W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dominująca

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Earl_Grey
    Świętoszek
    • Oct 2013
    • 6

    Dominująca

    Witam, mam 22 lata jednak od bardzo dawna myślę i fantazjuje o seksie w klimatach Femdom. Nigdy tego nie próbowałem ani nawet nie dążyłem do tego było to tylko w mojej wyobraźni i fantazjach. Sam nie wiem skąd u mnie takie skłonności (może wiążą się z fetyszem kobiecych stóp) i podniecenie byciem uległym i zniewolonym. Jednak przed spełnieniem tych fantazji mam wiele obaw. Zastanawiam się czy są wśród osób czytających to forum kobiety które podobnie jak ja nie maja żadnego doświadczenia w tych klimatach jednak podnieca je to i fantazjują o dominacji. Chętnie porozmawiam kobietami mającymi podobne podejście i upodobania ( lub również i obawy) w tym temacie
    0statnio edytowany przez Earl_Grey; 07-11-13, 20:28.
  • cbt100
    Świętoszek
    • Oct 2011
    • 28

    #2
    Kobiet ,które lubią takie zabawy jest niewiele , a jeszcze mniej chce o tym pisać ...

    Mogę powiedzieć na swoim przykładzie ,że moja pani długo nie ujawniała swoich zamiłowań .
    Oglądaliśmy film Antychryst i po scenie kiedy główna bohaterka rozwaliła mu jądra ,ze śmiechem powiedziała ,że to było niezłe ...
    Potem powoli , powoli coraz bardziej zaczeła bawić się w dominację.
    Teraz potrafi być bardzo ostrą dominą , ale nie ma ochoty dzielić się swoimi osiągnięciami w sieci .

    Na szczęście jest bardzo ostro raz czy dwa w miesiącu , mnie to bardzo odpowiada ,byle nie przedadzała ...

    Skomentuj

    • Earl_Grey
      Świętoszek
      • Oct 2013
      • 6

      #3
      No wiem ale kto nie próbuje .... Zdaje sobie sprawę że to kobiety wolą byc dominowane. Ale sądziłem ze są tez takie które fantazjują o dominacji i chciały by kiedys spróbować.

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        #4
        Wiele kobiet nie ujawnia na tym forum Swoich specyficznych skłonności. bo uważają , że dla onanizujących się facetów nie okażą swojej " głębi " jakiekolwiek by to miało znaczenie
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • cbt100
          Świętoszek
          • Oct 2011
          • 28

          #5
          Zastanawiam się nad dominującymi paniami ...

          Na moim przykładzie . Wprowadzałem ją powoli w takie zabawy .Na początku bała się szturchnąć w jaja , potem brała do ręki i miętoliła delikatnie , potem mocniej a teraz ? Potrafi walnąć z kolanka , albo powiedzieć "daj jądra pod pięte" .Wie że mnie to strasznie kręci .
          Tyle że teraz robi to naprawde mocno , czasami bardzo mocno .
          Po takiej sesji z deptaniem jądra dochodzą do siebie ze dwa trzy dni .

          Czy wszystkie dominy tak mają ?

          Skomentuj

          • 495f50
            Perwers
            • May 2011
            • 1118

            #6
            Ty się chwalisz czy narzekasz? Sam chciałeś więcej i więcej, a skoro ona jakieśtam predyspozycje najwidoczniej miała (nie każdą dominującą kręci takie mocne zadawanie bólu, a już zwłaszcza nie poprzez kopanie czy deptanie genitaliów), to teraz masz efekt. Jeśli dobrze pamiętam, kiedyś już był na forum gość, który najpierw też ze swojej partnerki zrobił dominę - i to taką, że w łóżku już nie miał kompletnie nic do gadania. Na forum pytał, jak to odkręcić.

            Skomentuj

            • cbt100
              Świętoszek
              • Oct 2011
              • 28

              #7
              Napisał Invisible_Penguin
              Ty się chwalisz czy narzekasz? Sam chciałeś więcej i więcej, a skoro ona jakieśtam predyspozycje najwidoczniej miała (nie każdą dominującą kręci takie mocne zadawanie bólu, a już zwłaszcza nie poprzez kopanie czy deptanie genitaliów), to teraz masz efekt.[...]
              Ja się cieszę że mam taki skarb !
              Tyle że ona raz na jakiś czas potrafi być za ostra .
              Podczas ostrej zabawy , potrafi powiedzieć np .
              "daj jądro pod pięte ..." - podniecenie na maksa ale ryzyko uszkodzenia duże .

              Jak ją trochę przychamować a jednocześnie nie obrazić ?

              Kiedyś po naprawdę ostrym deptaniu na mój lament ,że zprzesadziła powiedziała z uśmiechem "przecież jest drugie zapasowe"

              Jak jej już przejdzie tuli mnie i pyta czy bardzo boli i przeprasza ...

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1118

                #8
                Według mnie powinieneś po prostu z nią porozmawiać o swoich obawach.

                Skomentuj

                • Malinka_a
                  Perwers
                  • Feb 2011
                  • 1219

                  #9
                  ja próbowałam, ale się czułam jak idiotka chyba standardowo wolę odwrotną wersję chociaż to jest też kwestia dwóch osób, bo jeśli ktoś jest otwarty w seksie, to myślę, że spełni fantazje partnera, nawet jeśli nie są jego własnymi. ale jak mówiłam - chyba musiałabym się tego nauczyć, żeby się wczuć i nie zaczynać śmiać w trakcie na szczęście nie mam takiej potrzeby.
                  widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                  jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                  bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                  Skomentuj

                  • cbt100
                    Świętoszek
                    • Oct 2011
                    • 28

                    #10
                    Napisał Invisible_Penguin
                    Według mnie powinieneś po prostu z nią porozmawiać o swoich obawach.
                    Pogadaliśmy , raczej ją rozweseliłem , że jestem taki strachliwy
                    Potem powiedziała że było na półgwizdka .
                    Narazie jest OK !

                    Skomentuj

                    Working...