W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Chcę obciągnąć

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • słowenka
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2011
    • 259

    #31
    Napisał Nolaan
    A ta znowu...
    Gdzie tu jest napisane że facet facetowi zrobi lepiej niż panna? Nie od dziś wiadomo że kobitki w tym są lepsze.

    Chłopaki sobie opisuję swoje przeżycia radosne, po kiego do tego dorabiać kretyńską ideologię?
    Primo - A skąd wiesz, że są lepsze, skoro nie miałeś do czynienia z facetem?

    Drugo - Przepraszam, jaką ideologię, bo się pogubiłam, a niby powinnam się orientować.. mam rozumieć, że ten post miał być przeciwko sam..ee facetom? Przecież ich chyba chwalę, czy nie??

    Trzecio - Może Cię to zaskoczy, ale o ile faceci w pojedynkę często działają mi na nerwy, to już "w duecie" nieźle mnie kręcą. Tak samo jak większość facetów kręcą dwie babki. Także w moim pytaniu nie było żadnej ideologii, żadnych złośliwości, żadnego feminizmu. Czysta ciekawość.
    Z ręką na sercu.
    0statnio edytowany przez słowenka; 18-05-12, 00:41.

    Skomentuj

    • psychomen
      Świętoszek
      • Apr 2012
      • 23

      #32
      W sumie to mi też po głowie chodzi tylko zrobienie loda i nic więcej... No może raz przeżyć takie "głębsze" spotkanie. Właściwie facetów nie lubię pod każdym względem, ale ciekawość jest. Nawet mogłoby mi wystarczyć zwykłe dildo czy strap-on, więc może Tobie, Patryku, też "tylko" to wystarczy

      Skomentuj

      • iMiki
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 12

        #33
        Próbować chłopaki póki jeszcze młodzi jesteście i macie czas, później już nie będzie tak łatwo o takie fajne zabawy.

        Skomentuj

        • Aven
          Świętoszek
          • Apr 2012
          • 7

          #34
          Nie wyobrazam sobie nawet takich rzeczy. Jestem tolerancyjny, ale w zyciu bym czegos podobnego nie zrobil z facetem..

          Skomentuj

          • iMiki
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 12

            #35
            Wielu tak mówiło i myślało aż im się zmieniło i spodobało

            Skomentuj

            • kasiel
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 8

              #36
              Pamiętacie tę piosenkę: "najtrudniejszy pierwszy krok, potem łatwiej mija rok"

              Skomentuj

              • Martintrans
                Banned
                • Mar 2012
                • 63

                #37
                Strach przed lodem

                Ja bym sie bal ze w trakcie loda osoba ktora mi go robi odgryzie mi penisa!prawdziwe przymusowe ukobiecenie faceta doroslego w dzisiejszych czasach moze sie odbyc tylko w wieziennej celi

                Skomentuj

                • Eluent
                  Świętoszek
                  • Apr 2012
                  • 2

                  #38
                  statystycznie 4/10 mężczyzn miało kontakt seksualny z drugim facetem a średnio co drugi z nas miał/lub ma fantazje tego typu
                  Wydaje mi się, że coś w tym jest, szczególnie jak nawet dla żartów często się żartuje z gejowskimi podtekstami - zawsze się zastanawiałem czy to tak specjalnie czy jakieś podświadome pragnienia hehe ;P

                  Skomentuj

                  • longer22
                    Świętoszek
                    • Sep 2011
                    • 9

                    #39
                    No to masz niezły problem, wiesz czasem fantazje sa tylko po to żeby fantazjować i nie koniecznie je spełniać bo potem możesz się źle poczuć po fakcie. Ja to bym wolał, żeby mnie szmaciła jakaś laska ale co kto lubi

                    Skomentuj

                    • Malinka_a
                      Perwers
                      • Feb 2011
                      • 1219

                      #40
                      Napisał przyjaciel40
                      szkoda, że nie ma Pani , która by rzuciła hasło "Chcę obciągnąć"
                      a ja?
                      a co do tematu - jak większość osób radzi, na razie zostaw to w sferze fantazji. jesteś młody, to wiele rzeczy Ci przychodzi do głowy. ja też jak miałam 12, 13 lat to się zastanawiałam, czy nie jesteś lesbijką, bardzo mnie to martwiło i miałam wyrzuty sumienia, ale jak hormony mi się uspokoiły problem zniknął. teraz jest ten okres, gdzie kształtuje się Twoja osobowość, więc musisz nad sobą pracować i zastanawiać się nad tym, czego chcesz od życia, a gwarantuję, że za kilka lat będziesz już wiedział kim jesteś i czego oczekujesz. ja mam teraz niespełna 18 lat i młodzieńcze problemy już za sobą - mam pewność, że jestem bi, ale ze znaczącą przewagą na facetów, no, marzy mi się trójkąt...
                      na razie nie realizuj tej fantazji. fantazjuj do woli, ale nie zamykaj się tylko na to, bo może się okazać, że w ogóle przestaniesz interesować się kobietami. to z nimi zdobądź swoje pierwsze doświaczenia seksualne, a dopiero potem, gdy będziesz dojrzałym, świadomym swojej seksualności facetem możesz się brać za realizowanie, ale też musisz wybrać rozsądnie. i przede wszystkim zastanowić się nad konsekwencjami: czy będziesz umiał z tym żyć? co jeśli ktoś się dowie? jak będziesz się czuć? czy osoba, którą wybierzesz, będzie odpowiednia? to nie takie hopsiup, to nie jest decyzja na teraz. trzeba to porządnie przemyśleć i wybrać mądrze, musisz mieć pewność.
                      a faktem jest, że większość tego typu fantazji wygląda dobrze tylko w głowie. istnieje duży kontrast między marzeniami i rzeczywistością, musisz być tego świadom.
                      0statnio edytowany przez Malinka_a; 20-06-12, 12:44.
                      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                      Skomentuj

                      Working...