Masturbacja - czy wasze rodzeństwo wie o tym , ze to robicie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamilka
    Świntuszek
    • Feb 2006
    • 47

    Masturbacja - czy wasze rodzeństwo wie o tym , ze to robicie?

    Był temat ,,Peting z siostrą" i może częśc uznać , że to powtórka z rozrywki ale ja mam na myśli coś innego. Chodzi mi nie o to czy robicie to z rodzeństwem, a o to czy wasze rodzeństwo wie o tym , ze to robicie. Albo czy nakryło was kiedyś?
  • Smokozord
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 9

    #2
    Nie wie o tym. Nie nakrylo.

    Skomentuj

    • zbigi
      Ocieracz
      • Nov 2006
      • 127

      #3
      nakryć nie nakryło nigdy rodzeństwo ale domyślac sie domyslają nikt nie jest ciemny przeciez

      Skomentuj

      • Cloud
        Świntuszek
        • May 2006
        • 77

        #4
        Moj starszy brat wie ze to robie niemieszka z nami ale nakryl kiedys zreszta jak bylysmy mlodsi tyle ze ja bardzo mlody on gdzies w wieku 15-16 lat to to robil w nocy i ja o tym wiedzialem on wiedzial ze ja tez wiem bo tez sie bawilem "fajfusem"

        Skomentuj

        • barbi
          Świntuszek
          • Jan 2007
          • 45

          #5
          ja mam tak mocne orgazmy ze chyba sie domyslaja ja nakryłam swoja siostre a ma tylko13 lat jak piesci swoja myszke i robi to chyba czesciej niż ja bo czesto słysze jej stłumione jeki

          musze sie przyznac ze złapałam ja 1rok temu przechodzac koło jej pokoju usłyszałam ciche pojekiwanie przez uchylone drzwi zobaczyłam moja 12 letnia siostre piesci swoja pokryta pierwszymi włoskami myszke ,byłam w szoku,sama wówczas tego nie robiłam.Przypatrywałam sie przez długi czas starajac sie zeby mnie nie zobaczyła,zdałam sobie sprawe ze jestem sama podniecona reka sama powedrowała w moje majteczki zrobiłam sie mokra zaczełam sie pieścic ,pobiegłam do swojego pokoju i tam eksplodowałam -tobyłmój pierwszy raz -morał od młodszej siostry też można coś sie nauczyc

          czy mieliscie podobne przypadki widziałyście jak robi to siostra i czy was to podnieca

          barbi, do jasnej cholery. Ostatni raz cię ostrzegam - uzywaj przycisku albo dostaniesz czas na naukę edytowania postów - eroticon
          Last edited by eroticon; 14-01-07, 08:55. Powód: Edytuj!!!

          Skomentuj

          • dreamysky

            #6
            Ja nie widziałem, ale mam tylko brata więc nawet specjalnie nie załuję. trudno mi powiedzieć jak odbierałbym to, gdybym miał siostrę...nie wiem czy podniecałby mnie to.

            Skomentuj

            • BeeEl
              Świętoszek
              • Dec 2006
              • 7

              #7
              Kiedyś spędzaliśmy wczasy nad jednym z polskich jezior. Spaliśmy w przyjemnych dwupokojowych domkach kampingowych. Ja z moim facetem musieliśmy pogodzić się z towarzystwem jego jedenastoletniego siostrzeńca, bo w domku obok w którym mieszkali jego rodzice i siostry, nie było już miejsca. Była chyba dziewiąta rano jak wstaliśmy z myślą napicia się kawy. Mój kochany podszedł do lekko uchylonych drzwi pokoiku w którym spał mały, by je lepiej zamknąć. W pewnym momencie zaczął mi dawać gorączkowe znaki bym do niego po cichu podeszła. Oczom moim ukazał się widok który był dla mnie niewątpliwym zaskoczeniem. Chłopiec zabawiał się swoim fiutkiem wijąc się jak wąż. Patrzylismy na to chwilkę a po chwili wycofaliśmy się po cichutku do naszego pokoju. Kawy już nie wypiliśmy tego ranka.

              Skomentuj

              • Czarodziejka
                Perwers
                • Sep 2005
                • 963

                #8
                Ostatnio siostramnie nakryła. Ale nie wiedziała, że się masturbuję.
                Myślała, że coś mi się śniło, bo głośniej jęczałam.

                Skomentuj

                • Fascination
                  Świętoszek
                  • Jan 2007
                  • 1

                  #9
                  moja siostra wie że się masturbuję sama też to robi :p
                  Chcę wyssać Twoją krew!

                  Skomentuj

                  • barbi
                    Świntuszek
                    • Jan 2007
                    • 45

                    #10
                    obie to robimy i wiemy o tym ona nakryła mnie a ja ją ma13 lat i jest beszczelna potrafi mi powiedziec zebym jej nie przeszkadzała bo własnie dochodzi ale rozumiemy sie dobrze
                    Last edited by barbi; 14-01-07, 16:06.

                    Skomentuj

                    • barbi
                      Świntuszek
                      • Jan 2007
                      • 45

                      #11
                      prosze powiedzcie o chodzi z naciskaniem edit -co robie źle

                      Skomentuj

                      • Bouncy Dee
                        Ocieracz
                        • Dec 2006
                        • 143

                        #12
                        To taki przycisk "Edit" (sluzy do edytowania postow), zeby niepisac posta za swoim postem tylko go zedytowac i nierobic chaosu na forum . Znajduje sie on jak sie zalogujesz na twoim ostatnim poscie. Tam chyba obok "Cytuj" .
                        Kocham OLDCHOOL...
                        Kocham STARE CZASY...

                        Skomentuj

                        • azzzot
                          Świętoszek
                          • Jan 2007
                          • 17

                          #13
                          Napisał barbi
                          jest beszczelna potrafi mi powiedziec zebym jej nie przeszkadzała bo własnie dochodzi
                          dobre dobre

                          Skomentuj

                          • bartek_1989
                            Świętoszek
                            • Feb 2007
                            • 2

                            #14
                            mnie nigdy nie nakrył ale podejrzewam ze rodzenstwowie co wyprawiam czasami;]

                            Skomentuj

                            • bsk
                              Ocieracz
                              • Jul 2006
                              • 101

                              #15
                              mnie też nikt choć wile razy było blisko

                              Skomentuj

                              Working...