Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 03-12-16, 21:07   #3201
grzesiu19335
Świntuszek

Cytat:
Napisał oktan1 Zobacz post
Z tym niszczeniem to ciekawe nie mogę się rozstać z pewną kurtką ciekawe czy można sobie zażyczyć konkretną kasacje
hej jeśli chcesz to ja mogę ci pomóc za darmo jak masz ochotę to szczegóły na priv możemy ustalić
grzesiu19335 jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-16, 12:32   #3202
n3bfan
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał Puchowa94 Zobacz post
Hej. Mój mąż ma taki fetysz co za tym idzie bardzo pilnuję żebym chodziła w okresie zimowym odpowiednio ubrana a i w nocy się zabawiamy w płaszczykach. Nie powiem czasami spacery bywają uciążliwe szczególnie jeśli na dworze jest +10 a ja maszeruję w płaszczu za kolana. Ale wiem że to mu sprawia przyjemność. A to nowy prezencik od mojego miłego. :-)
Niestety nie wszystkie kobiety potrafią zrozumieć swoich facetów. Zazdroszczę szczęściarzowi
n3bfan jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-16, 16:06   #3203
Puchowa94
Świętoszek

A tak dziś od rana chodzę po domu! Mąż zadowolony bardzo:-)

ps. A rozmawiałeś ze swoją kobietą może będzie bardziej wyrozumiała?
Attached Images
File Type: jpg 15337500_1394152653941659_51138745760602237_n.jpg (61,7 KB, 92 views)
Puchowa94 jest offline   Reply With Quote
Old 05-12-16, 16:52   #3204
teranowa
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Hej. Mój mąż ma taki fetysz co za tym idzie bardzo pilnuję żebym chodziła w okresie zimowym odpowiednio ubrana a i w nocy się zabawiamy w płaszczykach. Nie powiem czasami spacery bywają uciążliwe szczególnie jeśli na dworze jest +10 a ja maszeruję w płaszczu za kolana. Ale wiem że to mu sprawia przyjemność. A to nowy prezencik od mojego miłego. :-)

witaj, prezent fajny chociaż trochę taki matowy

Ostatnio edytowany przez teranowa; 05-12-16 at 16:56.
teranowa jest offline   Reply With Quote
Old 06-12-16, 06:01   #3205
jakubo
Świętoszek

witam. jestem nowy na forum, ale nie nowy do tematu.

uwielwiam kurtki puchowe, najlepiej kurtki ze sliskiego materialu, swiecace, najlepiej zapinane na zatrzaski lub guziki. moncler, blauer, duvetica, sa dla mnie po prostu boskie.

po kilku latach mam juz okazala kolekcje na kilka szaf. koledzy ani rodzina nic nie wie. i dobrze

opowiem moja historie.
moja najwielsza przygoda odbyla sie w liceum. ja. mialem 16 lat, byla jesien. na dworze bylo juz chlodno, ale zimno zeby calosc ludkow byla opatulona.

pewnego razu nie bylo rodzicow (i mialo nie byc do rana nastepnego dnia). jadlem sobie obiad (odgrany) i ogladalem telewizje i nagle ding dong - dzwonek do drzwi. na poczatku myslalem ze to jacyc akwizytorzy, czy inni, wiec spokojnie sobie podchodze do drzwi. otwieram drzwi, a tam sadiadka z naprzeciwka. na pierwszy widok piekna wioletowa kurtka puchowa, dluga jak plaszcyk, z nylonu (!), i babka zapieta zamkiem do gory, a zatrzaski zapiete prawie pod dziubek.

bylem tak podniecony ze az sie glupio usmiechnelem. to sie tak szybko dziao, ze nie zastanowilem sie po co przysla.

zapytala sie mnie czy sa rodzice. mialem juz odpowiedziec ze nie, ale sie w chwili zatrzymalem. powiedzialem ze prawdopodobnie beda niedlugo. teoretycznie myslalem ze pojdzie, ale szybko wpadlem na pomysl (i gratuluje sobie tego do dzisiaj) usmiechnelem sie i zaprosilem do srodka. sasiadka miala jakies 26 lat, i byla naprawde sympatyczna i znalismy sie dosc dlugo. weszla.

znala nasz dom, wiec od razu udala sie do pokoju i zaczela sie pytac o rozne rzeczy, jak w szkole, gdzie na wakacje. udalo mi sie trochsze skierowac rozmowe z nia "na mnie" i udalaem ze napisalem do rodzicow pytanie kiedy wroca, choc tak naprawde nie bylo sensu, byli za daleko.

