W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rada...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • deadORalive
    Ocieracz
    • Jul 2005
    • 74

    Rada...

    Mam mały kłopot i chcialbym zeby ktos pomogl znalezc mi jakies sensowne rozwiazanie lub chociaz przyczyne aktualnego stanu.
    A wiec wyglada to tak. Nasze zycie intymne(mojej kobiety i moje) na pozor wyglada bardzo dobrze. Kochamy sie dosc czesto jesli mamy okazje, teraz sa wakacje wiec nie brakuje takowych. Lecz moja dziewczyna pewnego razu zdziwiła mnie mowiac mi ze kocha sie w wiekszym stopniu dla mnie bo jej to az takiej ogromnej przyjemnosci nie sprawia. Dodam tylko ze jestem jej "pierwszym" mezczyzna. dziwi mnie to do tego stopnia ze moje poprzednie partnerki mialy odmienne zdanie. Czasami dochodzi do tego ze ja gimnastykuje sie jak glupi i jeszcze długo moge, lecz ona mowi mi ze ma juz dosc i juz nie chce.To jak ja mam ja zadowolic skoro ona tak szybko przestaje??Moze to dla tego ze jej zycie intymne wczesniej nie istniało??nie ukrywam ze troche mnie to irytuje.
    SPAWACZ PODWODNY KONSTRUKCJI DREWNIANYCH WYNAJMIE SIĘ DO ROBÓT WYSOKOŚCIOWYCH
  • master7
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2005
    • 273

    #2
    No i sam sobie odpowiedziałeś a nawet o tym nie wiesz

    Skoro jesteś jej pierwszym facetem to świat zmysłowych i cielesnych rozkoszy jest jej zapewne nieznany. Dla niej seks jest wyrazem waszej bliskości. To takie "Kocham Cię" w wersji intymnej. Oddaje Ci się by okazać Ci swoje zaufanie i poczuć bliskość. Nie chodzi jej o rozkosze bo nawet nie wie jak może jej być dobrze.

    Sensowne rozwiązanie to duża dawka cierpliwości i zacięcie pedagogiczne (ale nie wykład!!!) i z czasem możesz zrobić z niej kobietę świadomą swojej cielesności i czerpiącą z miłości pełnymi garściami. Możliwe jednak, że już nie z Tobą...
    ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5250

      #3
      Hm. Moze sprobuj odkryc, czy nie ma czasami papierow na pasywnosc? Wiesz, bondage, tego typu akcje... sa przeciez rozne formy seksu, rozne scenariusze do wprowadzenia, masz inwencje, probuj

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #4
        Poszukaj na forum o orgazmie kobiecym i dziewicach, u góry masz szukaj zbyt zmeczony jestem by juz sensownie odp.Ale chodzi mniej wiecej o to ,że orgazm kobiecy to wyuczona sprawa ,a ty jestes jej pierwszym facetem wiec nie dochodzi do orgazmu itd itd zmeczony jestem nie chce mi sie pisac ale jesli by jej nie sprawiało przyjemnosci to by nie miała mokro. A co do nauki orgazmów poszukaj o minetce na forum łechtaczkowy orgazm chyba najłatwiej wywołac u kobiety kto szuka nie bładzi. A to ,że szybko kończyc chce ,to trzeba jakos urozmaicac seks, gry wstepne itd itd szukaj na forum tu wszystko jest
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • radzio_z
          Erotoman
          • Feb 2005
          • 496

          #5
          Niestety kobiety w tej sprawie sa dośc nieodgadnione, a napewno znacznie bardziej zróżnicowane nuż faceci, jeśli chodzi o temperament. Co by się tu długo nie rozpisywać... najprawdopodobniej Twoja dziewczyna nie ma zbyt dużego temperamentu. Nie ma tu do rzeczy fakt czy udeje jej się osiągac orgazm czy nie, ona poprostu nie odczówa potrzeby tej przyjemności.

