W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Self-suck

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sama słodycZ
    Erotoman
    • Jun 2005
    • 482

    #31
    no bo piszesz jako dziewczyna aaa w ostatnim poscie napisales "chcial bym" i nei wiem czy to poprostu zwykly blad czy przypadkiem sie ujawni-les/-las
    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

    Skomentuj

    • KIKUNIA28
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 236

      #32
      hehe zabawne nigdy nie miałas takiej omyłki ...to zwykłe przeoczenie literki "a"
      Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

      Skomentuj

      • Sama słodycZ
        Erotoman
        • Jun 2005
        • 482

        #33
        przeciez nie mam pretensji ale zwatpilam przez moment pomyli mialam gorsze i nie placze spoko :d cale szczescie ze okazalas sie dziewczyna ufff kamien z serca...
        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

        Skomentuj

        • thomas83
          Ocieracz
          • May 2005
          • 178

          #34
          ok, aby dać kolejny powód do plotek: ja też kiedyś spróbowałem i udało się. teraz niestety mój brzuszek, który jest trochę większy niż kiedys, nie pozwala, na taką super gimnastykę, ale ostatnio znowu mi się jakos udalo.
          i mówiąc szczerze - pomimo iż jestem zdecydowanym hetero - czasem zastanawiam się, jak to jest zrobić komuś loda... a co, tylko kobiety mogą się ze sobą tenteges??
          a licznik postów bije...

          Skomentuj

          • oral lover
            Świntuszek
            • Jul 2005
            • 99

            #35
            Napisał thomas83
            i mówiąc szczerze - pomimo iż jestem zdecydowanym hetero - czasem zastanawiam się, jak to jest zrobić komuś loda... a co, tylko kobiety mogą się ze sobą tenteges??
            no właśnie powiem Ci że jestem w takiej samej sytuacji, bo robiąc loda sobie samemu bardzo mi się to podoba tylko nie wiem czy dlatego ze siebie samego zaspokajam w ten sposób czy po prostu trzymanie penisa w ustach może być jednak przyjemne kobiety przecież nie narzekają fakt faktem że np pocałunek z innym gościem jest dla mnie obrzydliwy ale na loda bym się zgodził no i jeszcze kwestia spermy......robiąc sobie samemu dobrze wiele razy zdarzało mi sie ją połknąć....ciekawe jak to by było z innym członkiem

            dobra jakieś 2 foteczki mam......sorka za strasznie lipną ich jakość ale wiecie jak sie samemu sobie bierze do ust i jeszcze sie ma sobie fotkę zrobić to wogóle

            Imageshack - sis.
            0statnio edytowany przez sister_lu; 07-03-09, 18:29.

            Skomentuj

            • Sama słodycZ
              Erotoman
              • Jun 2005
              • 482

              #36
              bleeeh :/
              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

              Skomentuj

              • KIKUNIA28
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2005
                • 236

                #37
                kaszana
                Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

                Skomentuj

                • oral lover
                  Świntuszek
                  • Jul 2005
                  • 99

                  #38
                  no a czego się kikunia spodziewałaś?? profesjonalnego zdjęcia?? przecież do fotografa nie pójdę i nie powiem, słuchaj cyknij mi foto jak sobie laskę robie

                  Skomentuj

                  • tabula rasa
                    Erotoman
                    • Jul 2005
                    • 640

                    #39
                    Już sam fakt dyskomfortu w nienaturalnej pozycji,z kręgosłupem wygiętym do granic możliwosci,eliminuje jakąkolwiek przyjemność samoobciągu,to czysta fanaberia i szpan.
                    A sam pomysł zrobienia laski samemu sobie wygląda podejrzanie jeśli chodzi o preferencje seksualne.
                    Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #40
                      Napisał tabula rasa
                      A sam pomysł zrobienia laski samemu sobie wygląda podejrzanie jeśli chodzi o preferencje seksualne.
                      Musze pogratulować i pochwalić

                      Jedna z nielicznych wypowiedzi która jest napisania kulturalnie i ma wydzwięk jak ma

                      Oby więcej ludzi załapało w jaki sposób można sie wypowiadać mając własne zdanie a nie obrażać innych

                      Skomentuj

                      • thomas83
                        Ocieracz
                        • May 2005
                        • 178

                        #41
                        Napisał tabula rasa
                        A sam pomysł zrobienia laski samemu sobie wygląda podejrzanie jeśli chodzi o preferencje seksualne.
                        a jeśli dziewczyna podczas pieszczot sięga językiem do swych piersi/sutków i je liże itp. to znaczy że ma ochotę zrobić to z inną/ma pomieszane preferencje itp?
                        a licznik postów bije...

                        Skomentuj

                        • tabula rasa
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 640

                          #42
                          thomas,dobrze wiesz że w przypadku kobiecych sutków to inny kaliber,to pieszczota którą kobieta często drażni partnera,ja mówię o pieszczotach oralnych,jeśli kobieta dałaby radę wylizać sobie cipkę to też powiem że po pierwsze to fanaberia i szpan,po drugie,niedaleko stąd do miłości lesbijskiej.
                          To jest moja definicja i moje zdanie,czysto subiektywne.
                          Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #43
                            A moim zdaniem masturbacja to masturbacja. Manualna czy oralna- bez znaczenia dla mnie.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • tabula rasa
                              Erotoman
                              • Jul 2005
                              • 640

                              #44
                              Kwestia przełamania stereotypów,je nie ze wszyskimi sobie radzę.
                              Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                              Skomentuj

                              • oral lover
                                Świntuszek
                                • Jul 2005
                                • 99

                                #45
                                trzeba się starać bo tylko tak można poznawać nowe doznania

                                Skomentuj

                                Working...