Jaki facet odpada w przedbiegach?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #46
    Rozumiem, że prawdziwa kobieta związałaby się z neofaszystą, gdyby go pokochała...
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • KIKUNIA28
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 236

      #47
      DMTN broniac swojej osoby abym nie wyszła na bufona pytam sie Ciebie czy podobaja Ci sie kobiety z dredami ,rasistki,niskie umieśnione dziewczyny oraz marudy ...wymieniłam tylko 4 cechy
      Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #48
        hehehe smieszy mnei to wszystklo wiesz co jeszcze?? To że piszecie że nei ma uwas szans facet który ma przekonania rasistowskie lub antygejowskie- Czyli ocenia innych po wyglądzie bo inaczej sie nei da. A same co piszecie?? Oceniacie innych po wyglądzie. Ja potrafie się smiać znie których rzeczy ale inne denerwują mnie. Jak myślicie dlaczego kolejny facet pisze na forum że ma depresje?? Przez takie dziewczyny( bo uważam że nie zasługujecie na miano kobiet).
        Dla mnie to wy wszystkie które skreślają ludzi po wyglądzie jesteście nikim w przenośni i doslownie. I guzik mnie obchodzi co sobie o tym pomyślicie co pisze.
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • KIKUNIA28
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 236

          #49
          mnie tez guzik obchodzi co piszesz ale i tak nie odpowiedziałes na moje pytanie a było takie proste
          Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #50
            Napisał KIKUNIA28
            DMTN broniac swojej osoby abym nie wyszła na bufona pytam sie Ciebie czy podobaja Ci sie kobiety z dredami ,rasistki,niskie umieśnione dziewczyny oraz marudy ...wymieniłam tylko 4 cechy
            Jesli chodzi o cechy wygladu nie oceniam nikogo po wygladzie. Jesli chodzi o wnetrze to napewno nie poznasz wnetrza człowieka po wygladzie jego.
            Ktoś może być bardzo wartościową osoba a wygląd tej osoby może odbiegać od normy.
            Nie odp bo pisaliśmy wtym samym czasie prawie nei widzialem twojego postu poprzedzajacego mojego teraz odpowiadam
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            • KIKUNIA28
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 236

              #51
              ale w tym przypadku jest jedna cecha charakteru "maruda " moze do tego sie ustosunkuj
              Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

              Skomentuj

              • DajMiTęNoc
                Perwers
                • May 2005
                • 1153

                #52
                Napisał KIKUNIA28
                ale w tym przypadku jest jedna cecha charakteru "maruda " moze do tego sie ustosunkuj

                A wiesz czym sie rózni marudzenie od wymieniania poglądów??
                Marudzenie to użalanie sie nad własnym losem, wymiana poglądów opiera sie na prawdzie w każdym zdaniu jest ziarnko prawdy. A prawda kole w oczy w tym wypadku Ciebie
                Last edited by DajMiTęNoc; 05-10-05, 18:07.
                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                Skomentuj

                • mirakla
                  Perwers
                  • Feb 2005
                  • 805

                  #53
                  przepraszam bardzo czy w takim razie mam umawiać sie z facetem który budzi we mnie odrazę???Który nie potrafi o siebie zadbać i jest zwyczajnie brudny?? Przeciez to też są cechy wyglądu zewnętrznego a wg Ciebie DMTN nie powinnyśmy zwracać uwagi na wygląd...
                  I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #54
                    Ja, jak pisałam już kiedyś, po wyglądzie oceniam wstępnie, ale nie odrzucam.
                    Wyjątek stanowią skejci, do których mam ugruntowany, wielokrotnie potwierdzony doświadczeniem uraz.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • KIKUNIA28
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jun 2005
                      • 236

                      #55
                      DMTN....bzdura!!
                      Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

                      Skomentuj

                      • DajMiTęNoc
                        Perwers
                        • May 2005
                        • 1153

                        #56
                        Nie róbcie z nas kobiet moze mamy chodzic na pedikiure, manikiure, na depilacje woskiem ciala , u fryzjera siedziec godzinami, pierdzielić w kóko o tym samym z innymi itd.
                        Świat by pogrążył sie w chaosie jak by kazdy zachowywał sie jak kobiety, byśmy nadal żyli pewnie w epoce kamienia łupanego. Wy nie docenianiecie tyego, że ktoś za******** od rana do wieczora byście wy mogły miec na wszystko. Pewnie do tychy cech co wypisałem wcześniej to na czole powinno byc wytatułowane jeszcze wykształcenie. Chociaż ja wiem, że nie którzy ludzie po studiach siedzacy w ksiażkach maja zero pojecia o życiu. Ja uważam, że kazdej osobie należy dać szanse wygląd i uroda nie trwa wiecznie. A, że wy ****a przywiązujecie uwage do wyglądu to widac jaki poziom macie inteligecji, pewnie wstydzicie sie z kims wyjsc na miasto kto odbiega od waszego ideału.
                        Jesteście wzrokowcami i materialistkami w pewnym sensie. A wzrok to cecha zgubna człowieka. Bo czesto ufamy temu zmysłowi i na tym sie przejeżdzamy wielokrotnie. Wygląd to iluzja tak samo jak sztuczki Coperfilda. Wiadomo, że reka jest szybsza od oka.
                        Na oczach nie można polegać.
                        Dla mnie kazdy człowiek który ma takie poglądy jak wy, ocenia ludzi po wyglądzie to mimo tego,że ma oczy jest ślepym człowiekiem.
                        Last edited by DajMiTęNoc; 05-10-05, 18:21.
                        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #57
                          DajMiTęNoc,
                          Może trochę kultury w wypowiedziach by sie przydało? Można wyrażać swoją opinię, nikogo nie obrażając.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5246

                            #58
                            DMTN - no i przy okazji. Prawda w oczy kole. Może i tak, ale jest jeszcze zasada, że "uderz w stół, a nożyce się odezwą"...

                            Po co w ogóle ta niepotrzebna dyskusja? Zostaw kobietom sprawę ich wyobrażenia o facetach idealnych (i tych "niedotykalskich") - mają do tego święte prawo

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • mirakla
                              Perwers
                              • Feb 2005
                              • 805

                              #59
                              Ja wcale nie uważam się za kogos kto zwraca uwage na wygląd-wręcz napisałam wcześniej że denerwują mnie przystojni,zbyt pewni siebie faceci.w pierwszych kontachtach z nowopoznanym chłopakiem koncentruje sie przede wszystkim na jego zachowaniu i kulturze osobistej.
                              a z reszta DajMiTęNoc,nie chce mi sie wierzyć że Ty wogóle nie patrzysz na urode dziewczyny.Nie znam Cię,ale wątpię że umuwiłbyś sie z laską która nie odpowiadałaby Twojemu gustowi. A poaztym przypominam że to właśnie faceci są wzrokowcami a nie kobiety!!!!!
                              I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #60
                                Tak, my płytkie... a on głęboki jak Bajkał w swoich refleksjach.
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...