W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja raz na jakiś czas...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas21
    Erotoman
    • Jun 2011
    • 458

    Masturbacja raz na jakiś czas...

    Mam takie pytanie. Czy jest jakiś sposób na masturbacje w przypadku osoby (jak jak) która ma ogólnie w seksie słabe odczucia, i odstawiłem już praktycznie sie tak nie bawie, ale czasem po dłuższym poście (4-5 dni) nie widząc sie z dziewczyną, nachodzi i pali w środku taka ochota, że poprostu ledwie się można opanować..i żeby nie psuć sobie odczuć podczas seksu czy są jakieś sposoby na to żeby pobawić sie bez przyzwyczajania penisa do ręki??
    Pytam...tych, którzy robią to często czy są jakieś sposoby? Próbuje z minimalnym naciskiem na penis bez ściągniętego napletka i robie to dość długo aż dojdę, żeby go nie przyzwyczaić do ręki a do myszki dziewczyny..
  • SweetChocolatte
    Erotoman
    • Jan 2014
    • 392

    #2
    Cóż, nie bardzo się znam, ale słyszałam, że podobno nie da się przyzwyczaić do ręki, gdyż są to różne doznania.
    Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

    Skomentuj

    • lucas21
      Erotoman
      • Jun 2011
      • 458

      #3
      Noo jak niestety dużo się masturbowałem, a od kilku lat dziewczyna i.. odczucia słabe (miałem tylko jedna partnerke nie mam porównania jakie są odczucia) i niby dużo miare ma w odczuciach przyzwyczajenie sie do ręki i przyjmność mała podczas seksu.

      Skomentuj

      • SweetChocolatte
        Erotoman
        • Jan 2014
        • 392

        #4
        To już naprawdę nie umiem nic poradzić, przepraszam
        Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

        Skomentuj

        • TheOff
          Ocieracz
          • May 2013
          • 110

          #5
          Może zmień partnerkę? Bo gwarantuję Ci, że jeśli partnerka chociaż w 70% spełnia Twoje oczekiwania względem wyglądu to już jest stanowczo lepiej niż trzymając go w łapie. Dodatkowo jeśli w łóżku spełnia Twoje oczekiwania, lub jeszcze lepiej zaskakuje Cię, to uwierz mi nie ma opcji by trzepanie przebiło seks.
          Trochę dłużej, trochę szybciej, trochę mocniej na sam szczyt.

          "Jesteś w pełni odpowiedzialny za swój los" - Brian Tracy

          Skomentuj

          • lucas21
            Erotoman
            • Jun 2011
            • 458

            #6
            Dziewczna jest piekna, młoda kocham ją.Seks jest, jest..dla mnie ok poprostu nic specjalnego, jedynie moment dojścia ok a sam seks noo taki sobie, za to ona odpływa kocha seks i ma duży apetyt na seks, nie bede napewno partnerki zmieniał.
            Trzepanie...nie ma przebić i nie przebije, ale czasami poprostu nachodzi taka ochota na "spuszczenie się" że ciężko sie oprzeć. Do ręki biore 1 na ... miesiąc, a co 3-4 dni seks po 2-3 razy.
            Chodzi mi o samo spuszczenie i ten luz i spokój w spodniach mieć..Nie chce go do ręki przyzwyczaić tylko do jej myszki.. Ona miała 2 przedemną, ale wiele seksu nie było i spokojny taki obojętny, a ze mną nie ma ograniczeń żadnych i lubi ostrzej. Zresztą nie jest szeroka, a wąska czuje jej mieśnie na nim, ale nie mam z tego przyjemność-urolog powiedział, że wszystko ok, bo sie badałem.

            A ona sie stara bardzo w łóżku żeby było mi dobrze, a to, że nie widzi po mnie tej przyjemności to sprawia jej zawód. Gdy masuje mi go żebym doszedł w ustach, bo ma smak na...i połyk to język jej siada już od i reka od ubijania..doszedłem jej w ustach tylko 3 razy jak 3 lata razem jesteśmy, a seksu juz tyle bylo, że...

