W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zmniejszone czucie w penisie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • askot
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 1

    Zmniejszone czucie w penisie

    Witam,od jakiegoś tygodnia mam pewien problem. Mam wrażenie że mój penis tak jakby zdretwial. Mam zmniejszone czucie i w momencie wzwodu jak go dotykam mam takie dziwne uczucie, jakby był zdretwialy i nie mialbym w nim całkowitego czucia. Wie ktoś może jaka moze byc.tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
  • Flying_Cat
    Świętoszek
    • Aug 2014
    • 16

    #2
    Może zbyt częsty wytrysk? Mam podobne uczucie w trakcie seksu, jak powstrzymuje któryś już raz wytrysk, głównie chodzi o zmniejszoną podatność na bodźce..

    Często też powodem zaburzeń jest stres, odbiera ochotę na seks, jak i zmniejsza intensywność odczuć..

    Co do drętwienia, to pierwszy raz się spotykam z czymś takim, więc na ten temat wypowiadać się nie będę.

    Wiele nie pomogłem, ale mogę powiedzieć tylko tyle, żebyś zluzował. Denerwujesz i stresujesz się, że coś jest nie teges, a to jeszcze bardziej może to nakręcać..

    Skomentuj

    Working...