W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie mogę się przełamać: głupi problem ;/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gABrySia
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 6

    Nie mogę się przełamać: głupi problem ;/

    Mam problem az głupio mi o tym pisac ale chcialabym sie poradzic :] chodzi mi o to ze od okolo 2 miesiecy nei jestem dziewica czesto kochamy sie z moim chlopakiem wszystko jest naprawde wporzadku tylko ja nie potrafie sie tak naprawde przelamac... On jest doswiadczony w tych sprawach a ja w porownaniu do niego wogole on robi mi minete itd a ja nie potrafie sie przemoc i nawet zlapac czy dotknac jego penisa a o lodzie to juz wogole nie ma mowy chociaz bym chciala przeraza mnie to ze on mial w swoim zyciu juz kilka kobiet i czuje ze nei umiem nei potrafie itd itp... jak to przelamac??? pomozcie dajcie jakies rady zapewne padnei pytanie ile mam lat wiec odrazu napisze ze 19.
  • lewy_87
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2005
    • 242

    #2
    hmmmm to pewnie samo przyjdzie bo ja tak mialem ze dziewczynie nie chcialem zrobic minetki bo uwazalem to za cos troche bardziej obrzydliwego niz jest ale pomyslalem ze jak kobieta nie ma orgazmow pochwowych (raczej napewno) to jaka ja jej przyjemnosc daje? i tak sobie pomyslalem... pozneij doszedlem do wniosku ze kiedys i tak bede musial sprobowac i nagle mnie taka chec ogarnela ..... dalej nie bede pisal co bylo bo musialem podejsc podstepem zeby to zrobic bo ona nie chciala mi pozwolic z powodu takiego ze wiedziala jakie ja "mialem" podejscie do tego i ta cala akcja to bylo kilkadziesiat minut pomysl i przemyslenie zajelo mi z 5 minut pozniej dobieranie sie do dziurki z 20 no i sama akcja tez z 20-15minut a wezadelko bolalo przez 3 dni

    wiec sadze ze musisz sie zmotywowac i przemyslec to dokladnie jak jak ci to nic nie da to czekac az samo przyjdzie

    Skomentuj

    • skj
      Świntuszek
      • Nov 2005
      • 40

      #3
      poprostu nie spiesz sie kazdy w innym czasie dojrzewa do tych rzeczy. Nie musisz odrazu go lapac, wystarczy jak dlonia zjedziesz w jego okolice, to juz bedzie krok do przodu. Nic nie napisalas ze chlopak oczekuje tego od ciebie wiec wnioskuje ze masz fajnego kolesia który to rozumie, wiec sie tak nie przejmuj.

      Skomentuj

      • kocurek
        Świętoszek
        • Nov 2005
        • 9

        #4
        to nie tyko twój problem. Moja niunia też na początq nie mogła się przełamac, żeby choćby pieścić go ręką...a teraz? sama "rwie" się do wszelakich pieszczot myślę, że to kwestia czasu. Po prostu z czasem się przełamiesz i sama zaczniesz małymi kroczkami co raz bardziej "śmiałe" rzeczy

        Skomentuj

        • Sedzia
          Ocieracz
          • Aug 2005
          • 107

          #5
          Tera ja dodam swoje piec groszy gabrysiu. Kazda normalmna kobieta lubi roić lody bo jest kobieta tylko nie wszystkie o tym wiedzą albo niechcą wiedzeć. Boja się że w oczach partnera wypadną źle ale ciebie to powinno *******ić rub tak zeby jemu było jak najlepie a on bedzie robił tak żeby tobie było jak najlepiej wtedy wszystko ci wyjdzie cacy. Spróbuj się oddać przyjemności!!!! A może troche wiecej zaufania do partnera bo tesh może być tym spowodowane. Ale powiem jedno jak mi kiedyś powiedziala pewna pani jak chcesz to robić to rub to z dojrzałymi facetami którzy dużo przeszli w życiu bo moga Cię wiele nauczyc ja sie tego trzymam i fciąż żyje i mam sie dobrze. Tylko że jestem facetem i robie to z dojrzałym kobietami po przejsciach od takich moge sie wiele nauczyć tak jak Ty. Niemówię że byś zdradzałą swojego partnera i nie wątpie w to że jest doświadczony ale wiesz co to że ma kutasa nieznaczyt że wie do czego on służy. Ostatnio zjechalem dziewczyne 15 letnią która sie zaczeła kołomnie kręcić nie wiem może myślała że cos do niej czuje ale walnełem prosto z mostu nie bede z tobą rozmawiał bo jak widzisz mam dziewczyne mi chodzi tylko o sex a nie bede Cię wykorzystywał na to przyjdzie czas !!!!!!!!

