Parada Równości

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kenta
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 178

    #76
    Napisał HotGuy
    Nasze lobby stają się coraz silniejsze jak już co, ledwo się obejrzysz a już nasze środowiska odniosą kolejny sukces i twoje dziatki bedą uczone równouprawnienia w szkole.

    Różowe czasy dopiero się zaczynają z legalizacją małżeństw w Danii przewidzianą na maj tego roku oraz nastepnym prezydentem Francji: Francois Hollande mówiącym że małżeństwa osób tej samej płci są dla niego głównym priorytetem.
    Ty naprawdę jesteś zdania, że dla tego francuza priorytetem jest sprawa waszych komicznych związków? Aha
    Nie sądzę by moje potomstwo musiało się kiedykolwiek uczyć czegoś co stało by w jakimś związku z tym co Ty sobą reprezentujesz.
    Zatroszcz się raczej o siebie samego, ( dzieci raczej nie będziesz miał) popraw swoją pisownię, może... naucz się wysławiać, jak na razie to te braki są jedynymi oznakami tego że mieszkasz za granicami kraju.


    Z umiarkowanym pow.

    K.

    Skomentuj

    • HotGuy
      Banned
      • Nov 2011
      • 188

      #77
      Tak, jest to dla niego priorytetem i prowadzi on o 12 punktów w ostatnich sondażach.

      Nic nie muszę poprawiać ty i tak nawet do stóp mi sięgasz. Ja mam doskonałą pracę i już pisałem że jestem wyedukowany na prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie. A że dla ciebie to zboczenie to mnie gówno to obchodzi. Ja bedę agresywnie domagał się o moje prawa w sądach i jestem tylko jedną z tysięcy i tysięcy osób, wiadome jest że to my wygramy, wygrywamy prawie wszystkie procesy sądowe o nasze prawa. Ja tam lubie ssanie kutasa, itd. Ty jakiś prawicowiec z Polski B z małym c***em i małym ilorazem inteligencji, nie dziwię się że tyle czasu tu spędzasz bo żadna kobieta by cię niedotknęła.

      Skomentuj

      • Falanga JONS
        Banned
        • Feb 2012
        • 1156

        #78
        Napisał HotGuy
        Nic nie muszę poprawiać ty i tak nawet do stóp mi sięgasz. Ja mam doskonałą pracę i już pisałem że jestem wyedukowany na prestiżowym, międzynarodowym uniwersytecie.
        +

        Ty jakiś prawicowiec z Polski B z małym c***em i małym ilorazem inteligencji, nie dziwię się że tyle czasu tu spędzasz bo żadna kobieta by cię niedotknęła.
        Nasunęła się jakaś setka ripost, ale najlepszym komentarzem będzie chyba litościwe milczenie.

        Skomentuj

        • kenta
          Ocieracz
          • Feb 2005
          • 178

          #79
          Napisał Falanga JONS
          +



          Nasunęła się jakaś setka ripost, ale najlepszym komentarzem będzie chyba litościwe milczenie.

          racja


          Z pow.

          K.

          Skomentuj

          Working...