Old 17-04-07, 18:01   #26
byk
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 37
Nie każdy facet robi lepiej, nie każda dziewczyna gorzej.
Bywają niedoścignione mistrzynie.
byk jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-07, 08:29   #27
Łukasz85
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Postów: 374

Płeć: Mezczyzna
Send a message via AIM to Łukasz85
Cytat:
Napisał Aneczkofil
maly offtop, ale powstrzymac sie nie moglem:


czyli co wedlug Ciebie jesli chce sprawdzic, ktora jest godzina, nie nosze zegarka na rece, to podswiadomie chce sie pochwalic swoim penisem?
skad Ty masz takie porabane teorie? :]
To byl artykul pewnego prof z jakiegos uniwerku(zagranicznego) nie wiem czy czytalem to w Newsweeku czy gdzie ,ale ogolnie taki na smiech ten artykul Jak kiedys sie mowilo , ze auto to przedluzenie meskosci tak w erze komorek telefon jest przedluzeniem
Łukasz85 jest offline   Reply With Quote
Old 21-04-07, 13:13   #28
Gagatek20
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Miasto: Lubelszczyzna
Postów: 78

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał michu13
Gagatek20>prawdopodobnie na złego faceta trafiłeś
nie bede raczej szukał dalej...

Cytat:
Napisał Sirrah
Cytat:Napisał koleswear
Facet lepiej robi laske niż dziewczyna Mam porównania


Potwierdzam .
E tam... to ja trafiłem na jakiegos słabego... albo poprosry nie pamiętam albo nie chce pamietac, ale moja dziewczyna wkłada w to całe serce... WG mnie laska robi laske lepiej

Ale jesli chodzi o masturbacje to ten korega robił to lepiej... moze dlatego ze miał wiece doświadczenia

Ostatnio edytowany przez Gagatek20; 21-04-07 at 13:22.
Gagatek20 jest offline   Reply With Quote
Old 04-05-07, 23:05   #29
Aronu
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Bydgoszcz
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Dziewczyna musi mieć wiele praktyki za sobą by zrobić laskę tak dobrze jak facet. Wynika to z tego, ze facet wie dokładnie co jemu samemu sprawia przyjemność.
Aronu jest offline   Reply With Quote
Old 12-04-09, 15:45   #30
maklowicz
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Ej, ja myślę że trochę trzeba mieć nasrane w główce żeby zdecydować się na coś takiego.
maklowicz jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-09, 20:11   #31
UkrytySzmok
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
Ciągnięcie druta jest super. Nic nie smakuje tak dobrze jak preejakulat.
UkrytySzmok jest offline   Reply With Quote
Old 17-05-09, 20:17   #32
Ygreko
Erotoman
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Tak konkretnie to Warszawa
Postów: 557

Płeć: Mezczyzna
Pewien znajomy uważa ze to coś obrzydliwe go

Ja to w sumie żadnych większych doświadczeń homo nie miałem , dziwne no nie?
Ygreko jest offline   Reply With Quote
Old 23-05-09, 20:28   #33
M&B
Guest
 
Postów: n/a
Pierwszy raz kontakt miałem w wieku 12 lat., była to wspólna i wzajemna masturbacja z kuzynem on miał 15 lat. W niedługim czasie nasze zabawy rozwinęły się o oral i kilka razy doszło do „stosunku”.
Teraz wiem że byłem wykorzystany, czasem działo się to wbrew mojej woli (szczególnie stosunki), ale nie odbiło się szczególnie to na moim życiu. Kuzyna spotkała kara- w wieku 18 lat zabił się na motorze.
  Reply With Quote
Old 24-05-09, 01:37   #34
makaryld
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 15
Szkoła średnia. Kolega. Wspólne zainteresowania i wspólne zajęcia pozalekcyjne. Nadmiar hormonów. Rozmowa o seksie. Wspólny onanizm. Wzajemny onanizm. A później to "doświadczenia". Wzajemne zaufanie. Wzajemna akceptacja. Dochowanie tajemnicy i szaleństwa. Nie traktowaliśmy tego jako miłość homoseksualną. Raczej jako rozładowanie nadmiaru energii i spermy. Nie żałuję niczego co robiliśmy.
Dziś obaj żonaci dzieciaci. Jak sie spotkamy nie wracamy do tamtych spraw.
makaryld jest offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 23:47   #35
snapee
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 50

