W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ból penisa

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziadzia
    Świętoszek
    • May 2005
    • 4

    Ból penisa

    Witam mam nie maly problem. mam 16 lat. Problem polega na tym ze czasami pez zadnego podniecenia dochodzi do wzwodu- to normalne, ale czasmi kiedy do tego dojdzie to członek mnie dosc mozno boli tak jakby miało go rozsadzic od srodka. Czy wie ktos co moze byc tego powodem??
  • pechowiec
    Świętoszek
    • May 2005
    • 9

    #2
    też chciałbym wiedziec więcej na ten temat.

    Skomentuj

    • ares
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 125

      #3
      to ze członek czasem ci "staje" bez niczego.. znaczy ze o niczym podniecającym nie myślisz to jest normalne.. nie masz sie czym przejmować.. a co do bolu to powiedz cos wiecej.. od dawna to masz? i czy na jak ci juz tak bez nieczego stanie i boli to czy hmm masz moze leciotki "wypływ" ( nie wytrysk) nasienia badz moczu w malych ilościach ?
      Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE

      Skomentuj

      • dziadzia
        Świętoszek
        • May 2005
        • 4

        #4
        To jusz sie dzieje od około 1 miesiaca tzn wiecej niz miesiąc. wiem ze jak staje bez niczego to normalne. ale ten ból to chyba nie. nie wiec dosc mocno to boli i nie ma przy tym zadnych wypływów. ten ból najbardziej czyc na zółędziu i tak do połowy członka dalej jusz tak troche tyko. "jajka" wogule nie bola przy tym. aten bul wystepuje tak co 4 dni.

        Skomentuj

        • Aleksander
          Świętoszek
          • May 2005
          • 35

          #5
          dziadzia - problemów odnosnie bólu podczas erekcji moze byc wiele.
          Fizyczne
          - urazy rdzenia kręgowego, miednicy okolic prostaty
          - zaburzenia nerek
          - wysokie cisnienie krwi,
          - problemy od rozgałezien prostaty
          etc

          Psychiczne
          - sters
          - napiecie
          - depresja
          - bierny tryb zycia

          Poprostu w takim przypadku najlepiej skonsultowac sie z urologiem im szybciej tym lepiej

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            jakby mnie paklka miesiac bolala tobym psozedl do lekarza. On sie zna i bedzie wiedzial co.
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • dziadzia
              Świętoszek
              • May 2005
              • 4

              #7
              Aleksander Pisałes ze to moze byc od urqazu rdzenia kregowego bo ja kiedys spadłem na głowe i plecy ze mi sie tak kręgosłum mocno wygioł i mnie bolało podobnie stało sie jakos przed tymi bólami na W-F i mnie tesz ten kregosłup nadal boli jak ruszam głowom. Mieszkam na Wsi i mam duze gospodarstwo wiec prowadze aktywny tryb zycia. Stresów i tym podobnego nie mam czasami moze tam. A do jakiego lekarza najlepiej sie udac???

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #8
                Z bulem kregoslupa nie ma zartow - do neurologa idz na wszelki wypadek niech sprawdza.
                A jesli chodzi ci o penisa to do urologa.
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • Aleksander
                  Świętoszek
                  • May 2005
                  • 35

                  #9
                  dziadzia przedewszystkim do ortopedy w celu sprawdzenia czy nie ma ewentualnych powikłań wynikających z tegoz upadku. Jesli podczas tego wyczynu naruszyles sobie miednice mozliwe ze tego cos stalo sie z narzadami wew, ktore ochtania miednica.
                  Przewaznie wszystkie dolegliwosci bolowe podczas stosunku odczuwane przez mezczyzne wewnatrz ciała sprowadzaja sie do jakiegos problemu z prostata lub naruszeniem jakiegos waznego narzadu znajdujacego sie nieopodal jej. Ewentualnie moze byc to tez spowodowane zapaleniem miesnia krocza etc.
                  Tak wiec przedewszystkim zalecany w Twym przypadku bylby kontatk z ortopeda i urologiem. Wogole dziwne ze po takim upadku szkola nie zleciła Ci przebadania sie u specjalisty.

                  Skomentuj

                  • dziadzia
                    Świętoszek
                    • May 2005
                    • 4

                    #10
                    To nie była az taki wielki upadek bo jak sp[adłem to troche tyko bolało i jusz dalej nie cwiczyłem ale nie boklało tak zebym cos tego. ale teraz jest gorzej. jak jade rowerem i zjerzzam z krawęznika nawet takiego małego to jusz boli i jak na jakąs dziure najhade to tesz. Jutro wybieram sie zobaczyc z tym kregosłupem. a potem sie zobaczy chociarz jusz od tygodnia członek mnie nie boli. Moze jusz tyko kregosłup cos tego. mogłem od razu isc chociarz do pielegniarki ale ta nasza to tyko zobaczy i powie ze to przejdzie hehe jak bede wierdział cos o tym po tych padaniach to napisze jakby kogos tez to spotkalo.

                    Skomentuj

                    Working...