Czy ja jestem nienormalny?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sexmaster
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 5

    #31
    a ta twoja koleżanka pierwszy raz w jakim wieku przeżyła ? 12 ? to chyba podchodzi pod pedofilie, przecież to nawet nie ma w co "ładować". :/

    Skomentuj

    • Rydz Śmigło
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 1

      #32
      Jesteś normalny, tylko inny

      Ja też nigdy nie uprawiałem seksu, a mam 23,5 lat. Całowałem się 2 razy
      raz z autostopowiczką, którą wziąłem na stopa. Było ciemno, więc myślałem, że nie jest baaardzo brzydka.... a jak sie umówiłem na randkę za dnia, wszystko się wyjaśniło. A mój pierwszy pocałunek wyglądał tak - upiłem się na sylwestra i całowałem się z najbrzydszą dziewczyną jaką kiedykolwiek widziałem, i całkiem możliwe, że z jej nie pięknięjszą koleżanką, ale prawie nic z całeko sylwestra nie pamiętam, tylko jeden przebłysk jak sie całowałem i kilka przebłysków jak wymiotowałem. Musiałem być pijany jak świnia, albo głupek. No a nie którzy umierają będąc prawiczkami, a ortodoksyjni katolicy czczą dziewictow, tak jakby było jakąś cnotą, albo uosobieniem dobra, więc głowa do góry i poluj na rury!!!

      Skomentuj

      • Słodka*LoLa
        Ocieracz
        • May 2005
        • 154

        #33
        ...to ja wam opowiem pewną historyjke...moja kumpela była niegdyś z takim prawiczkiem...koleś miał 20lat...i okej nic złego że tego nie robił...ona zresztą też...ale właśnie był z takiej katolickiej rodziny...kościół,rodzinne obiadki itd.itp(nie obrażam tu nikogo kto chodzi do kościoła czy je obiad z rodziną...tylko obrazuje sytuacje)...no i pewnego razu kiedy już do czegoś doszło...tzn.jego ręka powędrowała już dalej(czyt.spodnie)........robił to i robił i wkońcu powiedział do niej:"nie przyzwyczajaj się bo to się skończy za tydzień" a ona się zapytala dlaczego....to powiedział...że za tydzień idzie do spowiedzi.....

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #34
          Napisał Słodka*LoLa
          ...to ja wam opowiem pewną historyjke...moja kumpela była niegdyś z takim prawiczkiem...koleś miał 20lat...i okej nic złego że tego nie robił...ona zresztą też...ale właśnie był z takiej katolickiej rodziny...kościół,rodzinne obiadki itd.itp(nie obrażam tu nikogo kto chodzi do kościoła czy je obiad z rodziną...tylko obrazuje sytuacje)...no i pewnego razu kiedy już do czegoś doszło...tzn.jego ręka powędrowała już dalej(czyt.spodnie)........robił to i robił i wkońcu powiedział do niej:"nie przyzwyczajaj się bo to się skończy za tydzień" a ona się zapytala dlaczego....to powiedział...że za tydzień idzie do spowiedzi.....

          hehehehehhehe

          a co do dziewczyn tez długo nie miałem moja pierwsza była młodsza odemnie i była zafascynowała szkołą przychodziła do mnie lekcje odrabiac pozdro dla kujonki justysi jak to czytasz wiedz ze takiego kujona to tylko cegło rzucic nigdy nie lubilem sie uczyc a dzieki niej znienawidzilem juz wogole jak mozna siedziec 24h na dobe na ksiażkami powiedziałem nigdy wiecej młodszej dziewczyny starsze sa za****ste moga wiele nauczyc sa doświadczone wiec nie będą jak kłoda leżały. I inna rozm jest ze starsza dziewczyna niż z młodsza porusza sie tematy takie na jakie nie porozmawia sie z młodsza dziewczyna bo zacznie stękac i predzej kloca postawi niz sie wyslowi na jakis temat poważny
          Last edited by DajMiTęNoc; 13-06-05, 16:20.
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • e-rotmantic
            Perwers
            • Jun 2005
            • 1556

            #35
            Wszystko w porządku. Ja straciłem cnotę, mając 21 lat i uważam, że stanowczo za wcześnie.
            Last edited by Bender; 14-06-05, 07:23.

            Skomentuj

            • a12b
              Świętoszek
              • Jun 2005
              • 8

              #36
              U nas w Łosaince znam 2ch typw co maja podobny problem do Rwojego a jakos zyja
              Wola sie upic niz zaruchac ot to cala parwda

              Skomentuj

              Working...