Miejsce finiszu - czy wg was w środku jest najlepiej?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • romoo
    Wspomógł BT
    • Mar 2006
    • 205

    Miejsce finiszu - czy wg was w środku jest najlepiej?

    Mam pytanko ponieważ od dawna mnie nurtuje, taki problem. Kiedyś kręciło mnie kończenie w środku,i długie pchnięcia,, ale z biegiem czasu wolę dochodzić ręcznie albo na ciało po oralu. Ale nie w śroku. I dlaczego wogóle mężczyzn kręci ''zalanie formy'', rozumiem że równoczesny orgazm jest fajny bo przecież długo się trzeba doo tego przygotowywać.Ale bez przesady.Przecież można skończyć na 100 sposobów .
    After Forever
  • grzeswielki
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 13

    #2
    no ja nie bardzo bym chcial konczyc w srodku bo jeszczes tudjuje a nie chce bawic. pozatym mnie bardziej kreci konczenie u kobiety na piersiach czy na brzuszku albo poprostu w prezerwatywie.

    Skomentuj

    • MyszkaZ
      Erotoman
      • Dec 2005
      • 535

      #3
      Mozna skonczyc na wiele sposobow, i mysle ze niewielu facetow ogranicza sie tylko i wylacznie do konczenia w srodku....chyba ze taka jest wola partnerki

      Moj mezczyzna bardzo lubi finiszowac we mnie, ale wielokrotnie robi to rowniez albo na mnie albo w moich ustach. Tak jak piszesz - rozwiazan jest wiele, wszystkie moga byc satysfakcjonujace, jezeli partnerzy maja na to ochote...
      Even though she seems so high
      He knows that she can't fly
      and when she falls out of the sky
      He'll be standing by

      Skomentuj

      • Przemas
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 18

        #4
        Ja natomiast uwielbiam kończyć w pipce, mimo że zlanie się na partnerkę dostarcza większych bodźców wizualnych i może poczucie większej męskości - dominacji.
        Masowanie Małego przez cipkę jest takim boskim uczuciem, że niechętnie z niej wychodzę - od początku do końca. Poza tym kończyłem przy użyciu ręki o wiele razy więcej niż podczas jazdy bez trzymanki.
        Już nie mówię o uczuciu, kiedy wrażliwa główka po wytrysku ociera się jeszcze o wnętrze dziurki. Dla mnie to rozkoszna udręka...
        Dlaczego kobiety odpychają rękę, która tam sięga?
        Bo nie ręką należy tam sięgać.
        B. de Verville

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          Finisz w cipce jest najlepszy... bo sprawia najwiecej przyjemnosci partnerce Nie jestem egoista i tyle
          (sprobojcie polemizowac czy to nie jest dla kobiety przyjemne gdy sie ja piepszy jak krolik pod sam koniec albo uczucie wystrzalu w srodku )

          Asiulek19 - to upomnij sie o swoje i tyle ;D
          Last edited by Bender; 28-04-06, 22:02. Powód: add
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Napisał Bender
            Finisz w cipce jest najlepszy... bo sprawia najwiecej przyjemnosci partnerce Nie jestem egoista i tyle
            (sprobojcie polemizowac czy to nie jest dla kobiety przyjemne gdy sie ja piepszy jak krolik pod sam koniec albo uczucie wystrzalu w srodku )
            Dla mnie nie jest. Wcale a wcale.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • rozporek
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2005
              • 335

              #7
              Najważniejsze jest to by nie skończyć z ręką w nocniku.
              <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
              <Shadowdean> Połykaj

              Skomentuj

              • Marcin...
                Świętoszek
                • Apr 2006
                • 28

                #8
                Najwazniejsze zeby nie skonczyc z dzieciakiem w drodze, ja osobiscie boje sie konczyc w srodku, ale na piersiach brzuszku lub w ustach mhmm

                Skomentuj

                • Streets
                  Świętoszek
                  • Dec 2005
                  • 17

                  #9
                  najlepiej jest jak ja z moja Kochana wspolnie narazw srodku ale nie zawsze sie udaje na 10 razy gdzies 6 razy sie udaje ale jest chyba tak najlepiej ale recznie czasem jak dochodze to az mnie rzuca jak by mnie prad kopnąl

                  Skomentuj

                  • OMFG
                    Erotoman
                    • Mar 2006
                    • 613

                    #10
                    Uwielbiam konczyc w srodku... Koncze tez na brzuszek, dupcie, piersi, i do ust. Nie finishowalm jeszcze na twarz partnerki ale nie specjalnie mnie do tego ciagnie.

                    Skomentuj

                    • Sasanka
                      Ocieracz
                      • Apr 2006
                      • 132

                      #11
                      Napisał Bender
                      Finisz w cipce jest najlepszy... bo sprawia najwiecej przyjemnosci partnerce Nie jestem egoista i tyle
                      (sprobojcie polemizowac czy to nie jest dla kobiety przyjemne gdy sie ja piepszy jak krolik pod sam koniec albo uczucie wystrzalu w srodku )

                      Asiulek19 - to upomnij sie o swoje i tyle ;D


                      dla mnie tez nie....

                      Skomentuj

                      • BlackPussy
                        Erotoman
                        • Jul 2005
                        • 640

                        #12
                        Dla mnie wszystko zalezy od sytuacji i od tego jak duzo czasu minelo od ostatniego uniesienia. Zazwyczaj pierwszy raz po dlugiej abstynencji jest dlugi i spokojny..staramy sie nacieszyc sie swoimi ciałami i ich ciepłem...jednak kolejne wyskoki sa juz badziej spontaniczne i to wtedy decydujemy sie na cos extra

                        Kobieta jest jak lilia
                        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #13
                          Moj blad ze wypowiedzialem sie ogolnikowo i nie zostawilem mozliwosci dla innych opcji...
                          Mialem na mysli w sumie to, ze sklad chemiczny spermy pomaga w czerpaniu przyjemnosci. Jest to poprostu kolejny bodziec, majacy znaczenie biologiczne.
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • BlackPussy
                            Erotoman
                            • Jul 2005
                            • 640

                            #14
                            Napisał Asiulek19lbn
                            BP a do tematu.. Gdzie lubisz finish ?

                            Najbardziej to chyba w cipce Ale lubie tez jak konczy na mojej pupci albo brzuszku....

                            Kobieta jest jak lilia
                            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                            Skomentuj

                            • Anfernee24
                              Ocieracz
                              • Nov 2005
                              • 116

                              #15
                              Ja widze ze jestem mocno ograniczony a o konczeniu w srodku to moge zapomniec, nawet gdy brała tabsy...
                              Wszystko byłoby moze ok, ale nigdy nie ma wolnej chaty i nie moge strrzelac gdzie popadnie, hehe
                              Puki co, skonczyc w srodku to moja cicha fantazja...
                              Kurde ide po Gumki

                              Skomentuj

                              Working...