W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Szybki Bill - pomocy?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • guest1
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 2

    Szybki Bill - pomocy?

    dzieki wszystkim za wypowiedz tymczasem ....
    0statnio edytowany przez guest1; 25-08-05, 13:26.
  • zboczuszek
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 34

    #2
    czlowieku ta dziewczyna Cie wogole nie kocha!!!! Przelotne milosci!!! nie warto ja mam swoja blondyneczke ktora zakceptowala mnie takim jakim jestem to ze jestem fetyszysta stop i ze mam male problemy z moim maly przyjacielem!!! A lekarz Ci nic nie pomorze poprostu jestes zbyt podniecony i dlatego szybko konczysz jezeli jestes z dziewczyna ktora nie chce Ci pomoc to naprawde nie warto z nia byc nawet dla sexu bo potem tylko wstydy sie najesz jak ona zazcznie rozgadywac a sa takie dziewczyny ale to tylko moje skromne zdanie wiec rob jak chcesz pozdro a jezeli Cie urazilem z ta miloscia przelotna to z gory przepraszam 3maj sie!!! aha i jeszcze cos ten wasz stosunek powinniscie troche traktowac z przymrozeniem oka tzn zbytnie nie przejmowac sie tym ze nagle z szybko doszedles no tak ale musisz miec kobiete wyrozumiala ktora obroci to wszystko w zart i bedzie dalej Cie podniecac!!!!
    0statnio edytowany przez zboczuszek; 24-08-05, 14:27.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Denerwujesz się, bo za szybko dochodzisz... a za szybko dochodzisz, bo sie denerwujesz.
      Po pierwsze- seks to nie egzamin, wiecej luzu, wiecej poczucia humoru, mniej nerwów.
      Po drugie- więcej zaufania do partnerki.
      Po trzecie- może wypróbujesz prezerwatywy opóźniające?
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • zboczuszek
        Świętoszek
        • Aug 2005
        • 34

        #4
        dokladnie masz racje to nie jest egzekucja tu nikt Ci łba nie utnie WYLUUUZZUUUJJJ!!!!

        Skomentuj

        • Jakub
          Perwers
          • Jun 2005
          • 702

          #5
          Ty chcesz być z kobietą czy tylko wsadzać wacka do dziury? jeżeli chcesz być z nią a ona z tobą to anwet jak sie nie spiszesz to nic wielkiego sie nie stanie Natępnym razem zrobicie to wolniej lepiej inaczej i będzie ok Popieram rozje

          Skomentuj

          • HiJack
            Świętoszek
            • Aug 2005
            • 4

            #6
            Kurde to faktycznie jest powarzny problem....
            Kazda kobieta kocha maratonczykow tylko nie kazdy jest "Korzeniowskim"
            Moge Ci poradzic zebys nie stresowal sie tak choc to latwo powiedziec, to duzo daje! Jak czujesz naplyw ejalkulacji, przestan na chwilke i pomysl o czyms zupelnie nie zwiazanym ze stosunkiem, np. z czyms blisko. Sciana, lampa, krzeslo albo szkola
            Wytrenujesz sobie przez to sile woli i zwieracze
            Zwieracze mozesz cwiczyc... o tym byl post gdzies tu na BezTabu
            Inny sposob ale nie wyprobowany prze zemnie to prezerwatywa opozniajaca wytrysk tak jak to pisala Rozje.
            Napisz pozniej jak Ci poszlo
            Powodzenia!!

            Skomentuj

            • YoungStallion
              Perwers
              • Jul 2005
              • 1184

              #7
              Gadanie o niestresowaniu sie itp nie pomogą. Masturbuj sie często, codziennie, 2x dziennie przez jakis czas i napisz jakie masz wyniki. Poza tym przeciez mozesz sobie trysnąć a za chwile zabrac sie do roboty i na pewno dluzej wytrzymasz. Z reszta jak napisalem masturbacja powinna pomoc
              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
              Stanisław Lem

              Skomentuj

              • guest1
                Świętoszek
                • Aug 2005
                • 2

                #8
                dzieki za pomoc a jesli chodzi do tej wypowiedzi co mowi o tylko pchaniu to powiem tak sluchaj co bys zrobil gdybys od pewnego czasu raz mogl normalnie a drugim razem nie bo zanim wlozysz juz jestes po zastanawiam sie czy bylbys szczesliwy i twa kobieta tez pozdrawiam

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Jeśli mogę coś dodać i być bezpośrednia- to powiem, że mój amant jest w stanie całkowicie mnie ustysfakcjonować WCALE nie używając penisa. Więc weź to pod uwagę.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Wtyczek
                    Świętoszek
                    • Jun 2005
                    • 15

