W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najdziwniejsze miejsca, w których uprawialiście seks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cukierkowadama
    Świętoszek
    • Dec 2009
    • 12

    las, opuszczony dom, mini lasek przy drodze polnej, auto, jacuzzi przy hotelowym basenie ( popoludnie ), korytarsz szkolny ( taki zaułek)
    Bo ta Kobieta wiele przeszła, a mimo to od Ciebie nie odeszła ! :*

    Skomentuj

    • natt
      Świntuszek
      • Jan 2010
      • 54

      hmmm miejsca...
      anal pod prysznicem, seks i petting (wielokrotnie) gdy rodzice byli w pobliżu pokoju i było niebezpieczeństwo wtargnięcia kogoś, pieszczenie pod stołem pod kiecką na studniówce a 2 raz na takiej kanapie na korytarzu ludzie się śmiesznie patrzyli na moje lekkie drgania, gdy było mi bardzo dobrze , na weselu siostry ciotecznej zaciągnęłam moje Słońce do lasu i była minetka i lodzik (to było faje bo lasek koło drogi i mój sie zupełnie nie spodziewał czegoś takiego) ;D i więcej nie pamiętam ale na pewno zdobędziemy więcej miejsc w te wakacje ;D

      pozdrawiam

      a zapomniałam o aucie i sypialni jego rodziców no i biurku co też było fajne choć najlepiej wspominam fotel koło biurka
      0statnio edytowany przez Kata; 13-01-10, 17:59.

      Skomentuj

      • Kropla Seksu

        samochód i w parku w nocy

        Skomentuj

        • Kociaczek=*
          Świętoszek
          • Jan 2010
          • 37

          Hmmm....
          Półpiętro bloku mieszkalnego.. ławka w parku (tak, tak, kochamy sukienki z szerokimi spódnicami)... auto na parkingu szkolnym... toaleta w klubie... pomieszczenie gospodarcze też w klubie.. przymierzalnia w sklepie z bielizną... hmmm.... polana w lesie... w pokoju przy rodzicach...
          Więcej nie pamiętam, ale za wszystkie szczerze dziękuję
          Kobieta. Stabilna emocjonalnie jak powierzchnia szklanki wody trzymanej przez człowieka z parkinsonem, któremu palą się spodnie, gdy tańczy lambadę.

          Skomentuj

          • swingerka
            Świętoszek
            • Jan 2010
            • 9

            Ulica dojazdowa do znajomej u której właśnie odbywała się impreza... ławka w parku.. wał nad rzeką - z resztą całkiem dobrze widoczne miejsce.. toaleta w knajpie - w biały dzień - ale mały ruch był ;P ... kiedyś na studniówce - 3/4 wypady do toalety na szybki numerek... lodzik na łóżku mojego ojca (ponieważ on strasznie nie cierpi mojego partnera - taki złośliwy żart)... seks na środku mojego pokoju kiedy ktoś mógł wejść, seks na moście nocą (oooch), seks w parku, seks na łóżku kumpla na którego imprezie właśnie byliśmy, seks w łazience kiedy za ścianą była współlokatorka .. seks na weselu kuzyna mojego narzeczonego (w zasadzie w sali w wyżej gdzie każdy mógł wejść, najpierw chowając się za ścianą, a później na samym środku na stole.. mm).. hmm, to chyba jedne z ciekawszych akcji
            No I won't hurt you unless you ask me to hurt you

            Skomentuj

            • Adalbert27
              Świntuszek
              • Dec 2009
              • 88

              samochód i łąka ale to nie są nietypowe miejsca
              piwnica, plaża, warsztat wujka (lodzik), WC ale nie publiczne, każdy pokój w moim i jej domu,

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                Napisał swingerka
                eks na łóżku kumpla na którego imprezie właśnie byliśmy
                ale przypał, kuźwa jak mogliście mu przestrzelić wyro?

                Skomentuj

                • swingerka
                  Świętoszek
                  • Jan 2010
                  • 9

                  Normalnie? Alkohol, dyspozycyjne łóżko i chwila? - To robi swoje.
                  No I won't hurt you unless you ask me to hurt you

                  Skomentuj

                  • ktos69
                    Erotoman
                    • May 2007
                    • 757

                    ostatnio regularnie kochamy się na łyżeczkę w moim pokoju, gdy za ścianą jest mama. Na początku był strach, ale teraz już się mniej boimy, przynajmniej ja więc już nie jest taki hardcore jak na początku.

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      Napisał swingerka
                      Normalnie? Alkohol, dyspozycyjne łóżko i chwila? - To robi swoje.

                      ja juz bym na nim nie spał co najwyżej wystawił na allegro z opisem "przestrzelone"

                      Skomentuj

                      • swingerka
                        Świętoszek
                        • Jan 2010
                        • 9

                        Napisał upocone jajka
                        ja juz bym na nim nie spał
                        Oj.. jakie to smutne
                        No I won't hurt you unless you ask me to hurt you

                        Skomentuj

                        • Lex31
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Nov 2009
                          • 395

                          Pełna ludzi plaża nad Bałtykiem - w samo południe. w szczycie (nomen omen) sezonu... Gorąco było...
                          I nie pytajcie czy ktoś nas widział
                          friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                          Skomentuj

                          • natt
                            Świntuszek
                            • Jan 2010
                            • 54

                            No to dochodzi nam jeszcze pokój w górach,(na łyżeczki od tyłu) w którym oprócz nas spał tata mojego Słonka i taty kolega <lol> ale była adrenalina ;D Ale było mmmm

                            Skomentuj

                            • zboczek69
                              Świntuszek
                              • Feb 2010
                              • 50

                              Hmmm, moze to niezbyt dziwne miejsce ale bylo bardzo ekscytujaco....cala zabawa dziala sie na klatce schodowej, a pozniej w piwnicy, bylo bosko slodkie i niewinne pocalunki zamienily sie najpierw w ciekawe macanko, co nie powiem bylo bombowe, pozniej posunelismy sie dalej jednak nie do konca, ale moje dwa palce wchodzili w ****eczke do samego oporu, i te odglosy ktore wydawala....., piwnica wymiata klatka tez hehe Polecam i pozdrawiam ta Pania :*
                              Penis jest jak pies. Plącze się między nogami, lubi jak się go głaszcze i cieszy się razem z panem

                              Skomentuj

                              • ktos69
                                Erotoman
                                • May 2007
                                • 757

                                Napisał zboczek69
                                moje dwa palce wchodzili w ****eczke
                                haha

                                Skomentuj

                                Working...