W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prezerwatywa jak uzyc pierwszy raz ? :(

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #46
    eee tam rojze to nie to samo nie masz tego dreszczyku emocji podczas przechadzki... czyli zwyczajnie nie znasz uczucia strachu przed zarazeniem sie jakims wirusiskiem
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #47
      Nie, nie... wiruski, bakteryjki i tym podobne to sama Natura wszak. Ja skażeń industrialnych nie lubię.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #48
        aa no chyba ze tak :d aa widzisz aa nas nic nie rusza
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #49
          Jasne. Najbardziej lubie te ziarenka piasku i kawałki wodorostów... wszędzie są ;-)
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #50
            ehehe ale ziarenka piasku sa jak peeling dla stopek pozniaj sa takie gladziutkie ze ah
            0statnio edytowany przez Sama słodycZ; 03-08-05, 21:34.
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            Working...