          Skomentuj

          • cabah1
            Świntuszek
            • May 2005
            • 87

            #6
            Hmmm sprawa prosta, porozmawiaj ze swoim chlopakiem o tym jak lubi itp, a jak nie chcesz z nim rozmawiac to zle. Ja jak nie potrafie z dziewczyna gadac normalnie to zrywam bo dusze sie w takim zwiazku. Musze miec kobiete z ktora moge rozmawiac o wszystkim i robic wszystko

            Skomentuj

            • ramka
              Ocieracz
              • Feb 2005
              • 181

              #7
              Sedzia - z twojej wypowiedzi wynika ze Gabi jest nienormalna

              Anyway, juz to nie raz padlo -> wszytsko w swoim czasie
              Wystarczy sie z nim oswoic, Ja patrzylam na niego godzinami, w koncu sama bedziesz wiedziala kiedy chcesz go dotknac, zobaczyc jak reaguje itp a facet wiedzac ze nigdy nie mialas nikogo przed nim, powinen Ci to ulatwic i pomoc, bron boze nie smiac sie i nie popedzac :]
              Swiadomosc tego ze mial kilka partnerek przed Toba nie powinna Ciebie paralizowac Po to mial ich tyle zeby moc teraz przekazac Ci cale doswiadczenie
              Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway

              Skomentuj

              • gABrySia
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 6

                #8
                on mnie nie popedza powedzial ze nie bedzie mnie do czegos zmuszal ze jak bede na to gotowa to poprostu "wezme sprawy w swoje rece" tyle ze ja mam wrazenie ze to nigdy nienadejdzie sama juz neiwiem co mnie powstrzymuje tak naprawde

                Skomentuj

                • cabah1
                  Świntuszek
                  • May 2005
                  • 87

                  #9
                  Moze go nie kochasz? Moze sie go brzydzisz? Bo bac sie nie ma czego, bo kutasy nie gryza. Wy kobiety nigdy nie wiecie czego chcecie xD I to mnie przynajmniej dobija

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #10
                    Wydaje mi się, że to samo przyjdzie.
                    Tak to jest, ze niektóre pieszczoty przychodzą nam łatwiej, a inne trudniej.
                    I pewnie dla różnych osób są to różne rzeczy.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • cabah1
                      Świntuszek
                      • May 2005
                      • 87

                      #11
                      rojze dlaczego z Ciebie taka mądra kobitka

                      Skomentuj

                      • gABrySia
                        Świętoszek
                        • Dec 2005
                        • 6

                        #12
                        Moze go nie kochasz? Moze sie go brzydzisz? Bo bac sie nie ma czego, bo kutasy nie gryza. Wy kobiety nigdy nie wiecie czego chcecie xD I to mnie przynajmniej dobija
                        to niezle :/ bardzo Go kocham i nie brzydze sie tu nie o to chodzi!!! i wiem czego chce!

                        Skomentuj

                        • cabah1
                          Świntuszek
                          • May 2005
                          • 87

                          #13
                          To widocznie za wczesnie na to

                          Skomentuj

                          • xxx89
                            Świętoszek
                            • Dec 2005
                            • 11

                            #14
                            Moze mam mniej lat od Ciebie, ale ten sam problem, a właściwie nie problem, bo mi to nie przeszkadza, moja dziewczyna tak samo na razie nie może się przełamać, ale widze że już powoli się oswaja i chyba zacznie "brać sprawy we własne ręce".

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #15
                              Porozmawiaj z nim. Powiedz ze masz z tym problem. Albo wkrec mu ze masz fantazje o nauczycielu seksu i tym nauczycielem ma byc on I to ma byc kurs w malych kroczkach - lekcjach.
                              A co do samej siebie. To duze podnecenie wskazane, uswiadom to sobie ze to nic zdroznego i w dzisiejszych czasach nikt nie traktuje jakos gorzej dziewczyny co sie "seksi", ba nawet jest odwrotnie (nei ceni sie 'ulomnej'). zyskasz i Ty i on
                              Albo po prostu lampka wina nma odwage i rozloznienie.
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              Working...