W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja jest niezdrowa

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Avery
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2005
    • 293

    Masturbacja jest niezdrowa

    Czytalem ostatnio artykul o kolesiu (22) ktory bardzo czesto sie masturbowal. Jego problemy zaczely sie pozniej. Popadl w depresje i jest impotentem. Co wy na to??
    Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.
  • Man
    Świntuszek
    • Apr 2005
    • 74

    #2
    a ja czytałem artykuł o kolesiu, który bardzo zdrowo się odżywiał. Jego problemy zaczeły sie później. Przejechała go ciężarówka....

    gdyby wierzyć we wszystko co napisano o mastorbacji to blisko 100% facetów byłoby niewidomymi.

    ciekawy jestem gdzie ten artykuł znalazłeś.
    Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #3
      Napisał Avery
      Popadl w depresje i jest impotentem.
      Siadla mu psychika i tyle. Masturbacja nie jest IMHO (In My Humble Opinion) szkodliwa puki nie zastepuje ormalnego celu seksualnego i sluszy do rozladowania nagromadzonego napiecia erotycznego. Bo tak to wszystko w nadmiarze jest szkodliwe...
      0statnio edytowany przez Bender; 01-06-05, 01:05. Powód: info dla L.J.Silver
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • L.J.Silver
        Świętoszek
        • May 2005
        • 46

        #4
        Zgadzam sie jak najbardziej A tak btw to co znacza te skroty(IMO, IMHO) bo ja tego nie sprawdze wedka nie dziala ZONK (sorki ze nie na temat)
        A jesli chodzi o masturbacje to wszelkie formy ortodoksjii sa szkodliwe. Ale jesli to nie jest jedyny "sport" to O.K. w w wieku dojrzewania to przeciez norma...
        Etiam sanato vulnere cicatrics manet

        Skomentuj

        • Avery
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2005
          • 293

          #5
          wiesz ja w to nie wierze zeby to przez masturbacje znalazlem w gazetce. ja i tak dalej bede sie masturbowal i tak...
          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

          Skomentuj

          • Bamboocha
            Świntuszek
            • May 2005
            • 67

            #6
            Racja, wszystko w nadmiarze szkodzi. Nawet jeśli nie siądzie Ci psychika.. to otrzesz sobie sprzęt i będziesz chodził jak cowboy
            You`re essential to me
            You`re the air I breathe
            I believe if you ever leave me
            I`d probably have no reason to be.

            Skomentuj

            • L.J.Silver
              Świętoszek
              • May 2005
              • 46

              #7
              Wiesz u mnie od ponad roku to gleboki stosunek to wylacznie z panna Renata(eh zycie...) i jakos sprzet nie obtarty... Ale jak sie dba o (o)sprzet to i sie ma ..... Ale nadgorliwosc gorsza od faszyzmy z tym sie zgadzam.
              Etiam sanato vulnere cicatrics manet

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Jak mówią: nalepsza baba-własna graba!
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • L.J.Silver
                  Świętoszek
                  • May 2005
                  • 46

                  #9
                  Ano tak mowia...
                  Etiam sanato vulnere cicatrics manet

                  Skomentuj

                  • Hannibal
                    Świętoszek
                    • Feb 2005
                    • 16

                    #10
                    Napisał rojze
                    Jak mówią: nalepsza baba-własna graba!
                    Najlepsza dziewica, własna prawica ...a ja i tak wolę żywą kobietkę

                    Skomentuj

                    Working...