W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odpowiedni moment..?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • goldfish
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 3

    Odpowiedni moment..?

    Witam wszystkich. Od pewnego czasu planujemy z chłopakiem nasz pierwszy raz. zawsze chciałam żeby było to cos wyjątkowego, rozumiecie: jakiś romantyczny wieczorek, atmosferka..troche naiwne wiem Jednak mieszkamy z rodzicami, trudno nam coś takiego zorganizować. A tu trafia nam sie "wolna chata" na parę godzin, w środku dnia. Jemu bardzo zalezy żeby to wykorzystać, ja mam mieszane uczucia. Jak to było z wami? czy wyobrażenia bardzo rozminęły się z rzeczywistością?A może jednak warto poczekac na TEN moment?

    druga sprawa to antykoncepcja: jestem wybitnie przewrażliwiona na temat ciąży Czy prezerwatywa wystarczy? a może warto zainwestowac w jeszcze jakis "środek" z góry dzięki za odp
  • Włóczykij
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 301

    #2
    ile macie lat? Od tego trzeba zacząć...

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      #3
      W srodku dnia?
      W takich warunkach moze byc ciezko o romantyczne nastroje Nie lepiej poczekac, az starsi pojda wieczorem do znajomych grac w karty?

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #4
        No jeżli ma to być wystarane to może jak sie starać to sie starać - hotel wcześniej miła knajpka albo restaracja (tak ale to wzależnosci od wieku oczywiście )

        Skomentuj

        • goldfish
          Świętoszek
          • Aug 2005
          • 3

          #5
          hm..myśleliśmy o tym, ale naprawdę trudno nam sie wyrwać gdzieś na dłużej. Czuję że jemu bardzo zalezy z drugiej strony ciągle powtarza że nie chce na mnie naciskać i nie zrobi niczego bez mojej zgody. A ja..HM..dobrze mi jest tak jak jest,seks nie jest dla mnei najważniejszy, ale też nie mam jakis specjalnych zachamowań. Po prostu czuję że jakbym się teraz wycofała sprawiłabym mu przykrość. A co do wieku, ja mam 17, on 16 lat.

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #6
            Wiesz co nikt Ci nie może powiedzieć zrób tak albo tak. Sama musisz zdecydować kiedy i gdzie i czy wogóle. A jeżeli hotel odpada, to może poczekać na jakis wyjazd rodziców któryś z was, starsze rodzeństwo które mieszka samo, babcia która wyjechała do sanatorim i trzeba popilnować mieszkanie, bo rozumie że ma być to miejsce w którym nikt z imprezowiczów nie wejdzie szukając skrzynki borowara Życie młodych nie jest takie łatwe jak by można myśleć

            Skomentuj

            • Falcon
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2005
              • 369

              #7
              hehe ja tam mysle ze maci jeszcze czas to nie wyscigi! moim zdaniem za duzo o tym myslicie i planujecie a wtedy najczesciej nie wychodzi, oboje bedziecie zestresowani o wogule najlepiej zrobic to spontanicznie!! takie jest moje zdanie
              Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

              Skomentuj

              • goldfish
                Świętoszek
                • Aug 2005
                • 3

                #8
                hm..topic nieaktualny rodzice jednak poszli na imprezę

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  #9
                  No, dobra - poszli na impreze i - co z tego wyniklo?

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • HiJack
                    Świętoszek
                    • Aug 2005
                    • 4

                    #10
                    No co moglo wyniknac?
                    Rodzice na imprezie, chata wolna wiec mlodzi z tego skorzystali i "sprubowali" chyba....

                    Skomentuj

                    Working...