W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Umówilibyście się na wspólną masturbację?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas7911
    Świętoszek
    • Jun 2016
    • 28

    Napisał PanA
    Marzy mi się takie spotkanie ale zawsze boję się że wszystko się wyda i będzie problem w życiu prywatnym
    Dlatego ja zawsze staram się by druga osoba była w związku, wtedy dyskrecja jest zapewniona bo każdy ma sporo do stracenia

    Skomentuj

    • ZuO_00
      Świętoszek
      • Oct 2014
      • 12

      Oczywiście, że bym się umówił, szkoda, że wieczny brak czasu i trudności w znalezieniu chętnego u mnie w okolicy w tym przeszkadzają.

      Skomentuj

      • fufas
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 34

        Tak jak kolega wyżej napisał - po prostu szukaj kogoś w związku, wtedy oboje wiedzie na czym stoicie i dyskrecja jest zapewniona.
        Odpowiadając na pytanie z tematu - bardzo chętnie, ale bardzo ciężko znaleźć kogoś normalnego.
        Jest tyle wspaniałych rzeczy, które możemy robić za pomocą języka, a najczęściej po prostu gadamy bzdury...

        Skomentuj

        • zwyczajnyfacet
          Świętoszek
          • Sep 2023
          • 35

          Zgadzam się.
          Masturbacja to jedno, ale rozmowa, komentowanie wszystkiego co się dzieje, to jest dodatkowy czynnik sprawiający, że podniecenie wręcz eksploduje.

          Skomentuj

          • Artur6969
            Świętoszek
            • Apr 2024
            • 1

            Jasne że tak. Każde doświadczenie się przyda. Zawsze w trakcie można zrezygnować jak komuś nie będzie odpowiadać ale dokończyć i mieć co wspominać. To jak? Kiedy i gdzie?

            Skomentuj

            • wolfxxx
              Świętoszek
              • Apr 2009
              • 35

              tak z parka , kobieta lub shemale

              Skomentuj

              • Adaś11cm
                Świętoszek
                • Mar 2024
                • 1

                ... bardzo chętnie zobaczę jak by to się potoczylo...

                Skomentuj

                Working...