Wizyta u lekarki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Topaz
    Świętoszek
    • Dec 2014
    • 4

    Wizyta u lekarki

    Na wstępie jako nowy użytkownik witam wszystkich w moim pierwszym poście!
    Moim marzeniem erotycznym jest wizyta u lekarki, na której przeprowadzałaby badania mojego penisa Coś ala wizyta u ginekologa tylko że w odwrotną strone, przykładowo facet na fotelu Poprostu obejrzałaby, dotknęła, pomacała jądra i tyle Coś na wzór badań bilansowych z czasów szkolnych
    Może mi ktoś z forumowiczów podpowie gdzie można byłoby zrobić takie badanie pod jakimś tam wymyślonym pretekstem? :p Nie znam się na lekarzach bo byłem u jakiegokolwiek ostatni raz w dzieciństwie a mam 26 lat. Póki co (odpukać) nie miałem konieczności odwiedzać tej instytucji.
  • bukk4k3
    Świntuszek
    • Jun 2009
    • 45

    #2
    26 lat, jasne...

    Urolodzy to w 99% faceci, a to co ty szukasz to się nazywa prostytutka, a nie lekarka.
    Last edited by bukk4k3; 22-12-14, 23:49.

    Skomentuj

    • JKL
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2014
      • 375

      #3
      Ja kiedyś w młodości miałem problem i poszukałem dalekiej przychodni -poszedłem do dermatologa -koszmar sie zaczął już w poczekalni - wszyscy z jakąś egzema wysypka czy wrzodami tylko ja elegancik czyściutki i wypachniony , bez nawet cienia pryszcza - każdy chyba widział po co tam byłem . Miałem ok 20 lat , wszedłem do gabinetu lekarka miała jakieś 27 -niezła dupa - poprosiła bym ściągnął spodnie -masakra .Z tego wrażenia fiut sie skulił do takich rozmiarów że ciężko go było zobaczyć - wstyd - okropnie lekarce tez trudno było zachować kamienną twarz . dostałem skierowanie na badania w ambulatorium jeszcze gorzej bo pielęgniarki używały sobie na mnie .

      Na szczęście wynik badania był negatywny czyli pozytywny. a cała sprawa była uczuleniowa .

      Skomentuj

      • Tilia
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 560

        #4
        Może mi ktoś z forumowiczów podpowie gdzie można byłoby zrobić takie badanie pod jakimś tam wymyślonym pretekstem?

        A po co pretekst. Po prostu zapisz się, a potem jak w starym dowcipie. Wykładasz interes na stół, ona ogląda i mówi:
        - Przecież nic mu nie jest.
        - Wiem, ale ładna sztuka, co?



        .
        To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

        Kto ma cycki, ten rządzi!

        Skomentuj

        Working...