TOPIK POWITALNY! (tu możesz przywitać się z załogą forum Bez Tabu :) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Clasica erotica
    Świętoszek
    • Jul 2016
    • 26

    Przywitam się pięknie ze wszystkimi jako nowiczek na forum choć nie w temacie i powiem Wam jedno: seks powinien być piękny. Nie zapominajmy o tym bo zmarnujemy go i zmarnujemy życie. Ostatnio na świecie ludzie popadają w takie ekstremy,n niebezpieczne dla zdrowia i życia S/M, różne brudy, że nie jest nie tylko pięknie ale przestaje w ogóle być seksownie. Trzymajmy się dobrych sprawdzonych wzorów, klasyczna bielizna, szpilki, seksowne stroje, a będzie fajnie. Mam nadzieję że są tacy którzy myślą podobnie.

    Skomentuj

    • NightmareK
      Świętoszek
      • Jun 2016
      • 0

      Witam wszystkich forumowiczów, nick może być mylny, bo nie nazywam się Marek tylko Przemo, ale jakoś nie miałem pomysłu na nic innego.
      22 lata, singiel, zaglądam na to forum od dosyć dawna, ale dopiero teraz jakoś postanowiłem założyć konto, może uda mi się je jakoś rozwinąć.

      Skomentuj

      • koffel
        Świętoszek
        • May 2016
        • 39

        Witam Wszystkich! Mam 34 lata, żonaty, uwielbiam seks .Mam nadzieję,że zakorzenię się na tym forum na dłużej ;P. Pozdrowionka!!

        Skomentuj

        • sceptyk_maruda
          Świętoszek
          • Aug 2016
          • 0

          Witam serdecznie Mam na imie Tomek,38 wiosen.Nieśmiały jestem troszke ale jak już się rozkręce to japa mi się podobno nie zamyka Jestem z Legnicy ale wiekszość czasu spędzam w Danii pracując przy budowie turbin wiatrowych.

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator

            Demoniczna Bogini

            • Mar 2012
            • 2688

            Witajcie,

            liczymy na to, że się rozkręcicie (jeśli macie coś do powiedzenia, a nie tylko machanie ptakiem )

            Najlepszego
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • Kochanek Wu
              Świętoszek
              • Aug 2016
              • 7

              To może też się przywitam Wojtek, 27 lat mam nadzieje na trwałe wpisanie się do społeczności seksualnych forumowiczów pozdrawiam

              Skomentuj

              • teede
                Świętoszek
                • Jul 2016
                • 22

                Dobra to i ja. Teede jestem z imienia Tadeusz.
                Forum znalezione przez przypadek - za to bardzo pomocne. Kilku użytkowników już dało mi kilka rad, za co dziękuję :@

                Skomentuj

                • medyk_85
                  Świętoszek
                  • Aug 2016
                  • 1

                  Witam. nowka sztuka jeszcze tutaj nie smigana Bartek ;p przypadek sprawil ze sie tutaj znalazlem grzebiac w czelusciach internetu na dyzurze. Fajnie ze tutaj sa otwarci ludzie z ktorymi mozna pogadac o wszystkim wiec zapraszam jak ktos ma ochote popisac pozdrawiam i pewnie gdzies tu do "spotkania"

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    Oby nie - na dyżurze czasami ceniony jest także profesjonalizm.
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    • medyk_85
                      Świętoszek
                      • Aug 2016
                      • 1

                      oczywiscie ;p zawsze jest pro

                      Skomentuj

                      • archetyp30
                        Świętoszek
                        • Aug 2016
                        • 27

                        Witam. Mam na imię Arek , 36 lat , wdowiec , po ciężkich przejściach, po latach abstynencji szukam ognistej kochanki na dłużej.Na forum jestem od dawna jako obserwator , ale zarejestrowałem się dopiero kilka dni temu , a co życie przyniesie zobaczymy

                        p.s Ja już zapomniałem co to jest seks...
                        Pozdrawiam Arek

                        Skomentuj

                        • lukwaw
                          Świętoszek
                          • Aug 2016
                          • 11

                          Cześć, miło Was poznać, perwersy

                          Zarejestrowałem się skuszony możliwością swobodnej wymiany ciekawych, zwykłych, zboczonych, podniecających, etc. myśli - wygląda na to, że znajdę tutaj sporo dla siebie

                          32 lata, od niedawna wolny, bardzo zboczony

                          Skomentuj

                          • Judasz007
                            Świętoszek
                            • Aug 2016
                            • 44

                            Witam wszystkich forumowiczow , znalazlem sie tu przypadkiem i mi sie spodobalo czytam od jakiegos czasu i naprawde podziwiam odwage i szczerosc niektorych osob, cos o sobie ? Hmmm 30kilka lat, poza granicami kraju od lat kilkunastu waga i wymiary w innym dziale cos dolacze chetnie sie udziele tu i tam od czasu do czasu w sprawach w ktorych bede mial pojecie , zycze wszystkim milego dnia i cudownego sexu !
                            Last edited by Judasz007; 07-09-16, 11:10.
                            90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?

                            Skomentuj

                            • lemur123
                              Świntuszek
                              • Feb 2012
                              • 85

                              Chyba też pora się przywitać, więc

                              Witam Panie i Panowie

                              Czytam forum od dawna, od niedawna udzielam się trochę bardziej aktywnie. O mnie - dobiegający 30 parzygnat z zawodu i zamiłowania, obecnie będący na obczyźnie. Chętnie będę śledził wasze dyskusje tutaj na forum i tam gdzie będzie miało to sens to postaram się również zabrać głos

                              Skomentuj

                              • Kalilah
                                Administrator

                                Demoniczna Bogini

                                • Mar 2012
                                • 2688

                                Witam w imieniu załogi

                                Bądźcie grzeczni, nie chcę się na was uczyć jak się rozdaje bany (chociaż trochę mnie jednak korci )
                                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                                Regulamin forum

                                Skomentuj

                                Working...