W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Krzywe prącie, operacja sponsorowana przez NFZ ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerry
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 34

    Krzywe prącie, operacja sponsorowana przez NFZ ?

    Tak jak w tytule bo mam krzywe prącie i chciałbym zeby było proste i czy to sponsoruje NFZ czy samemu musisz placic jak tak to ile by to kosztowalo ?? Aha i czy moze byc na raz operacja stulejki i krzywego pracia. Bo mam stulejke niepelna i krzywe pracie od urodzenia i dopiero nie dawno sie tutaj pojawilem wiec postanowilem to zmienic.
    Aha nie naleze do bogatych a wrecz przeciwnie do biednych rodzin wiec jezeli mam zasilki rodzinne to jezeli nie bedzie operacja sponsorowana przez NFZ to jaka znizke dostane (operacja stulejki i krzywego pracia) Prosze o jak najszybsza odpowiedz :]
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    Najpierw do lekarza on dale Ci powie i wyjaśni dokładnie stulejak wiem zę jet refundowana w całości wiec nie ma z tym problemu co do krzywego to już musisz sie dowiadywać od innych bą?z od źródła czyli od lekarza

    Skomentuj

    • jerry
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 34

      #3
      czyli isc do rodzinnego potem on daje skierowanie do urologa i bedzie gooten :] chwile przemecze a potem to bede sie cieszyl :] dzieku jakub :] respekt dla Ciebie :] A moze ktos bedzie wiedzial z tym krzywym proaciem to potem tlyko sie upewnie u urologa :]

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        hmm a jak jest krzywwe ze az wymaga korekcji?
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • jerry
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 34

          #5
          90 stopni w dol doslownie prwie 90 stopni

          Skomentuj

          Working...