TOPIK POWITALNY! (tu możesz przywitać się z załogą forum Bez Tabu :) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pawel1978
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2013
    • 255

    @Gites: witaj, witaj. Mamy nadzieje, ze skarbnica i miejsce do pogaduszek na tematy wszelakie.

    Skomentuj

    • Chriso
      Świętoszek
      • Mar 2016
      • 6

      Dzień dobry, witam, cześć...
      Kiedyś już zaglądałem tutaj bez logowania, nawet parę lat temu, głównie z racji ciekawości, rozkminy paru tematów... Dzisiaj wchodzę trochę z nudów (taka praca), trochę z dalszej ciekawości, trochę ze zboczenia - no bo każdy tutaj chyba jest jakiegoś rodzaju zboczeńcem, mniejszym lub większym
      Trochę o sobie - 26 lat, w związku, mieszkam nad naszym polskim morzem...
      Sam nie wiem czego oczekuję od forum i co od siebie dam, ale chyba będzie o czym popisać - jest tu sporo tematów.

      Pozdrawiam!

      Skomentuj

      • ipolo
        Świętoszek
        • Mar 2016
        • 0

        Witam

        Witam wszystkich,

        Pierwszy post wypada od powitania. Krótko o mnie: Piotr, 37 lat, Warszawa, żonaty. Mam nadzieję, że coś odnajdę na tym forum i dołożę coś od siebie.

        Skomentuj

        • Kalilah
          Administrator

          Demoniczna Bogini

          • Mar 2012
          • 2688

          Napisał ipolo
          Witam wszystkich,

          Pierwszy post wypada od powitania. Krótko o mnie: Piotr, 37 lat, Warszawa, żonaty. Mam nadzieję, że coś odnajdę na tym forum i dołożę coś od siebie.
          Nie żebym się czepiała, ale to sie załatwia TU
          No witaj
          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

          Regulamin forum

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5246

            Pozwoliłem sobie przenieść do wskazanego topiku, a nowy (świeży) narybek witam serdecznie, sztachnij się kreską soli, zagryź chlebem i pisz na zdrowie! :-)

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • 40edek40
              Świętoszek
              • Mar 2016
              • 0

              Cześć. Ostatnio samotny czterdziestolatek zamieszkały w Gorzowie Wlkp wita wszystkich.

              Skomentuj

              • HugeEgoSoryy
                Świętoszek
                • Apr 2016
                • 1

                Z tej strony nowy gość na forum, mam nadzieje że zawitam tutaj na dłużej. Pozdrowienia dla wszystkich : )

                Skomentuj

                • soulmate
                  Świętoszek
                  • Apr 2016
                  • 45

                  W sumie zaczęłam już trochę się udzielać na forum i dopiero teraz zauważyłam ten temat więc postanowiłam się przywitać tak czy inaczej
                  A więc witam
                  Konretne konkrety to podstawa

                  Skomentuj

                  • Chrono
                    Świętoszek
                    • Mar 2010
                    • 4

                    Witam jestem Michał mam 25 lat. Konto założone dawno temu, forum na długo zapomniane ale powróciłem. Planuje bardziej chłonąć wiedzę aniżeli się udzielać.
                    Panuje tu dosyć wysoki poziom wypowiedzi, ciekawie się to czyta.

                    Skomentuj

                    • JohnnyBravoPL
                      Świętoszek
                      • Apr 2016
                      • 3

                      Witam.
                      Przemek 22 lata obecnie przebywam w Warszawie.

                      Na forum trafiłem przypadkiem, gdy jednak wczytałem się w niektóre tematy podjąłem decyzję, że fajnie będzie zaglądać tutaj częściej. Świetne miejsce do pogadania na tematy o których nie mówi się na codzień, wymianę poglądów, doświadczeń. Na pewno będę korzystał. Pozdrawiam!

                      Skomentuj

                      • neurotic

                        Cześć!
                        Forum obserwuję od kilku lat ale dopiero niedawno postanowiłam się zarejestrować

                        Skomentuj

                        • andzia91
                          Banned
                          • May 2016
                          • 12

                          witam wszystkich nowych i tych co nastukali już na forum parę postów
                          mój pierwszy post mi nie wyszedł zbytnio bo dostałam bana na cały dzień... Ale dzięki temu zauważyłam ze czas na forum płynie jakby wolniej ... Ban znikł o 19 a nie jak pisało ze już o 17 będę mogła tu wrócić... cieszę się że już mogę się udzielać na forum bo jeszcze wszystkich zdjęć panów nie przejrzalam ani całego forum nie przeczytałam

                          Ps. Obiecuje być grzeczna i nie denerwować Władzy forum i stosować się do regulaminu

                          Skomentuj

                          • Vesmo
                            Świętoszek
                            • Feb 2016
                            • 0

                            Cześć wszystkim. Paweł, 25.

                            Skomentuj

                            • Kalilah
                              Administrator

                              Demoniczna Bogini

                              • Mar 2012
                              • 2688

                              Witajcie nowoprzybyli. Grzecznie się bawić, szpetnych fiutów nie pokazywać to będzie dobrze
                              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                              Regulamin forum

                              Skomentuj

                              • wiarus
                                SeksMistrz
                                • Jan 2014
                                • 3264

                                Kali, czyżbyś kupiła nowy sekator?
                                Także witam młodzież .
                                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                                James Jones - Cienka czerwona linia

                                Skomentuj

                                Working...