to są zdjęcia mojej żony,pierwszy raz je publikuje, nic nie wiem o jakichś kontach itp. haha jak to prawda to słabego antywira masz ;>

        btw. gdzieś ktoś pisał że to wgl trans chodzący po jakimś miasteczku więc już całkiem ostro

        Skomentuj

        • kurtkowo
          Świntuszek
          • Dec 2013
          • 79

          Napisał kokoko6
          kolejne multi mikutkowej (albo osobnika który się za kogoś takiego podaje) a wy łykacie to jak młode pelikany i starcza wszystkim wytłumaczenie "to są zdjęcia mojej żony,pierwszy raz je publikuje, nic nie wiem o jakichś kontach itp. haha jak to prawda to słabego antywira masz ;>

          btw. gdzieś ktoś pisał że to wgl trans chodzący po jakimś miasteczku więc już całkiem ostro
          Chyba cos przeoczyles, bo juz wstawialem zdjecia razem z moja zona wiec nie tworz jakis pomowien.

          Skomentuj

          • teranowa
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jan 2011
            • 249

            Napisał n3bfan
            Teranowa, który jest z topsecret?


            z 3go zdjęcia w lewym górnym rogu to toppseceret bardzo fajny płaszcz. Ja poluję na jolinę w dłuższej wersji albo jakąś fajną podróbkę.


            Napisał kokoko6

            btw. gdzieś ktoś pisał że to wgl trans chodzący po jakimś miasteczku więc już całkiem ostro
            ja też bym obstawiał że to jakiś trans... Nie ogarniam jak można pisać takie głupoty, tyle razy dostać za to po uszach a i tak wraca jak bumerang. I te dłonie delikatne jak IMADŁO...
            Last edited by teranowa; 15-12-14, 13:32.

            Skomentuj

            • kurtkowo
              Świntuszek
              • Dec 2013
              • 79

              Napisał teranowa
              z 3go zdjęcia w lewym górnym rogu to toppseceret bardzo fajny płaszcz. Ja intensywnie poluję na jolinę w dłuższej wersji albo jakąś fajną podróbkę.




              ja też bym obstawiał że to jakiś trans... Nie ogarniam jak można pisać takie głupoty, tyle razy dostać za to po uszach a i tak wraca jak bumerang. I te dłonie delikatne jak IMADŁO...
              Jak macie pisac takie glupoty to wiecej nie wstawie zdjec mojej zonki, a imadlo to masz ty zamiast mozgu i sam jestes trans.

              Skomentuj

              • teranowa
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jan 2011
                • 249

                Och nie. Chyba trafiłem.

                Skomentuj

                • kurtkowo
                  Świntuszek
                  • Dec 2013
                  • 79

                  Napisał teranowa
                  Och nie. Chyba trafiłem.
                  Oj nie chyba nie trafiles. Wymien sobie wkoncu imadlo na mozg i nie obrazaj mojej zony i kup sobie okulary.

                  Skomentuj

                  • krzysiek1538

                    witam mam juz w komu plaszczyk dzisiaj dostalem przeslylam szybkie fotki zeby sie pochwalic a jak zdraze to pokaze wiecej
                    Attached Files
                    Last edited by Gość; 12-05-14, 19:43.

                    Skomentuj

                    • Nylon85
                      Świętoszek
                      • Jan 2011
                      • 8

                      Ja bym bardzo chciał poznać dziewczynę która ma taki fetysz i razem z nią pozabawiać się kurtkami, ale z tego co widzę to bardzo cieżko, głównie faceci sie tym jarają.

                      Skomentuj

                      • kurtkowo
                        Świntuszek
                        • Dec 2013
                        • 79

                        Napisał Nylon85
                        Ja bym bardzo chciał poznać dziewczynę która ma taki fetysz i razem z nią pozabawiać się kurtkami, ale z tego co widzę to bardzo cieżko, głównie faceci sie tym jarają.

                        U nas z żoną po części tak jest, bo moja żonka ubiera kurtki dla mnie podczas seksu (chyba ze robimy to poza domem to wiadomo ze ma ubrana) ale poza tym to sama lubi tylko takie kurtki nosic i innych nie uznaje i ja również choc mam ich mniej niz moja zona i tez lubi nieraz jak jestem opatulony grubo w kapturach.

                        Skomentuj

                        • n3bfan
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2010
                          • 216

                          Napisał krzysiek1538
                          witam mam juz w komu plaszczyk dzisiaj dostalem przeslylam szybkie fotki zeby sie pochwalic a jak zdraze to pokaze wiecej
                          Krzysiek, gdzie zamowiłeś ten płaszcz? Jest rewelacyjny. Na Flickr jest galeria w której jedna dziewczyna ma w nim parę fotek. Jak znajdę chwilę je tu wrzucę. W zimie na allegro były podobne w czarnym i czerwonym kolorze ale z inaczej rozwiazanym zapięciem kaptura i niestety po 1500.

                          Andtoq, zrób proszę trochę fot w tym kombi, a jakieś fajne kurtki w kolekcji?

                          Nylon, tak niestety jest, jedynie można liczyć na to że kobieta zrozumie i będzie chciała się w to bawić.
                          Last edited by n3bfan; 14-05-14, 09:07.

                          Skomentuj

                          • kurtkowo
                            Świntuszek
                            • Dec 2013
                            • 79

                            Druga kurtka Joliny mojej żony, tym razem granatowa ale futerko przy kapturze odczepione bo nie jest zbyt ladne.
                            Last edited by kurtkowo; 07-01-15, 03:18.

                            Skomentuj

                            • krzysiek1538

                              przesylam fotki
                              Attached Files

                              Skomentuj

                              • teranowa
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jan 2011
                                • 249

                                Nie kojarzy ktoś z Was gdzieś w ogłoszeniach takiego płaszcza (z bigstarra) na sprzedaż?
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                Working...