Otwarty knebel

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maker
    Świętoszek
    • Jun 2017
    • 5

    Otwarty knebel

    Czy w swoich zabawach używaliście takich zabawek. Jakie wrażenia i co o tym sądzicie?
    Attached Files
  • cuckoldpara
    Świętoszek
    • Jun 2017
    • 5

    #2
    Jesteśmy oboje fanami bdsm(część męska mocniejszego, część damska bardziej waniliowego). Próbowaliśmy różnych knebli tego typu, aczkolwiek element zniewolenia jest bardzo umowny gdyż nie trafiliśmy na taki, który by był w pełni "niewypychalny" z ust, a spider gaga jeszcze nie próbowaliśmy.
    Jesli ktos może polecić jakiś produkt, który faktycznie pozostanie na swoim miejscu będziemy wdzięczni-ślina ściekająca na piersi bardzo podnieca podobnie jak fakt pełnego dostępu do ust i uległości(wręcz bycia rzeczą).

    Skomentuj

    • walko
      Świętoszek
      • Mar 2016
      • 3

      #3
      Napisze tak - lubię czasem zrobić cos sam. Zrobiłem kiedyś "knebel" z oprawki żarówki takiej z dużym gwintem a raczej tej części oprawki ktora trzymała klosz. Okleiłem ja dokładnie dobrą taśmą przymocowałem linki. Jak się potem okazało trafiłem gdzieś w necie na zdjęcia podobnego rozwiązania tyle ze z oprawy żarówki chyba halogenowej . A samo używanie hmm dla suki niewygodne bo wymuszało mocne otwarcie buźki ale można było bez obaw głęboko wsadzić kutasa sama radość

      Skomentuj

      Working...