Prawdopodobieństwo ciąży. pieszczoty...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • trewq90
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 20

    Prawdopodobieństwo ciąży. pieszczoty...

    siema

    ostatnio spędzałem noc z dziewczyną, nie uprawialiśmy seksu, ale była jedna sytuacja, która mnie mocno niepokoi.

    a więc ona bawiła się moim penisem, skończyłem na jej szyi, twarzy, włosach i może troche na piersi poleciało. i wszystko było by ok, gdyby nie to, że po finale lekko dotknąłem spermy na jej włosach, ale tylko tak musnąłem. następnie tym palcem, który "umoczyłem" bawiłem sie jej sutkiem, czym go troche wytarłem i później już suchego "przynajmniej pozornie" lekko jej wsadziłem w pochwę. ale tylko leciutko na wierzchu, nie wkładałem głęboko bo mi się przypomniało, że przed chwila przecież dotknąłem spermy.


    po jakiś 15-20min od tego zdarzenia, może troche dłużej poszlismy pod prysznic, gdzie jej krocze potraktowałem silnym strumieniem dośc dużej ilości wody, chwilami była nawet zbyt gorąca.

    błąd chyba zrobiłem taki, ze odrazu nie poszlismy pod prysznic, ale wtedy nie przywiązywałem do tego tak dużej wagi, dopiero następnego dnia dotarło do mnie, że to wcale nie było takie błahe zdarzenie...

    ona jest dziewica, ale już wyczytalem, że to nie ma żadnego znaczenia.

    przez ta całą sytuacje straciłem kompletnie ochote na seks, ale w tej chwili to nie jest ważne. głupi jestem jak but, że pchałem tam paluchy wtedy. no, ale czasu sie nie cofnie, duża jest szansa?
    miala dni płodne :/
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2689

    #2
    W czasie gdy czytałam o drodze jaką pokonała Twoja sperma do jej wnętrza, już zdążyły umrzeć wszystkie plemniki poza ustrojem.

    Bez stresu, ojcem to Ty raczej nie będziesz.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Corleone2
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2007
      • 284

      #3
      wg mnie laaajtowo, bez napinki
      " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

      Skomentuj

      • Betina
        Erotoman
        • Mar 2011
        • 596

        #4
        Spoko, bez stresu. I proponuję dowiedzieć się czegoś więcej niż tylko tego, że dziewictwo nie ma znaczenia dla ewentualnego zajścia lub też nie zajścia w ciąże.
        "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

        Skomentuj

        • trewq90
          Świętoszek
          • Jan 2013
          • 20

          #5
          dzięki za szybkie odpowiedzi!
          uff, troche mnie uspokoiliście.

          Betina, właśnie z tego względu, że moja wiedza jest dość kiepska, tamtej nocy pozostaliśmy tylko przy pieszczotach. sądziłem, że one są bezpieczne, ale okazało się, że chwila nieuwagi może dużo kosztować, mam nadzieje, że jedynie stresu...

          Skomentuj

          • custodian
            Ocieracz
            • Jun 2012
            • 183

            #6
            Jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny?
            Środek du...y.
            Kolego należy uważać gdzie się chlapie.

            Co do żywotności plemników to były przypadki ze podczas zapłodnienia invitro gdzieś tam laborantka nie domyla pipety czy jakiegos pojemniczka i taki plemnik potrafił zapłodnić to jajeczko co nie potrzeba. Zdarzały się przypadki narodzin bliźniaków w GB gdzie jeden był biały a drugi ( tu zastosuje poprawność polityczna) był koloru nie białego.

            Kolego z prądem i ch...m nie ma żartów.
            Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

            Skomentuj

            • roz34
              Erotoman
              • Jun 2010
              • 485

              #7
              Napisał trewq90
              siema

              []

              po jakiś 15-20min od tego zdarzenia, może troche dłużej poszlismy pod prysznic, gdzie jej krocze potraktowałem silnym strumieniem dośc dużej ilości wody, chwilami była nawet zbyt gorąca.

              błąd chyba zrobiłem taki, ze odrazu nie poszlismy pod prysznic
              /
              naprawdę wierzysz, że pysznic ma dzialanie antykoncepcyjne?
              Moze poczekaj jeszcze trochę z z ciupcianiem?

              R34
              fan minetki

              Skomentuj

              • trewq90
                Świętoszek
                • Jan 2013
                • 20

                #8
                Macie całkowitą racje, moja wiedza jest na niskim poziomie i m. in. dlatego tamtej nocy zrezygnowałem z "ciupciania" i na razie nie zamierzam sie za to zabierać, może kiedyś jak się doszkole.

                Oby z tego całego zdarzenia nic nie wyszło, kurde, dawno sie tak nie bałem.

                Skomentuj

                Working...