W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiece stopy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • camp
    Świętoszek
    • May 2009
    • 8

    Kiedyś oglądałem na Discovery program o tym Z tego co pamiętam, mówili, że w mózgu ośrodek odpowiedzialny z podniecenie i ten odpowiedzialny za stopy ze sobą sąsiadują i impulsy czasem przeskakują. Ale przyznam, że brzmi to dziwnie

    Skomentuj

    • Frodo Baggins
      Perwers

      Wspomógł BT
      • Feb 2009
      • 1174

      często stopy są, prócz twarzy i dłoni, jedyną odsłoniętą częścią ciała. siłą rzeczy
      kieruje się na nie wzrok.
      nie ukrywam, że uwielbiam damskie stopy

      Skomentuj

      • spod nóżek
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 12

        Zazdroszcze twojemu facetowi!!!

        Skomentuj

        • Borys91
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 1

          Nie podniecają mnie stopy, wręcz mnie brzydzą.
          Nie ma mowy o żadnym lizaniu czy całowaniu.
          A fu!

          Skomentuj

          • Frodo Baggins
            Perwers

            Wspomógł BT
            • Feb 2009
            • 1174

            obcinaj je każdej kobiecie, z którą będziesz.

            czy mmmrau mogłaby tu pokazać znów swoje stópki ? a może curious przypomni sobie, że ma i piękne stopy i aparat cyfrowy ?

            Skomentuj

            • JoKeR_BDG
              Świętoszek
              • Jun 2009
              • 10

              Mmmm kobiece stopy i wogóle nogi. Najpiękniejsza i najbardziej pociągająca część ciała kobiety. Bynajmniej jak dla mnie. Uwielbiam pieścić i fotografować stopy mojej pani.

              Skomentuj

              • malaPerversjaON
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 25

                Wielu facetów uwielbia kobiece stopy. Przyznaję się, że jestem jednym z nich
                Zresztą całe ciało kobiety jest fantastyczne. Jeśli decyduje się na seks z kobietą to chętnie pieszczę każdy cm jej ciała.
                Jadnak cały pakiet pieszczot związany z kobiecymi stopami jest po prostu świetny. Chętnie bym jakieś zadbane stópki wymasował a później dokładnie wylizał...

                Skomentuj

                • Redchemist
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 396

                  Napisał Karookarolina
                  ja uwielbiam mieć pieszczone stopki masażyki pocałunki to jest to moj facet na szczęście tez to lubi i często podczas seksu mi je całuje, niesamowite uczucie... Ja sama mam świra na punkcie swoich stop i bardzo mnie one kręcą, a jak widze je na klacie swojego mężczyzny to odlatuje
                  podejrzewam,że również trochę lubisz ssanie paluszków u stópek?
                  Varium et mutabile semper femina

                  Skomentuj

                  • Karookarolina
                    Perwers
                    • May 2009
                    • 1050

                    Napisał Redchemist
                    podejrzewam,że również trochę lubisz ssanie paluszków u stópek?
                    Uwielbiam. Masaże i całowanie
                    Ostatnio nawet sama sobie zwróciłam uwagę, że bezczelnie gapię się na stopy jednej dziewczyny. ja nie wyobrażam sobie mieć faceta, który brzydzi się stopami
                    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                    Skomentuj

                    • malaPerversjaON
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 25

                      Karookarolina bardzo się cieszę, że są takie kobiety jak Ty oby jak najwięcej
                      Ja nie wyobrażam sobie mieć kobiete, która nie lubi mieć pieszczonych stóp. Choć i na taką kiedyś natrafiłem

                      Skomentuj

                      • Rol KA83
                        Banned
                        • Apr 2006
                        • 25

                        A teraz nadszedł czas wspaniały dla fetyszystów stóp. Ciepło dziewczęta chodzą w klapkach, sandałach etc. Można zwariować. Uwielbiam kobiece stopy. Masaże, całowanie, lizanie i wszystko co tylko można z nimi robić. Pozdrawiam wielbicieli i wielbicielki

                        Skomentuj

                        • Redchemist
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 396

                          Napisał Karookarolina
                          Uwielbiam. Masaże i całowanie
                          Ostatnio nawet sama sobie zwróciłam uwagę, że bezczelnie gapię się na stopy jednej dziewczyny. ja nie wyobrażam sobie mieć faceta, który brzydzi się stopami
                          Zdażyło się, że facetowi sama podsunęłaś stópkę prosząć o pocałowanie lub possanie jej?
                          Varium et mutabile semper femina

                          Skomentuj

                          • karolination
                            Banned
                            • Jul 2009
                            • 9

                            impreza

                            Cześć! Jestem Karolin, mam 26 lat.
                            Słuchajcie, jaka akcja mi się przydarzyła na ubiegłotygodniowej imprezie.
                            Rozmawiałam sobie z chłopakiem, który był zafascynowany moimi stopami. W pewnym momencie spytał, czy może mi je pocałować.
                            Zgodziłam się. Podstawiłam mu nawet stopę na wysokość ust, a on kilka razy ją pocałował. Chłopaki krzyczeli: Wow, niezłe show.
                            Zachęcona ich aprobatą spytałam tego kolesia, czy miałby może ochotę possać mi palce. Kolesie ryknęli śmiechem i krzyczeli, aby to zrobił. Nie miał chyba na to ochoty, ale nie miał wyboru.
                            Zdjął mi szpilki i przez chwilę possał mi palce u stóp. Kolesie ryczeli:
                            Wow, jeszcze, jeszcze.
                            Śmiejąc się wpakowałam mu palce do ust, a on ssał je jeszcze przez chwilę.
                            Wspominam tą akcję jako niezła jazdę.

                            Skomentuj

                            • lady_mysterious
                              Erotoman
                              • Jun 2009
                              • 550

                              no przeczytałam ale co dalej? co my mamy do tego dopisać? bo chyba nie znalazłam przesłania tego postu
                              1 + 1 daje 69
                              ale to już wyższa matematyka

                              Skomentuj

                              • karolination
                                Banned
                                • Jul 2009
                                • 9

                                jak ci się to podoba?
                                Czy chciałabyś czegoś podobnego doświadczyć, czy bywałaś na podobnych imprezach?

                                Skomentuj

                                Working...