W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Oddaje się za pieniądze

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #31
    A to znasz? :
    "prostytutka daje za gotówkę, żona za pensję".
    Jak jest z autorką, targaną wyrzutami sumienia?
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Nadika
      Świętoszek
      • Dec 2016
      • 39

      #32
      Napisał Malgorzatagosia
      Co myślicie o takich kobietach jak ja? Co zrobilibyście gdybyście się dowiedzieli, że wasza partnerka oddawała się za pieniądze?
      Nie wiem co chciałaś osiągnąć pisząc to - rozgrzeszenie? Uważam, że jeśli Cię to dręczy ... zakończ to natychmiast. Nie wyobrażam sobie żeby oddac się za jakąkolwiek kasę. Ale ponoć to kwestia ceny i pewnie większość by uległa ().

      Napisał Malgorzatagosia
      Mimo to pozostaliśmy przyjaciółmi. Za jakiś czas on wyzał mi, że mnie kocha i zrobi wszystko żeby ze mną być. Jakiś czas potem zaproponował mi seks za pieniądze.
      no i teraz zasadnicze pytanie kto tu kogo wykorzystuje? Jesli on Cie kocha i chce Ciebie a pieniadze są jedyna opcją to z niej korzysta. Tylko ciągle się zastanawiam jak mocne jest jego uczucie do Ciebie?

      Sama bym się na taki układ nie zgodziła. Skoro nie wyszło to nie wyszło. I (powiem delikatnie) nie drążyć wiecej tematu.

      Skomentuj

      • paul_78
        Erotoman
        • Jul 2007
        • 470

        #33
        Po co tyle słów? Jesteś*zwykłą ****ą po prostu i nie ma po co dorabiać do tego ideologii.
        Non serviam

        Skomentuj

        • Falanga JONS
          Banned
          • Feb 2012
          • 1156

          #34
          Po co tyle słów w stosunku do laski, która zalogowała się na tym forum tylko raz by założyć temat i od tamtego czasu (czyli od dziewięciu dni) się nie pojawiła.
          Szkoda czasu na trolla.

          Skomentuj

          • thlo
            Erotoman
            • Jul 2016
            • 513

            #35
            Ja się zastanawiam dlaczego z powodu jednego nie przychylnego komentarza dostałem bana a tu obrażają przez dwie strony i zero efektów?
            beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              #36
              Widzisz thlo, cała sprawa leży w odpowiedzi na pytanie "jak się to robi ?"
              Myśl dalej.
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • kochanica90
                Erotoman
                • Jan 2013
                • 605

                #37
                No nie, przewalone. Problem w tym, ze laska źle się z tym czuje. Ja bym tam na samo bzykanko sie umawiała jeśli nadal masz na niego ochotę, a skoro kasa jest problemem, to po co bierzesz? Przecież Cie I tak pociąga. Sex for fun? Why not.
                If your dick is longer than my heels, just say hello

                Skomentuj

                • pakula
                  Świntuszek
                  • Mar 2016
                  • 66

                  #38
                  Małgorzata a moze zaciąż z nim? Skoro bogaty to musi placic alimenty, a jak pracy nie ma to jego bogaci rodzice . Zgdonie z prawem dziecko nie może żyć w gorszych warunkach niz jego Rodzice.

                  PS. Poznałem kiedyś ex - porstututke i jak sie napilismy to sie jej o to i owo wypytywalem, wprost powiedziala ze pieniadze zagluszaja z czasem wyrzuty sumienia, i latwo sie przyzwyczaic do tych pieniedzy. Dodala ze zmienia sie bardzo mentalnosc i fkatycznie *****two staje sie cecha charakteru. Powiedziala ze nie czuje nic do zadnego faceta i moze dac dupy kazdemu na tej imprezie i tyle. Tak jak by zmywala naczynia. Byla w zwiazku z jakims gachem i generalnie sie "pilnowala".

                  Skomentuj

                  • Gorhen
                    Banned
                    • Dec 2016
                    • 4

                    #39
                    Rozumiem, że chyba trolujesz z tym zaciążeniem, ale muszę się odnieść. Pomyśl może trochę o dzieciaku. Kasa to nie wszystko

                    Skomentuj

                    • pakula
                      Świntuszek
                      • Mar 2016
                      • 66

                      #40
                      Napisał Gorhen
                      Rozumiem, że chyba trolujesz z tym zaciążeniem, ale muszę się odnieść. Pomyśl może trochę o dzieciaku. Kasa to nie wszystko
                      Pewnie ze troluje

                      Skomentuj

                      • Ola_18+
                        Świętoszek
                        • Jan 2017
                        • 21

                        #41
                        hmmm powiem tak: to Twoja sprawa i Twoje sumienie, jeśli czujesz sie z tym źle to zmień to, znajdz inny sposób na robienie pieniędzy i tyle. Sex jest ok, za pieniądze czy nie. Jakie to ma znaczenie ? Powtórzę jeszcze raz. Jeśli na sero jest z tym źle to zmień to i tyle

                        Skomentuj

                        Working...