Płeć: Mezczyzna
no to co takiego robiliście dokładnie?
snapee jest offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 06:36   #36
ryba69
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 7

Płeć: Mezczyzna
Ja jeszcze nic takiego nie robiłem tylko kiedyś jak miałem 10 lat masturbowałem się z kolegą nawzajem ale dziś mam chęć na to aby zrobić komuś lodzika a on mi w pozycji 69 oczywiście żaden anal nie wchodzi w grę chyba ,że z dziewczyna.
ryba69 jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 04:09   #37
bartek_bi
Guest
 
Postów: n/a
wspólna masturbacja, sex oralny - ja obciągałem, sex analny- ja dawałem dupy
  Reply With Quote
Old 09-08-09, 21:50   #38
harpers
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 9

Płeć: Mezczyzna
z checia bym sprobowal tego samego co memount
wydaje sie byc ostro
harpers jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-09, 22:27   #39
kusiciel83
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 29

Płeć: Mezczyzna
Spróbowałem seksu z facetem. Załozyłem profil na fellow, umówiłem się z facetem i to zrobilismy. Byłem po prostu ciekawy jak to jest dotykać faceta, czuc jego zarost podczas całowania, jak to jest zrobić laskę itd. Wrażenia?? Było nawet przyjemnie ale seks z kobietą smakuje znacznie lepiej.
kusiciel83 jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-09, 22:57   #40
Wesoly Jas
Banned
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 239

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał memount Zobacz post

1Nadal nie czuję obrzydzenia i nie żałuję, że to zrobiłem. Po prostu wyleczyłem się z mojego "homoseksualizmu". Mógłbym to zrobić jeszcze raz bez oporów, pewnie... tylko po co?


2Nie czuję się homoseksualistą, ani nawet bi, choć pewnie w jakimś stopniu jestem bi.

1) Jak dla mnie to juz jestes gejsza za sam wyczym typ myslenia..i checi sprobowania.
2) Zaprzeczasz sam sobie. Niezdecydowany jak kobieta..
Wesoly Jas jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 09:16   #41
Monula
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Postów: 154
Cytat:
Napisał Wesoly Jas Zobacz post
1)
2) Zaprzeczasz sam sobie. Niezdecydowany jak kobieta..
Bo większośc gejów ma wiele z kobiety w swoim umyśle i ciele
Monula jest offline   Reply With Quote
Old 12-08-09, 23:02   #42
benq7208
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Konin
Postów: 10

Płeć: Mezczyzna
Miałem wtedy dziewczynę, ale chciałem zobaczyć jak to jest. Bez całowania, dotykania i tak dalej - tylko wzajemne obciąganie. Kidy on mi to robił było nawet fajnie, ale jak ja zacząłem mu to robić, to okazało się, że nie jest tak fajnie jak sobie to wyobrażałem. Dzisiaj wiem, że moja dziewczyna robi to o wiele lepiej. Fakt, mógłbym to powtórzyć, bo mnie to nie brzydzi, ale nie widzę większego sensu. Nie uważam, żeby ktoś, kto raz to zrobił był gejem. Jestem szczęśliwy w związku z kobietą. A to już pierwszy dowód na to, że nie jestem gejem. Co najwyżej bi, ale drugi raz bym tego nie powtórzył.
benq7208 jest offline   Reply With Quote
Old 13-08-09, 23:22   #43
seka070
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: we wsi:D
Postów: 16

Płeć: Mezczyzna
ja robilem kiedys i nawet mi sie to podobalo... moglbym to powtorzyc....
seka070 jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-09, 21:24   #44
surfer22
Guest
 
Postów: n/a
widzę że miałem podobne doświadczenia było fajnie
  Reply With Quote
Old 17-08-09, 11:03   #45
prawiczek20bi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Olsztyn
Postów: 11