          Nie napisałeś ile macie lat i jak długo jesteście ze sobą. Jeśli jestescie jeszcze nastolatkami, jest bardzo duże prawdopodobienstwo że dojrzeje do sexu i sama zacznie go inicjować. Jeśli jesteście starsi ale nie za długo ze sobą, tj. niedawno straciła dziewictwo, również potrzeba sexu może sie w niej dopiero rozwinąć.

          Sprawy pociągu sexualnego to skomplikowany problem. Pozostaje czekać. Wiele kobiet do odczucia pociągu sexualnego potrzebuje poczucia bezpieczenstwa. Może nad tym popracuj?
          0statnio edytowany przez radzio_z; 11-08-05, 00:48.
          Jestem niepokorny

          Skomentuj

          • deadORalive
            Ocieracz
            • Jul 2005
            • 74

            #6
            dzieki za wypowiedzi. Dodam tylko że gry wstępne są na prawde długie i dość zróżnicowane, więc o to raczej nie chodzi. Ona nie jest payswna podczas zbliżenia, a jej wilgotoność jest znacząco zadowalająca. Czyli jakiś tam "swój" orgazm przechodzi, ponieważ taka mała kulminacja występuje. Jednak wydaje mi się, że sprawa leży w kwestii temeramentu. Widocznie pod tym wzgledem ma troszke mniejsze potrzeby, lecz nie są to potrzeby minimalne.
            Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to raczej jej daje to odczuć, zreszta kiedyś pytałem sie jej czy czuje sie ze mna bezpieczna-potwierdziła. Acha i jesteśmy na etapie "wielkiej miłości".

            p.s.Raine dla ciebie chyba trzeba otworzyć nowy dział forum-"problemy z dzieciństwa"
            0statnio edytowany przez deadORalive; 11-08-05, 10:31.
            SPAWACZ PODWODNY KONSTRUKCJI DREWNIANYCH WYNAJMIE SIĘ DO ROBÓT WYSOKOŚCIOWYCH

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5250

              #7
              Hehe, pijesz teraz do mojego egoistycznego zachowania, ze jak bralem worek zabawek do piaskownicy i widzialem, ze ktos idzie, to sie na nich asekuracyjnie KLADLEM?

              No, prosze... :> Jaki Pan zorientowany

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • deadORalive
                Ocieracz
                • Jul 2005
                • 74

                #8
                no możliwe że to też nie wnikam. Głownie chodziło mi o twoją działalność konspiracyjną w przedszkolu. M.in. podżeganie do buntów w związku z nie wystarczającą ilościa budyniu oraz bojkotowanie leżakowania...hehe.
                (w związku z tym chciałem odrazu odpowiedzieć na oczywiste pytania: tak, tak moje dzieciństwo ciągle trwa haha)
                SPAWACZ PODWODNY KONSTRUKCJI DREWNIANYCH WYNAJMIE SIĘ DO ROBÓT WYSOKOŚCIOWYCH

                Skomentuj

                • mirakla
                  Perwers
                  • Feb 2005
                  • 805

                  #9
                  Znam ten problem.Ja miałam podobnie,a właściwie do tej pory tak mam.I nie chodzi tu o ilość poprzednich partnerów lub jej brak.Mi po prostu sam sex sprawia średnia przyjemność,czasem nie odczówam nic,czasem wręcz boli,zalezy od dnia.Kobieta po prostu musi sie nauczyć przezywać i odczówać sex,nie kazdej jest dane by przezywać orgazm.Do tego trzeba dojść samemu,drogą prób i błędów.
                  Twój problem może też wynikać z tego ze macie odmienne temperamenty.Jej wystaczy jeden raz podczas gdy Ty masz ochotę na więcej i więcej...czasem sie tak żdaża,musicie sie odpowiednio porosumieć i dopasowac
                  I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                  Skomentuj

                  Working...