po chwili wyszedlem z pokoju, i udalem sie do drzwi wejsciowcyh, gdzie na haku powiesila swoja kurtke. masolaem reka plaszczyk przez chwilkie. oczywiscie balem sie ze wyjdzie z pokoju nagle...

potem az zamarlem, komorka zaczela dzwonic, nie moja. wiedzialem ze nagle wyjdzie, wiec odruchowo odskoczylem od plaszczyka. wrocilem do pokoju i widze ze sasiadka rozmawiala. stala przy oknie (bo zasieg byl dosc slaby). podszedlem i dodalem ze w jadalni jest lepszy zasieg. rozmawiala z kolezanka, usmiechnela sie i poszla do jadalni. zamknelem drzwi do jadalni jak tam weszla. mialam ochote przekrecic zamek na klucz, zeby nagle nie wyszla ale sie powtrzymalem. poszedlem do wieszaka, gdzie wisial jej plaszczyk. dzielily mnie juz od niej dwie pary zamknietych drzwi. nie wiem co mnie trafilo, ubralem nagle jej kurtke i zapialem na zamek. po sekundzie rozepielem go i od razu zdjelem i powiesialem z powrotem.

po 60 sekundach sasiadka wyszla z pokoju (zakonczyla rozmowe), ja powiedzialem ze rodzicow nie bedzie, i sasiadka poszla.
jakubo jest offline   Reply With Quote
Old 06-12-16, 17:29   #3206
teranowa
Seksualnie Niewyżyty

Witaj Jakubo, fajnie że do nas dołączyłeś! Historia ciekawa! Ciekawe też co to była za kurtka i co się z nią stało?

Ostatnio widziałem że na alledrogo pojawiła się jolina!
http://allegro.pl/oryginalna-czarna-...629595306.html
Old 07-12-16, 06:26   #3207
jakubo
Świętoszek

Witam teranowa!

z tego co pamietam to byla podobna do: http://www.maxxxsport.republika.pl/K...t%20trefE1.jpg
Old 07-12-16, 20:41   #3208
teranowa
Seksualnie Niewyżyty

ooooo adidas fajny.... nie sprawdzałeś co się z nim stało? Nie chciałeś go odkupić? Co masz ciekawego w swojej kolekcji?
Old 07-12-16, 21:06   #3209
jakubo
Świętoszek

niestety. nie wiem co sie stalo...

ostatnio kupilem sobie duvetice balio. czekam na przesylke, kilka hilfiger, kilka zara, kilka gap, kilka cubus. ponadto esprit. czesto sa to marki takie malo popularne.

raz bylem w tkmaxx i se kupowalem inne ciuchy rowniez, i zobaczylem taka piekno blyszczaca niebieska, i, ...., kupielem :-)
Old 08-12-16, 22:05   #3210
Puchowa94
Świętoszek

jakubo a miałeś już jakieś przygody z kobietami w kurtkach?Podeślesz fotki swoich zdobyczy?
Old 12-12-16, 19:41   #3211
Lukas1506
Ocieracz

Cytat:
A tak dziś od rana chodzę po domu! Mąż zadowolony bardzo:-)
Tylko pozazdrościć takiej żony...
Cytat:
ps. A rozmawiałeś ze swoją kobietą może będzie bardziej wyrozumiała?
Ja z moją rozmawiałem i mi powiedziała że mam się leczyć...
Żeby jeszcze było mało to od jakiegoś czasu nie nosi już w ogóle kurtek które kiedyś nosiła
Lukas1506 jest offline   Reply With Quote
Old 12-12-16, 21:24   #3212
woj2000
Świętoszek

Jakubo fajna historia, a byś po robić zdjęcia tych swoich zdobyczy i witamy wśród swoich
Mam pytanie A okresie mieszkania z rodzicami w jednym domu to jak realizowaliście swoje fetyszowe fantazje?
woj2000 jest offline   Reply With Quote
Old 13-12-16, 11:31   #3213
n3bfan
Seksualnie Niewyżyty

Jakubo, zazdroszczę budżetu :-) Mnie też podobają się kurtki zapinane na guziki. Ponowię pytanie woj2000, masz może fotki swojej kolekcji?