Płeć: Mezczyzna
Jestem bi. Ostatnio miałem pierwsze doświadczenie z facetem. Bardzo faceci mnie pociągają, na samą myśl, o seksie, o obciąganiu, czymkolwiek strasznie się jarałem. Ale zawsze było jedno-paniczny lęk, blokada. Głupie myśli, bałem się najmniejszego spotkania. No ale mówię, w końcu raz trzeba zaryzykować. Poznałem kolesia w necie, zaprzyjaźniliśmy się, poznałem jego życie. Naprawdę spoko facet, gay. Wiem, że można mu ufać. W końcu po 3 miesiącach 'znajomości', setek wiadomości, godzin rozmów przez tel. Spotkaliśmy się.
I wiecie co?
Nie myślałem, że to będzie tak łatwe. Fajnie się gadało. I nie tylko. Całowanie z facetem? Przyjemne. Wspólne dotykanie? Bardzo przyjemne. Obciąganie? Może być. Mogło być więcej i na tym się skoczyło. No ale znajomość jest dalej i będzie kolejne spotkanie. Ogólnie nie było tak źle, miło to wspominam, bardzo miło. I jednak nie żałuję, że to właśnie ten facet, i że nie zrobiłem tego wcześniej. Efekt jest taki, że było przyjemnie i w końcu nie mam strachu spotkania z facetem .
I pojawiła się duża ochota na facetów...
Hehh...masturbując się zawsze szybko dochodzę, i myślałem, że tu też tak będzie. Ale spokojnie kontrolowałem kiedy miałem dojść i wszystko ok
__________________
50% hetero+50% gay=100% bi
sygnaturka nie służy anonsom
prawiczek20bi jest offline   Reply With Quote
Old 20-08-09, 12:00   #46
nickolson
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Wrocław
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
To ile trwało całe to spotkanie?
No i miałeś jakieś kontakty z kobietami, czy nick jest wciąż aktualny?

Pozdrawiam
nickolson jest offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 00:55   #47
lolo82
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 46

Płeć: Mezczyzna
ja nie mialem takiego doświadczenia ale chciałbym obciągnac druta z finałem u ustach zeby wiedziec jak smakuje a dupy tez bym dał ale w tym samsym momencie chciałbym robic minete to mogloby byc fajne przezycie
lolo82 jest offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 19:50   #48
oral lover
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: wrocław
Postów: 99

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał lolo82 Zobacz post
ja nie mialem takiego doświadczenia ale chciałbym obciągnac druta z finałem u ustach zeby wiedziec jak smakuje a dupy tez bym dał ale w tym samsym momencie chciałbym robic minete to mogloby byc fajne przezycie

taki ukłądzik w większym gronie o jakim mówisz to <mniam> też by mi się marzył - zawsze miałem fantazję possania kutasa wyjętego prosto z kobiecego tyłeczka, ale jakoś nigdy nie miałem ku temu okazji ale tym czasem spotkaj się po prostu w 4 oczy z jakimś kolesiem pobaw się jego fiutem i zobacz jak CI się podoba
oral lover jest offline   Reply With Quote
Old 27-08-09, 11:35   #49
PBM
Guest
 
Postów: n/a
prawiczek20 - a można zapytać jak go spotkałeś? czy przez jakiś portal czy na czacie? Poznaliście się z takim właśnie zamiarem, czy to "tak wyszło"?
  Reply With Quote
Old 27-08-09, 13:49   #50
malaPerversjaON
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Łódź
Postów: 25

Płeć: Mezczyzna
Jakiś czas temu myślałem, że jestem dziwny ponieważ też mnie interesują takie kontakty męsko - męskie. Nie interesują mnie pieszczoty, pocałunki z facetem wręcz brzydzą ale wspólne zajmowanie się swoimi penisami jest super i uważam, że jest to jakieś uzupełnienie seksu jaki mam z kobietą.
Już parę lat temu spróbowałem z dużo starszym facetem i było fajnie.
Spotkaliśmy się w tym konkretnym celu, ja miałem z 20 lat, on ok 45.
Nie było za bardzo warunków więc waliliśmy sobie wzajemnie w samochodzie.
Po jakimś czasie przekonałem się do tego żeby mu obciągnąć i stwierdzam, że jest ok. Nie mam większych problemów z tym, a seks w trójkącie z facetem bi jest moim marzeniem. Ostatnio zastanawia mnie jeszcze jakby to było dać się przelecieć
Fajnie, że dzięki takiemu forum jak to można zobaczyć, że jest więcej takich samych osób
malaPerversjaON jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mniejszości seksualne

Tags
gej, lesbijka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:28.
   Archiwum