Nieznajoma

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lex31
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2009
    • 395

    #16
    Napisał iceberg
    (...) przygotuj sobie zestaw tabliczek z napisami typu "nogi wyzej", "ciagnij suko" itp
    Roz****łeś system. Drukuję. Dorzucę sobie jeszcze "ssij nie gadaj"

    W zasadzie coraz mniej się przejmuję co kto pomyśli. Zdarzyło się, że podszedłem do jednej czy drugiej kobiety, i wyraziłem swoje zdanie na temat tego co widzę (ale z kulturą ****a!) - żadna mi w pysk nie dała - przeciwnie - pozytywnie reagowały. Z tym że to już wyjątkowo interesujące (na plus) egzemplarze były.
    Ciekawe czy dziewczyny z forum miały takie sytuacje?
    friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

    Skomentuj

    • Scaramanga
      Perwers
      • Dec 2010
      • 849

      #17
      Jeszcze za czasów technikum wracałem pustym autobusem do domu, na przystanku wsiadła wysoka, zgrabna i powabna niewiasta w wieku imprezowym (wtedy starsza ode mnie), a stroju wizytowym. W sumie wiele takich kobiet widziałem i nic, bo jakoś styl na "szprychę" mi wtedy ostro nie leżał, ale... Niewiasta wyjęła lusterko i zaczęła poprawiać rzęsy strojąc przy tym minki do lusterka. Traf chciał, że siedziałem trochę dalej zwrócony w jej stronę. Tak pięknych oczu w moją stronę zwróconych nigdy więcej nie widziałem, a wyraz twarzy jaki przybierała sprawdzając czy odpowiednio zalotny sprawił, że mnie zamurowało. Kobieta zgwałciła mnie tą twarzą i nawet mnie nie zauważyła

      Skomentuj

      • netmaniac
        Świntuszek
        • Jun 2010
        • 76

        #18
        Kobieta musi mieć coś w sobie, nawet u siebie w klatce mam dwie, całkiem niezłe sąsiadki, ale... cóż. Popatrzę, minę i zapomnę.

        Ale nie zapomnę kelnerki z jednej restauracji, w której byłem z żoną Drobniutka, naturalna... Bałem się tylko by żona nie zauważyła, że ciągle się gapię za bar Długo jej obraz jeszcze wracał w moich myślach

        Podobnie kiedyś: sprzedawałem przez net jakieś pierdoły, jedną z aukcji wygrała laska ode mnie z miasta, więc postanowiłem, że jej podrzucę "przy okazji". Jak wyszła z klatki bloku po odbiór... Też mi długo w głowie siedziała

        Skomentuj

        • Lex31
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2009
          • 395

          #19
          netmaniac mi przypomniał o kelnerce! Piękna dziewczyna, śliczny uśmiech i o jeden rozpięty guzik w koszuli "za daleko". Jej piękny, kształtny biust przyciągał wzrok. Nie byłem sam, więc starałem się zachować pozory. Nagle ona podchodzi, pytając "czy mógłby mi pan podać swój numer telefonu?". Wiecie co poczułem? Byłem w niebie. Aż do momentu kiedy wyjaśniła, że to dla managera... Byłem po prostu świadkiem awantury - i w razie gdyby potrzebne były "zeznania" chcieli mieć kontakt do mnie.
          Totalne rozczarowanie. Tym większe, że kelnerka zdradziła że to jej ostatni dzień w tej pracy. Pech!
          friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

          Skomentuj

          • ma_petite

            #20
            Och... ja tak mam. Jako że mam niezdrową potrzebę pamiętania takich szczegółów i szczególików, często zapisuję takie "napotkane" fantazje.
            Lubię.

            Skomentuj

            • netmaniac
              Świntuszek
              • Jun 2010
              • 76

              #21
              Napisał on82
              jestem na diecie, nie zabrania mi zerkania w menu
              pozwolisz że zaadoptuję sobie ten tekst co prawda, nigdy jeszcze OPRa od zony nie dostałem za to, że spoglądam na inne kobiety (co więcej często razem ze mną jakąś ciekawą laskę skomentuje), ale wolę jednak nie robić tego po chamsku

              Skomentuj

              • Lex31
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2009
                • 395

                #22
                Kolejny raz życie pokazało mi, że te mijane gdzieś "piękne nieznajome", powinny pozostać obiektami westchnień. Przy bliższym poznaniu mogą stracić cały urok. Okazują się zwyczajne. Takie flaki z olejem... Tęsknię za kobietą, która mnie zainspiruje, poruszy - nawet "poznałem" taką - ale tej z kolei nie mogę oglądać.
                Ciężki żywot.
                friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                Skomentuj

                • Madleine
                  Świętoszek
                  • Jun 2016
                  • 27

                  #23
                  Napisał Lex31
                  Tęsknię za kobietą, która mnie zainspiruje, poruszy - nawet "poznałem" taką - ale tej z kolei nie mogę oglądać.
                  Ciężki żywot.
                  Nie żyje, że nie mozesz ogladac?:p


                  Czasem jak juz sie cos ma w garsci to traci smak... Cala zabawa jest w gonieniu króliczka...

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    #24
                    Napisał Madleine
                    Czasem jak juz sie cos ma w garsci to traci smak... Cala zabawa jest w gonieniu króliczka...
                    Podoba mi się twój tok rozumowania
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • joedoe
                      Perwers
                      • Aug 2014
                      • 1272

                      #25
                      A ja z tego wątku najbardziej zapamiętałem tekst: "...w dziale fantazji..."
                      Tam mozna wszystko.
                      Az dziw ze stamtąd wyłazimy na zwykly swiat.

                      Skomentuj

                      Working...