                    #10
                    Napisał HiJack
                    (...)Kurde to faktycznie jest powarzny problem....
                    Kazda kobieta kocha maratonczykow tylko nie kazdy jest "Korzeniowskim"(...)
                    Jasne. Wcale ze nie kazda. Pokaz mi panienke ktora lubi byc zajezdzona przez pol godz a facet caly czas daje rade
                    Oczywiscie malo dla kazdej jest 2 czy 3 min ale moim zdaniem 15 max 20 min to juz tak na granicy. Kiedys mialem panienke ktorej wystarczalo 5 min, i co z tego jak mi nie wystarczalo Teraz moja niunia jest idealna. Miescimy sie z czasem doskonale i dla niekogo nie jest za dlugo ani za krotko.

                    Kiedys na poczatku tez mialem problem z szybkim bilem Pamietam poczatek Ale moje kochanie przytulilo mnie, poglaskalo, powiedziala kilka cieplych slow ze dla niej za kazdym razem jest wspaniale, niewazne czy krotko czy dlugo i ze potem sie unormuje. Dzieki temu nie przejelem sie tym za bardzo tylko zapalilem spokojnie fajeczke i przestapilem do rundy drugiej, ktora trwala juz troche dluzej. Teraz wszystkop jest unormowane Wystarczy regularnie sie bawic i wszystko jest ok. Bo wiadomo jak nie widzimy sie dluzszy czas z powodu jakis wyjazdow to jestem tak napalony ze dlugo mi nie trzeba, jej zreszta tez

                    Skomentuj

                    • YoungStallion
                      Perwers
                      • Jul 2005
                      • 1184

                      #11
                      Jasne. Wcale ze nie kazda. Pokaz mi panienke ktora lubi byc zajezdzona przez pol godz a facet caly czas daje rade
                      Oczywiscie malo dla kazdej jest 2 czy 3 min ale moim zdaniem 15 max 20 min to juz tak na granicy.
                      Znam osobiscie nie jedną. Co do faceta dającego rade- przeciez nie trzeba caly czas jechac na maksa, ja lubie zmieniac tempo.

                      Z reszta najwazniejsze jest to z kim sie kochasz i to co ta osoba do Ciebie czuje bo tylko dzieki uczuciu seks moze byc na prawde przyjemny. Jak trafisz na wlasciwą osobe to nawet z falstartu sie wyleczysz, czy to fizycznie czy psychicznie
                      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                      Stanisław Lem

                      Skomentuj

                      • HiJack
                        Świętoszek
                        • Aug 2005
                        • 4

                        #12
                        Wtyczek. NIe jedna by chciala kochac sie bardzo dlugo ale nie koniecznie ostro. Nie chcial bys chyba zeby Twoja partnerka na drogi dzien nie mogla chodzic
                        Mozesz byc delikatny i wrazliwy a czas sam Ci zleci
                        Popieram YoungStallion z tym wyleczeniem Wystarczy byc tylko wyrozumialym a wszystko sie ulozy

                        Skomentuj

                        • damban
                          Świętoszek
                          • May 2005
                          • 22

                          #13
                          Ja też mam z tym mały problem kiedy moja partnerka robi mi np. loda moge długo wytrzymać (a robi to świetnie) jednak gdy "to" robimy czuje takie podniecenie że długo nie wytrzymuje:-( ona co prawda nie ma do mnie o to ptensji ale ja się z tym źle czuje. A może znacie jakieś pozycje które bardziej pobudzaja partnerkę i szybciej dochodzi?

                          Skomentuj

                          • Wtyczek
                            Świętoszek
                            • Jun 2005
                            • 15

                            #14
                            Poloz sie na lozku, ona niech na Ciebie usiadzie i kochajcie sie w tej pozycji. Piesc jej piersi, trzymaj za posladki (ja lubie klepac ) i ja przynajmniej mote tak baaaaardzo dlugo.

                            A co do panienek to nie powiem, nie mam az takiego ogromnego doswiadczenia ale z tymi co bylem to nie lubialy "dlugo" Oczywiscie sex a kochanie to roznica wielka, ale niech sie jakas pani wypowie czy lubi jak facet meczy i meczy, nie moze skonczyc itd. Czy ciagle jest jej super i czy moze tak godzinami

                            Skomentuj

                            • damban
                              Świętoszek
                              • May 2005
                              • 22

                              #15
                              polecam prezerwatywy opóźniające

                              Skomentuj

                              Working...