Puchowa94, bardzo fajna fota. Ja jeszcze uwielbiam jak kaptur jest założony na głowie. To nie jest tak, że kompletnie się nie idzie dogadać ale Ty nie masz problemu żeby tak się ubrać dla swojego faceta i jeszcze wygląda na to że też masz z tego przyjemność a niestety większość z nas musi się o to postarać.

Ostatnio edytowany przez n3bfan; 13-12-16 at 14:04.
Old 21-12-16, 01:24   #3214
jakubo
Świętoszek

Przepraszam za swoja nieobeznosc...

Mieszkalem z rodzicami, kiedy to sie objawilo, ale teraz mieszkam z kolegami (ktorzy nic nie widza rzecz jasna i swiatla).

A propos guzikow: Ostatnios sobie kupilem https://www.zalando.pl/superdry-ever...2i01n-q11.html i nie moge przestac chodzic. Teraz jak by cieplo na dworze, a u Nas bylo ogrzewanie wlaczone, to bylo u kazdego w pokoju nawet 26 st. c. Jak nikogo nie bylo w mieszkaniu, to ubieralem sie, zapinalem na wszystki guziki, i na zatrzaski na kapturze. Jak byl ktos, to musial naprawde cicho zatrzski zpinac!

@n3bfan. Nie ma czego zazdroscic. Po prostu inni jezdza na wakacje, ja inaczej wpedzalam. Nie byly to jakies sumy wielkie. Rozsadku sie trzymalem
Old 21-12-16, 13:37   #3215
n3bfan
Seksualnie Niewyżyty

Duvetica to równowartość minimum tygodniowych wczasów all inclusive nad Morzem Śródziemnym ale dokładnie, wszystko zależy jakie kto ma priorytety :-).
A propos guzików to ja w zeszłym roku sprawiłem sobie taką:
Old 06-01-17, 02:04   #3216
endriusek
Świntuszek

a co wy na to? http://www.asport.pl/p/31309,737/pla...0HlhoCMP7w_wcB
endriusek jest offline   Reply With Quote
Old 08-01-17, 11:22   #3218
Puchowa94
Świętoszek

Kurtka z linku fajna :-) Chłopaki nie wiecie gdzie dostanę u nas w Polsce jakieś płaszcze za kolana/do kostek? Chciała bym swojemu tygryskowi zrobić niespodziankę. W sklepach takich praktycznie nie widzę :-( Zważywszy na pogodę z chęcią wskoczyła bym w coś takiego. Ale u nas takich płaszczy brak! Jak macie jakieś namiary to podrzucie linki.
Attached Images
File Type: jpg 8514129243_64ea7fd7d6.jpg (123,0 KB, 33 views)
File Type: jpg 5497037281_6c40e01ed7.jpg (110,6 KB, 31 views)
File Type: jpg 4573914485_b89c7c21d7.jpg (52,3 KB, 33 views)

Ostatnio edytowany przez Puchowa94; 08-01-17 at 13:48.
Old 12-01-17, 08:09   #3219
n3bfan
Seksualnie Niewyżyty

Puchowa, niestety sama zauważyłaś deficyt długich puchowych płaszczy w sklepach. Z 10-15 lat temu wszystkie filmy miały takie w ofercie, niestety teraz stał się to towar luksusowy. Poniżej 2 tys. praktycznie nie ma prawie nic. W centrach handlowych jedynie w sklepach tzw. marek premium możesz szukać i będzie to w przedziale właśnie ok 2-5 tys. To samo dotyczy ofert w necie, na allegro parę modeli za tysiąc kilkaset i reszta powyżej dwóch.
Pierwszy ze zdjęcia to Parkasite, szczyt marzeń fetyszystów, występuje w wielu wersjach na zamówienie, musisz to sprawdzić na ich stronie.
Trochę poniżej kolan ma w ofercie Ochnik i teraz w promocji może kosztować nawet poniżej tysiąca ale nie jest za gruby. Rzuć okem, ze dwa modele chyba znajdziesz w odpowiedniej długości.

Endriusek, bardzo fajny ale nie pamiętam czy w jeszcze lepszej cenie nie był na ww serwisie aukcyjnym.

A zapomniałbym. Jest przecież jedna firma w Polsce która robi płaszcze w stylu Parkasite. I to w przedziale 1-2 tys.

Ostatnio edytowany przez n3bfan; 12-01-17 at 11:01.
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fetysz

Tags
ciuszki, dresy, kurtki, ortalion, rękaw, sperma

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania