W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Handjob vs hiszpan

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Soundsleep
    Erotoman
    • Mar 2011
    • 734

    #31
    Jeszcze nie trafiłem na taką, co by zrobiła mi dobrze ręką. I nawet nie docierało do tych kobiet, że lubię tak, siak, by było mi przyjemnie. Zawsze próbowały się wykazać, i im się to nie udało. Po prostu niedoświadczone. Może kiedyś taka się zdarzy, że mnie zaskoczy.

    Hiszpan, to już inna bajka. Raz mi się zdarzyło, bo przeważnie trafiam na kobiety z małymi biustami. Lubię kontakt wzrokowy, patrzeć na nią, na jej twarz, patrzeć w oczy, jak się tym widokiem jara.
    0statnio edytowany przez Soundsleep; 21-05-11, 20:26.

    Skomentuj

    • Sir Mike
      Świętoszek
      • May 2011
      • 2

      #32
      W sumie to handjob Jak kobieta ma małe piersi to hiszpan odpada, zresztą ta forma była mi zawsze obojętna Ręką moja dziewczyna potrafi więcej A ustami - mmm
      Gdy mam do czynienia z ludźmi przeciętnymi, chce mi się szczekać!- cyt. Anais Nin
      Cnota – suma rzeczy, których nie zrobiliśmy z lenistwa, tchórzostwa lub głupoty. - cyt. Henry Miller

      Skomentuj

      Working...