W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Adopcja przez pary homoseksualne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Garfilden
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 14

    #91
    Napisał lawlessness
    Prywatne korepetycje lepszym wyjściem niż szkoła publiczna??? Czy dziecko przypadkiem nie powinno się wychowywać wraz z rówieśnikami, Korepetycje domowe może i są lepsze od szkoły pod względem uwagi poświęcanej dziecku, może są lepsze wyniki w nauce, ale co z tego jeżeli dziecko prawie cały dzień spędza bez kolegów i koleżanek w domowej izolacji.
    Prywatne szkoły dla dzieci gejów i lesbijek?? Po prostu cudna idea , przez lwia część ludzi byłoby to miejsce omijane wielkim łukiem i traktowane jak ośrodek dla narkomanów, którzy "na pewno przynieśli ze sobą AIDS i narkotyki". Przypomina mi to trochę getto.
    W sumie to moglo to zabrzmiec jakby to było getto, lecz miałem troszke inne wyobrażenie takiej sytuacji. Powiedzmy bardziej słonecznie Co do tego ze dzieci nie bawiły by sie z rówieśnikami, musze sie z toba zgodzic ze jednak w obecnym czasie takie cos napewno nie bylo by zakceptowane przez "rodziców rówieśników". Gdyby rodzice dowiedzieli sie ze ich dziecko bawi sie z synem badz córka pary chomosexualnej to odrazu podjeli by kroki aby temu zapobiedz. Lecz znowu nasówa mi sie mysl, ze moglo by byc inaczej gdyby nasze czasy gdzie para chomosexualna i ich dziecko byly by akceptowane. Wszystko zalezy od podejscia.
    Mr.Satan

    Skomentuj

    • Wisienka & Gandi
      Ocieracz
      • Feb 2007
      • 151

      #92
      A co bedzie jak dziecko pozna partnera przeciwnej płci, to jak beda na to patrzeć jego opiekunowie?

      Napisał Garfilden
      Dodam cos waznego. Czy kto kolwiek zastanawiał sie nad tym ze prawdopodobnie zadno z par homosexualnych nie bylo by na tyle głupie aby umieszczac dziecko w szkole publicznej ? Korepetycje domowe so owiele lepsze niz szkolne. Mozliwe ze stworzyli by nawet prywatne szkoly dla dziecki homosexualistów. Jest mnóstwo mozliwosci. Dziecko wcale nie musialo by byc poszkodowane. Ba moglo by miec nawet o wiele lepsze zycie.
      A czy by był podział na dzieci wychowywane przez gejów i lesbijki, czy były by klasy koedukacyjne i kto by je uczył - nauczyciele homoseksualni czy het*******ualni??
      0statnio edytowany przez sister_lu; 23-05-09, 17:55.
      r e l a x t a k e i t e a s y . . .

      Skomentuj

      • reason
        Ocieracz
        • Dec 2006
        • 92

        #93
        Nic przeciwko tym odchyleniom nie mam ale adopcja to już przegięcie.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #94
          Napisał reason
          Nic przeciwko tym odchyleniom nie mam ale adopcja to już przegięcie.
          Ale czemu? Ktoś chce być matką/ojcem a ktoś potrzebuje mieć matkę/ojca. Cóż bardziej naturalnego, jak połączyć obie strony?
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • reason
            Ocieracz
            • Dec 2006
            • 92

            #95
            Postaw się w miejscu takiego dziecka. Nawet dzień mamy lub taty byłby smutny. Psychika dziecka jest delikatna a to mogłoby je szybko zniszczyć. Z całym szacunkiem dla tych ludzi ale to nie jest ani trochę naturalne.

            Skomentuj

            • lawlessness
              Erotoman
              • Aug 2006
              • 504

              #96
              Napisał Garfilden
              Lecz znowu nasówa mi sie mysl, ze moglo by byc inaczej gdyby nasze czasy gdzie para chomosexualna i ich dziecko byly by akceptowane. Wszystko zalezy od podejscia.

