Problem z opadajaca erekcja w jednej pozycji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SCF
    Świętoszek
    • Oct 2018
    • 13

    Problem z opadajaca erekcja w jednej pozycji

    Witam

    Pojawil sie problem podczas seksu z niwa partnerką. Podczas fdy ja kestem na górze nie jestem w stanie w 50% przypadkóww ogole dojsc bo opada mi erekcja.

    Myślęze powodówjest kilka:
    -mam nerwicę i tak bardso chce zeby sie udało że gdy wchodzęw te pozycjęto od razu zaczynam odczuwac napięcie/lęk i pracie od razu maleje. Ciezko wtwsy tez ręką mi go pobudzić.
    -nawet jak go włoze w erekcji to przy ruchac nic nie czuje tzn nie czuje żeby w ogole ocieral lub czuje ale bardzo bardzo słabo. I wtedy też opada. Czy to mozlowe ze to przez zbyt mokrą pochwe partnerki ?
    -trudniej jest mi siępodniecic w twj pozycji bo miedzy nami jest duza roznica wzrostów i ani jej nie widzę ani nie moge dotknąć.

    Byly przypadki że bylem spokojny i wtedy umialem dojsc w tej pozycji i bylo na prawdę fajnie.

    Gdy przyjmowalem pozycje na dole (na jezdzca):
    - wyrwznie mocniej odczuwalem żemoje pracie się ociera
    - moje doznania byly o wiele mocniejsze tez z powodu ze ja widzialem i moglem cala dotykać a kolejna sprawa ze mnie pozycja na dole bardziej kreci - lubie jak kobieta przejmuje inicjatywę.
    -leżącna plecach latwiej mi opanowac napięcie

    Generalnie jestem trochę zmartwiony bo niby wiem dlaczego sie nie udalo te kilka razy natomiast niebardzo wiem co z tym zrobić. Nie chce by partnerka byla tylko na górze chociazby dlatego że dla kobiety ta pozycja nie jest fajna. Mam silne poczucie winy z calej zaistnialej sytuacji i chcialbym cos z tym zrobić. No nie wiem moze jakas inna pozycja, może tabletki na uspokojenie a może powinienem sobie kupic dmuchanke zeby poćwiczyć jakies opanowanie i ułożenie ?
    Mam obawy ze kazdy taki raz ze mi opada moze być katastrofalny dla mojej dziewczyny
    A ona na prawdę mi sie podoba i mnie pociąga.
  • joedoe
    Perwers
    • Aug 2014
    • 1272

    #2
    Duzo za duzo myslenia a to ono wlasnie powoduje spadek erekcji.
    Osobiscie nie wiem jak wylaczyc myslenie a przydaloby sie.
    Moja rada:
    Baw sie tak jak dziala i nie spiesz sie.
    Masz cale zycie przed soba.
    Pigulki nie zalatwiaja takich tematow.
    Jedyne co pomaga to olac wszystko i cieszyc sie tym co sie dzieje.
    Jest 100.000 sposobow na zaspokojenie kazdej strony, nie ma co upierac sie zeby stosowac ten ktory wychodzi najgorzej.



    Kto ci powiedzial ze pozycja kobieta na gorze nie jest dla niej fajna?
    Z tego co wiem moga tak jezdzic godzinami.
    Dla mnie to mniejszy bodziec niz w innych pozycjach ale to dobrze, stosunek moze wtedy trwac o wiele dluzej i kobieta ma szanse zakonczyc to zadowolona.

    Jedno co wtedy przeszkadza to miekki materac, czlowiek sie zapada i polowa frajdy idzie w diably.
    Z inna akurat ni cholery to nie wychodzi bo np. ma za krotkie nogi albo co innego, nie wiem tego co ale byly takie przypadki.

    No to sie odpuszcza i stosuje inne pozycje.

    Skomentuj

    • SCF
      Świętoszek
      • Oct 2018
      • 13

      #3
      Poprzednia partnerka mowila ze nie znosi być na górze i to ona mi tłukła że kobiety nie lubia być na górze - bo niewygodnie, bo trzeba sie męczyć i nie czuje się męskiej dominacji ktora chce czuc 99,9% kobiet. Poza tym widzę po kilku kobietach z ktorymi bylem że bardziej sa podniecone jak leżą na plecach. Stąd taki wniosek. Chociaz jak w necie o tym czytam to niby dla kobiet ta pozycja jest fajniejsza. No dla mnie jest zarabista. Moge tak robic kilka razy dziennie...
      Last edited by SCF; 28-10-18, 14:05.

      Skomentuj

      • joedoe
        Perwers
        • Aug 2014
        • 1272

        #4
        To rob i nie kombinuj.
        O ich przyjemnosc niech one sie martwia i nie ma obawy, potrafią.

        Skomentuj

        • KoneserSmaków
          Erotoman
          • Jan 2012
          • 560

          #5
          Napisał SCF
          Poprzednia partnerka mowila ze nie znosi być na górze i to ona mi tłukła że kobiety nie lubia być na górze - bo niewygodnie, bo trzeba sie męczyć i nie czuje się męskiej dominacji ktora chce czuc 99,9% kobiet
          Dobrze, ze to była partnerka. Nie ma to jak się wypowiadać za inne kobiety.
          Męczące? A facet ruchajac ja, bo rozumiem ze to ma na myśli mówiąc dominację, to nie meczy się? Leży i tylko wsuwa kutasa? pozycja misjonarska gdzie facet opiera się na rękach podejrzewam jest znaczenie bardziej męczące niż siedzenie na fiucie

          Wyluzuj się, sex to przyjemność, wszystko siedzi w głowie. Nie wspominałeś o antykoncepcji. Czego używacie? Mi np. Często opada w gumce i wiem ze wielu facetów z tym ma problem. To ze wczesniej takiego problemu nie było, nie znaczy ze teraz się nie pojawiło

          Tak czy siak najlepiej o problemach rozmawiać z partnerka - również o ulubionej pozycji. Jeżeli jest dorosła i dojrzała to pomożecie sobie nawzajem.

          Skomentuj

          • joedoe
            Perwers
            • Aug 2014
            • 1272

            #6
            PODEJRZEWASZ powiadasz?
            Ja takie rzeczy wiem i moge ci powiedziec ze az tak bardzo nie męczy.
            Nawet stanie na głowie (albo na -uju) nie meczy gdy bedzie dopasowane do sytuacji.
            Pogadamy wiecej gdy ty tez bedziesz wiedzial o czym mowisz.
            Ta wiedza nie tak dziala ze sie PODEJRZEWA to czy owo.
            Ja daje za darmo to co wiem, moze komus to pomoze ominac rafy ktore mnie daly wp-dol.
            Taki sobie wklad w dobro ludzkosci.
            Gdzies na gorze mi za to odpłacą, mam nadzieje.

            Skomentuj

            Working...