W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziewczyna- nieśmiałość

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sajmon7628
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 8

    Dziewczyna- nieśmiałość

    Witam wszystkich,
    Na wstępie zaznaczę iż praktycznie zawsze miałem problemy z dziewczynami. Dwie moje byłe dziewczyny zawsze przejmowały inicjatywę że tak powiem. Nie bylem nigdy typem podrywacza..zawsze raczej stałem z boku..
    Mój problem dotyczy pewnej dziewczyny, która wpadła mi w oko mamy 2 razy w tygodniu wspolne zajęcia niestety nie znamy się osobiście. Wydaje mi się że ona cały czas sie do mnie usmiecha i patrzy się na mnie. Chciałbym jakoś z nią zagadać, ale jestem za bardzo nieśmiały. Prawdopodobnie kolega mógłby mi do niej załatwić numer tel. ale nie wiem co wtedy bym mial napisać i czy tak wypada robić... Prosiłbym o jakieś porady, może ktoś miał podobną sytuację..
    z góry dzięki za podpowiedzi!
  • ROZUM
    Świntuszek
    • Apr 2009
    • 79

    #2
    I tak się z nią nie zejdziesz , to po co pytasz?
    Pozdrawiam

    ADAM

    Skomentuj

    • Malinka_a
      Perwers
      • Feb 2011
      • 1219

      #3
      Napisał sajmon7628
      Nie bylem nigdy typem podrywacza..zawsze raczej stałem z boku..
      "jakoś nie byłem nigdy typem, który miał wokół tłumy sztuk, wolałem raczej stać z boku"
      jeśli nie weźmiesz spraw w swoje ręce i nie zbierzesz się na odwagę, żeby do niej zagadać, to prędzej o niej zapomnisz, niż będziecie razem.
      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

      Skomentuj

      • Sz0p3n
        Świntuszek
        • Mar 2009
        • 62

        #4
        Zapytaj czy Ci wytlumaczy cos tam z zajec jak jest kumata i faktycznie tez wpadles jej w oko to bedzie z gorki. Nie mysl tylko do przodu

        Skomentuj

        • swiruska177
          Świntuszek
          • Nov 2010
          • 62

          #5
          mysle ze sam powinienes podejsc i zagadac, a nie poslugiwac sie przyjacielem zeby zdobyc numer, pozniej bedzie łatwiej..
          Małe przyjemności to one umilają nam przebieg zwykłego szarego dnia

          Skomentuj

          • Nolaan

            #6
            Słuchaj gościu - nie ma co czekać tylko weź zepnij zadek i spróbuj sam. Nie chce mi się wierzyć, ze nie umiesz do panienek zagadywać na kumpelskiej stopie, tak bez podtekstów.
            Z nią też tak spróbuj, zwłaszcza że skoro macie razem zajęcia to i jakiś temat wyjściowy się znajdzie i jakoś poleci. Albo i nie, ale nawet jesli to zawsze się czegoś nauczysz przez to.

            Kumpla za pośrednika nie używaj, bo to pomysł nie bardzo odpowiedni jest, spróbuj sam. Masz 50% szans.

            Skomentuj

            • Sexy_man
              Perwers
              • Feb 2007
              • 1163

              #7
              Kurcze, jakie słodkie potrafią być te nastoletnie rozkminki gdy podoba nam się druga osoba...

              Sajmon, od wujka dobra rada: wyobraź sobie, że ta dziewczyna to... zwykły kumpel, z którym chcesz pogadać jak koleś z kolesiem. Wtedy stres zniknie, przełamiesz się podejdziesz i zagadasz. Mówię Ci - działa.
              Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

              Skomentuj

              Working...