Zakłady erotyczne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Michael69
    Banned
    • Jan 2015
    • 1

    Zakłady erotyczne

    Witam. Proszę o podawanie pomysłów do kary i nagrody przy zakładach erotycznych. Nie jesteśmy parą więc wszelkie całusy i zadowalanie cielesne odpada. Potrzebuje jakiś dosyć ostrych i wrednych kar i nagród związanych z erotyką i nagością.

    Pozdrawiam.
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Facet chce rozkręcić jakiś interesik ? Szkoda że za frico
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • Sollat
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 629

      #3
      Napisał Michael69
      Witam. Proszę o podawanie pomysłów do kary i nagrody przy zakładach erotycznych. Nie jesteśmy parą więc wszelkie całusy i zadowalanie cielesne odpada. Potrzebuje jakiś dosyć ostrych i wrednych kar i nagród związanych z erotyką i nagością.

      Pozdrawiam.
      Dajcie erotyczne zakłady bez erotyki!!
      https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

      Skomentuj

      • mati_18
        Świętoszek
        • Jun 2014
        • 7

        #4
        No ja kiedyś z koleżanką założyłem o cośtam, a kto wygrał miał zrobić drugiej stronie depilację woskiem od pępka do kolan. Przegrałem. Oj czułem się bardzo upokorzony i bardzo bolało. Już nigdy więcej

        Skomentuj

        • akatrina1982
          Świętoszek
          • Feb 2015
          • 13

          #5
          Napisał mati_18
          No ja kiedyś z koleżanką założyłem o cośtam, a kto wygrał miał zrobić drugiej stronie depilację woskiem od pępka do kolan. Przegrałem. Oj czułem się bardzo upokorzony i bardzo bolało. Już nigdy więcej
          współczuje

          Skomentuj

          • striptiserka
            Świętoszek
            • Apr 2012
            • 22

            #6
            Gdy mialam 16 lat przegralam zaklad i musialam rozebrać sie przed 6 kumpli i siedziec tak z nimi 3 godziny a teraz latem tez przegrałam i musiałam nago dom obejsc a kiedys za karę na imprezie odbieralam pizzę nago

            Skomentuj

            • Fornaxx
              Świętoszek
              • Feb 2015
              • 38

              #7
              Nie wiem gdzie ale już wcześniej czytałem tu twój post. Też było coś z rozbieraniem. Ksywka ci pasuje

              Skomentuj

              • analityk
                Ocieracz
                • Jul 2011
                • 188

                #8
                Napisał Fornaxx
                Nie wiem gdzie ale już wcześniej czytałem tu twój post. Też było coś z rozbieraniem. Ksywka ci pasuje
                chyba raczej upodobania do rozbierania się, podejrzewam, że specjalnie robiła te zakłady ze świadomością że przegra

                Skomentuj

                • TheOff
                  Ocieracz
                  • May 2013
                  • 110

                  #9
                  Napisał striptiserka
                  Gdy mialam 16 lat przegralam zaklad i musialam rozebrać sie przed 6 kumpli i siedziec tak z nimi 3 godziny a teraz latem tez przegrałam i musiałam nago dom obejsc a kiedys za karę na imprezie odbieralam pizzę nago

                  16 lat nago, dookoła sześciu kumpli. Ciekawy zakład nie patrząc na to że to początki szkoły średniej... Jakieś technikum informatyczne, że grzecznie siedzieli tak patrząc na Ciebie?
                  Obejść dom nago? Prawie jak zakład albo pobudka po dobrej imprezie (If you know what I mea).
                  Największe wrażenie zrobiło na mnie odebranie pizzy, bo sam niejednokrotnie namawiałem do tego moją dziewczynę.

                  Idąc do zakładów. To "fleshe" w miejscach publicznych są dość ciekawe. Rozpoczynając od czerwonego światła na skrzyżowaniu dla bardziej hardcorowych ludzi kościół podczas mszy - nie gwarantuje, że nie skończy się ukrzyżowaniem przez moherową armię.

                  Flash - w rozumieniu okazanie intymnych części ciała.
                  Trochę dłużej, trochę szybciej, trochę mocniej na sam szczyt.

                  "Jesteś w pełni odpowiedzialny za swój los" - Brian Tracy

                  Skomentuj

                  • czarna chmura
                    Banned
                    • Apr 2015
                    • 47

                    #10
                    Mieliśmy zakład erotyczny w naszej paczce 4 chłopaków i 3 dziewczyny. Przegrany zdejmuje majtki, siada na wersalce (zrobiliśmy to w mieszkaniu) i przez minutę siedzi bez majtek z rozchylonymi nogami. Ja przegrałam, moja koleżanka i jeden chłopak.
                    Podniecające to było. Takie dziwne lecz podniecające

                    Skomentuj

                    Working...