Pierwszy raz homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xardas313
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 39

    Pierwszy raz homo

    Ciekawi mnie czy są tu osoby których pierwszym stosunkiem seksualnym w ogóle był stosunek homoseksualny.

    U mnie właśnie tak było, uważam siebie ogólnie za Bi (i nie ot tak, po prostu to "widzę") i wyszło, że pierwszy raz był z świetnym chłopakiem :> nie żałuję, jestem otwarty na nowe doświadczenia I to nie było coś w podstawówce, jakieś małe rzeczy z kolegami jak niektórzy mieli itp. wszystko świadomie choć nie było to zaplanowane
  • Czarna20
    Banned
    • Apr 2010
    • 264

    #2
    Ja byłam (i jestem) tylko z jedną dziewczyną, więc także swój pierwszy raz przeżyłam z nią

    Skomentuj

    • Xardas313
      Świętoszek
      • Nov 2010
      • 39

      #3
      Heh, uściślając, zrobiłem to właśnie ze swoim chłopakiem, szczęśliwie nadal jesteśmy razem

      Skomentuj

      • Czarna20
        Banned
        • Apr 2010
        • 264

        #4
        Uściślając - wciąż jestem ze swoją pierwszą

        Skomentuj

        • Alexandra
          Banned
          • Mar 2011
          • 382

          #5
          No ja też z dziewczyną.

          Skomentuj

          • Alexandra
            Banned
            • Mar 2011
            • 382

            #6
            Prawdopodobnie tak jak z parą het*******ualną, tylko, że w naszym przypadku, zamiast faceta była dziewczyna.

            Skomentuj

            • Xardas313
              Świętoszek
              • Nov 2010
              • 39

              #7
              O facetów to nie pytasz sądzę, jak wyżej, że jest wszystko podobnie.

              Skomentuj

              • Alexandra
                Banned
                • Mar 2011
                • 382

                #8
                Bo to typowy facet, oczekuje szczegółowej opowieści z lesbijkami.

                Skomentuj

                • Sollat
                  Erotoman
                  • Feb 2010
                  • 629

                  #9
                  Bo to typowy facet, oczekuje szczegółowej opowieści z lesbijkami.
                  Czy to obraza? Bo dla mnie zabrzmiało jak komplement.
                  https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                  Skomentuj

                  • Alexandra
                    Banned
                    • Mar 2011
                    • 382

                    #10
                    To już nie mój problem jak to zrozumiałeś.
                    Poza tym co w tym takiego pozytywnego?
                    Last edited by Alexandra; 29-03-11, 18:51.

                    Skomentuj

                    • Xardas313
                      Świętoszek
                      • Nov 2010
                      • 39

                      #11
                      Pewnie typowość Bycie "innym" w społeczeństwie jest okropną zbrodnią Z chęcią bym poradził wszystkim narzekającym na homo/bi żeby chociaż raz tego spróbowali z kimś miłym, kochanym (bo z byle kim to nie zawsze jest ciekawie, tak myślę). Może chociaż przemyśleliby to.

                      Dla mnie to jest nawet trochę lepsze, inne, "magiczne". I jest wiele zalet, pogram w różne gry na komputerze z chłopakiem (z dziewczynami bywa to różnie), mamy wiele wspólnych zainteresowań i rozumiemy się i wiele innych zalet.

                      Skomentuj

                      • makaryld
                        Świętoszek
                        • Nov 2006
                        • 15

                        #12
                        Witam. Uważam że pierwsze doświadczenia seksulane są raczej z tą sama płcią. W wieku 12-13 lat chyba nie tak szybko idzie się do łóżka. A pierwsze oznaki potrzeb seksualnych są. Co robimy? ONANIZUJEMY SIE. I czasem chętnie pogadalibyśmy z kumplem czy on tez to robi (na 100% robi) i chętnie dla "draki" zrobilibyśmy to przy nim. Z nim - wymiana rączek. Może jestem już stary, ale pamiętam wspólne walonko na obozach, pokazywanie kutaska jakiego kto ma i czy ma tam włoski już. A tak na zakończenie. Mój przykazanie z młodych lat, wyznał mi na skype (mieszka poza Polską) że miał chęć pogadać ze mną na ten temat jak byliśmy na jednym z obozów letnich. Miła nawet chęć wspólnej zabawy... ale zabrakło mu odwagi. A szkoda...

                        Skomentuj

                        • Alexandra
                          Banned
                          • Mar 2011
                          • 382

                          #13
                          Ja nigdy się nie masturbowałam przed/z koleżankami, ani w domu ani na żadnych obozach. Miałam 17 lat, chodziłam z dziewczyną i poszłyśmy do łóżka.

                          Skomentuj

                          • Greeneyed
                            Świntuszek
                            • Aug 2010
                            • 56

                            #14
                            moje pierwsze doświadczenia z bardzo wczesnej młodości były z koleżanką, dość zabawne, ale i bardzo podniecające, żałuję, że nie byłam wtedy tak otwarta jak teraz
                            No Hell to discover
                            I've got it all inside myself

                            Skomentuj

                            Working...