W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Chodzenie nago poza domem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elumar
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2015
    • 289

    #16
    Ta, do lasu...
    Z lasem jest taka różnica, że jak będzie po nim latać goła dziewczyna to ją grzybiarze przelecą, a jak facet to dostanie po mordzie.
    Taka odmiana równouprawnienia.

    A tak na serio : jest coś takiego jak służby leśne, mogą złapać delikwenta i odstawić go na najbliższą komendę. Albo do psychiatryka, zależy od ich uznania.

    Jak napisała Zebra - takie numery to tylko na ogrodzonym prywatnym terenie.
    Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.

    Skomentuj

    • Haster
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 245

      #17
      Zdecydowanie ekshibicjonizm, bo odczuwasz z tego seksualną przyjemność.
      Chodź sobie nago, ale nie z anteną, bo do nudystów to się zaliczyć nie możesz.

      Skomentuj

      • kasjan290
        Świętoszek
        • Mar 2015
        • 1

        #18
        Tez tak lubię chodzić po za domem jednak takich miejsc unikam. Las, łąka to owszem. Nawet jak kogoś spotka się to nieznany osobnik i szybko oddalam się jak jestem sam. Zdarzyło się że nie mogłem oddalić się ale to chyba było ustawione. Osoba z którą byłem założyła mi smycz na jądra i pech chciał ze na te polane wjechał samochód. Starsza para. Pozwolił mi usiąść ale i tak był widac że jestem nagi od pasa w dół i sznurek mam pod sobą.

        Skomentuj

        • onneton
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2009
          • 311

          #19
          Chodzenie nago poza domem, to tylko i wyłącznie na plażach dla nudystów i w basenowych szatniach czy szatniach po siłowni, gdybym chodził na siłownię. Ew., w jakimś specjalnie wyznaczonym do tego ośrodku naturystycznym, gdybym kiedyś na taki pojechał.

          W lesie, na łące ani w mieście - nigdy.

          Skomentuj

          • nightdesire
            Banned
            • Feb 2016
            • 4

            #20
            Zawsze na tak. Jedna zasada - nie przeszkadzać innym swoją postawą.

            Skomentuj

            Working...