            Skomentuj

            • lucas21
              Erotoman
              • Jun 2011
              • 458

              #7
              Tylko, że są momenty, że seksjest przyjemny bardzo.
              Ale przecież faceci i tak sie masturbują będą w zwiazkach i mając seks.. wiec to chyba aż tak wielkiego znaczenia od reki nie ma...Nie mam porównania i nie bede miał więc..eh pytam..
              A druga sprawa jest taka, że ona sie strasznie stara, bo chce mnie zajeżdżać w łóżku, jeźdzcu jak ja ją w każdej pozycji..
              Choć mam tą satysfakcje, że wiem, że jej w łóżku dobrze jest- widze apetyt, cześciej ona sie dobiera do mnie niż ja do niej

              Skomentuj

              • michalmust
                Ocieracz
                • May 2013
                • 106

                #8
                Napisał lucas21
                Ale przecież faceci i tak sie masturbują będą w zwiazkach i mając seks.. wiec to chyba aż tak wielkiego znaczenia od reki nie ma...
                Nie chodzi o to czy masturbować się w ogóle, tylko ile.
                Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać.

                Skomentuj

                • lucas21
                  Erotoman
                  • Jun 2011
                  • 458

                  #9
                  Eh...a co czujecie podczas seksu bez momentu dojścia.. Nie mam żadnego porównania to może choć bede miał przybliżone od....Was? Jakie uczucie jest normalnie spotykanym?
                  U mnie to jest tak, że...na początku czuje jej mięśnie skurczone, po tygodniu bez seksu, mokro ciepło miekko i....tyle. kilka pchęnięć i koniec. Nic wielce niesamowitego..Ona jęczy, sapie a u mnie nic..

                  Skomentuj

                  • karolciamis
                    Świntuszek
                    • Apr 2012
                    • 53

                    #10
                    Mój TŻ tak miał, byliśmy nawet w tej sprawie u seksuologa. I jest to uzależnienie od ręki niestety i siły nacisku. Twoja ręka o wiele mocniej obciska niż jej wnętrze i dlatego nie możesz dojść. U nas ten problem rozwiązaliśmy kupując masturbator dla niego imitujący pochwę. Co prawda zużywają się przy jego potrzebach, ale nie ściskając za mocno przyzwyczaił się do lżejszych doznań przez co jest w stanie kończyć na równo ze mną.
                    Oczywiście seksuolog zalecił tez znaleźć jakieś zajęcie dla partnera poza pracą hobby itp aby nie myślał o bzyku bzyku ale niezbyt mu to wyszło.

                    Skomentuj

                    • lucas21
                      Erotoman
                      • Jun 2011
                      • 458

                      #11
                      Ale ja nie chce żadnego wibratora.. Ja chce zrobić tak żeby mieć przyjemność wraz z nią.. A co do dochodzenia..Pierwszy raz jak sie kochamy po 2-3 dniach to i tak przeważnie jak dojde wcześniej od niej.. 3-5 min i dochodze, dopiero za drugim razem to już trwa i trwa, a ona ma z 4-5 orgazmów nim ja dojde drugi raz. Jak już robimy to za drugim razem poszerza się w środku i nawet nie czuje czy mi stoji czy zmiekł już :/ Raz się spytałem czy czuje jaki on jest, bo ja nie to powiedziała, że twardy i duży stoi 100% a ja prawie go nie czułem w niej..
                      I to nie jest tak, że zawsze tak mam, jak mamy przerwy dłuższe (4-5 dni) to wtedy czuje ją lepiej niż po krótkich przerwach i widze ten uśmiech satysfacji jak ujeżdża mnie i widzi moja twarz jak czuje ją i jest ucieszona i mowi że chciała by tak zawsze.
                      A co do zajęcia. Normalnie o tym nie myśle i nie jest to hmm..no nie umre bez tego poprostu jest smak jak na piwo i no..da sie nie brać do ręki, ale ciężko.

                      Skomentuj

                      • beztabu_jest_najlepsze
                        Banned
                        • Feb 2014
                        • 10

                        #12
                        Masturbacja sama w sobie nie jest czyms złym,ponieważ w jakiś sposó musisz rozładować napięcie seksualne jakie Ci towarzyszy,prawda? Tylko trzeba uważać bo szybko możemy się od niego uzależnić.

                        Skomentuj

                        Working...