W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Napletek nie zakrywa do końca...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • another_guy
    Świętoszek
    • Jul 2005
    • 16

    Napletek nie zakrywa do końca...

    Sprawa jest taka, że żołądź mam tylko do połowy zasłoniony przez skórkę? Czy to może mieć jakieś negatywne konsekwencje? Bo nie wiem co mam myśleć.
    Nie wszystko co inne jest złe...
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    Napletek jest po to żeby chroniż żołedzia przed otarciami zabrudzeniami czy zranieniami. Ale obrzezanie jest w niektórych religiach oraz też jako zabieg medyczny (w niektórych krajach na zlecenie). Orzy zachowaniu zdrowego rozsądku według mnie nie grozi to niczym poważnym. No jest jeszcze kwestia twojego samopoczucia z tym. Jeżeli Ci to przeszkadza, to skonsultuj sie z lekarzem

    Skomentuj

    • paul111
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2005
      • 234

      #3
      A umiesz reka sciagnac caly nepletek(skorke) ?????
      I just wanna live ...

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #4
        hehe naplet wrócil nie tak jak trzeba sterowanie reczne trzeba jesli to nie wada wrodzona to napewno dlatego że nie wrócił do poprzedniego stanu np po sex albo masturbacji a co do tego co robic wyżej napisał paul11 musisz go poprawic poprostu sam
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • another_guy
          Świętoszek
          • Jul 2005
          • 16

          #5
          no napletek normalnie mogę ściągnąć do końca... a jak miały by wyglądać te ćwiczenia??
          Nie wszystko co inne jest złe...

          Skomentuj

          • paul111
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2005
            • 234

            #6
            A napletek nie zakrywa Ci żołędzia do końca tylko podczas wzwodu??? Jeżeli tak to moim zdaniem to całkiem normalne i tak jak napisał/a DajMiTęNoc musisz go poprawić sam.
            I just wanna live ...

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Konsekwencja będzie jedna, ale raczej pozytywna. Końcówka penisa będzie nieco mniej wrażliwa i mozliwe będą dłuższe stosunki.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • another_guy
                Świętoszek
                • Jul 2005
                • 16

                #8
                Nawet w stanie wiotkim napletek nie zakrywa żołądzia do końca

                ---EDIT---
                No to już sobie poradziłem z moim problemem. Trochę ponaciągałem napletek we wszystkie strony i jest git
                0statnio edytowany przez another_guy; 11-07-05, 18:54.
                Nie wszystko co inne jest złe...

                Skomentuj

                Working...