              Niestety postawa naszego społeczeństwa jest jaka jest i w najbliższym (zapewne dłuuuuugim) czasie nie ulegnie zmianie. Głównymi poszkodowanymi byłyby osoby adoptowane, ale krytyce, nierzadko bardzo radykalnej, nie umkną tez osoby adoptujące. Najpierw trzeba wykorzenić uprzedzenia, dopiero potem wdrażać czyny.
              Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #97
                Inne dzieci lubią wyśmiewać. Wystarczy, że dziecko nosi okulary, jest grubsze niż rówieśnicy, inaczej ubrane, sepleni, nie idzie do komunii...
                I co, mamy się sami poddawać temu terroryzmowi i uczyć tego nasze dzieci?
                Że nie warto być innym, że lepiej postępować jak wszyscy?
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • LukassX
                  Świętoszek
                  • Mar 2006
                  • 22

                  #98
                  homoseksualizm akceptuje, malzenstwo takie tez ale adopcje jzu nie..ja np nie chcilbym byc w takiej rodznie wychowany

                  Skomentuj

                  • Garfilden
                    Świętoszek
                    • Sep 2006
                    • 14

                    #99
                    Niektore wypowiedzi forumowiczów sa naprawde przykre. Wypowiadaja sie tak jakby to od nich zależało czy gej i lezbijka moga sie całowac publicznie. To wygląda jakbyscie postanowili wypuscic pary homosexualne z klatki na jakis czas i broń boze nie pozwolili im na zbyt wiele.
                    Mr.Satan

                    Skomentuj

                    • Pagadi
                      Świętoszek
                      • Dec 2006
                      • 11

                      Jesli tak bardzo chca tworzyc "rodziny" to niech splodza urodza i wychowuja dzieci... sory... taki zwiazek jest zdolny tylko w 1/2 do posiadania dziecka i kazdy z partnerow ma ta sama polowke.. a sa potrzebne dwie rozne to do jasnej ciasnej wychowanie tez ma byc na 1/2 NIE i kropa

                      Skomentuj

                      • Paszczak
                        Ocieracz
                        • May 2006
                        • 105

                        Napisał LukassX
                        homoseksualizm akceptuje, malzenstwo takie tez ale adopcje jzu nie..ja np nie chcilbym byc w takiej rodznie wychowany
                        Hmm, rozumiem , że wolałbyś być wychowany w domu dziecka gdzie jest pan dyrektor (tatuś) i i jakaś pani, nie wiem - wychowawczyni, nauczycielka (mamusia)? Tak jest z całą pewnością lepiej dla dziecka, prawda? Nie ma zrytej psychiki, jest kochane i szanowane. No i oczywiście koronny argument - nie wyrośnie na pedała!

                        W****ia mnie to...

                        Skomentuj

                        • gucio5tys
                          Perwers
                          • Dec 2005
                          • 1075

                          Na tegorocznej paradzie równości Danny Hoekzema, 14-latek z Bovenkarspel pod Amsterdamem, poprowadzi barkę, na której popłyną nawet 11-latkowie.

                          Hoekzema tłumaczy, że gejem poczuł się rok temu i chce pokazać, iż ludzie w jego wieku nie powinni się tego wstydzić. - Nastolatki hetero mogą chodzić na dyskoteki z partnerami i nie kryją się ze swą seksualnością, a my nie mamy gdzie tego robić - mówi. - Zostają nam fora internetowe, gdzie możemy umawiać się na randki.

                          Holandia znana jest z tolerancji wobec homoseksualizmu - prawo zezwala na śluby gejowskie i adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne. Niektóre szkoły mają w programach lekcje poświęcone homoseksualizmowi. Ale nawet w tolerancyjnej Holandii pomysł Danny'ego wzbudził opór.

                          Całość:
                          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                          Skomentuj

                          • Paszczak
                            Ocieracz
                            • May 2006
                            • 105

                            To, to jest pikuś. Poczytaj sobie to:


                            To jest dopiero debilizm. Ale gdyby homoseksualiści byli traktowani normalnie, tak jak każdy inny człowiek, nie byłoby takich kwiatków.

                            Skomentuj

                            • gucio5tys
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1075

                              Gdyby nie debilne ortodoksy, takie sytuacje nie miały by miejsca.
                              W Szkocji służba zdrowia popadła w skrajność i tyle. Ludzie przeczytają i zapomną tak samo jak o sprawie uznania trans* za 4 płeć (?)
                              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                              Skomentuj

                              • psychozoik
                                Świntuszek
                                • Aug 2006
                                • 71

                                heh. jesliby zalegalizowano to w Polsce, to kupilbym mausera, i w wiadomosciach beda gadac o kolejnym snajperze. Te swiry z rzadu i tak by mnie wypuscily. Powaznie - kardy robi co uwaza, ale od dzieci - wara. Niech chociaz maja szanse wzrost normalny, IMO.

                                Skomentuj

                                Working...