Mam ochote na dojrzałą kobietę 50+

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Buttlover
    Świętoszek
    • Nov 2017
    • 2

    Mam ochote na dojrzałą kobietę 50+

    Dzien dobry. Jestem tu nowy. Ciesze sie ze mogę wyrzucić z siebie swoje fantazje i moc porozmawiać z innymi. Mam wielką ochotę zasmakować dojrzałej kobiety. Bardzo podnieca mnie ta myśl. Nie musi być idealnych kształtów, mieć idealnego ciała...wlasnie to mnie najbardziej kreci...czy macie podobnie? Może są jakieś Panie które maja doświadczenia z młodszymi partnerami? Z chęcią przeczytam wasze opinie. Pozdrawiam
  • michaelx
    Ocieracz
    • Mar 2009
    • 101

    #2
    Rozumiem.. Za mlodego realizowałem podobne fantazje ze starszymi kobietami, najbardziej chyba pociąga doświadczenie i chęć rozbudzenia takiej kocicy. Realizuj i opisuj, z przyjemnością poczytam. Pozdrawiam serdecznie

    Skomentuj

    • proximus
      Banned
      • Sep 2009
      • 36

      #3
      Napisał Buttlover
      Dzien dobry. Jestem tu nowy. Ciesze sie ze mogę wyrzucić z siebie swoje fantazje i moc porozmawiać z innymi. Mam wielką ochotę zasmakować dojrzałej kobiety. Bardzo podnieca mnie ta myśl. Nie musi być idealnych kształtów, mieć idealnego ciała...wlasnie to mnie najbardziej kreci...czy macie podobnie? Może są jakieś Panie które maja doświadczenia z młodszymi partnerami? Z chęcią przeczytam wasze opinie. Pozdrawiam
      Tez tak kiedys mialem. Mam teraz dojrzala, bo i sam jestem dojrzaly. Wszystko w swoim czasie.

      Skomentuj

      • joedoe
        Perwers
        • Aug 2014
        • 1272

        #4
        Dojrzale kobiety nie biora dzieciakow bo to za bardzo przypomina sex z synami a to jest tabu.
        To dziala tylko w odwrotna strone.
        Jak bedziesz mial 50 lat - bedziesz bzykal 20-ki.
        Wyjatek - film "Kochaś".
        PS:
        Filmy nie do konca pokazuja prawde o zyciu.
        Last edited by joedoe; 22-11-17, 21:52.

        Skomentuj

        Working...