"Wstrzymywanie" wytrysku (mega orgazm)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dereks
    Świętoszek
    • Apr 2013
    • 32

    #16
    A próbowałeś kiedyś powstrzymać na chwilę mocz jak byłeś w trakcie? Pewnie tak. Użyłeś wtedy właśnie mięsień Kegla Teraz już możesz ćwiczyć "na sucho", starając się przez kilka-kilkanaście sekund zaciskać ten mięsień. Zaletą tych ćwiczeń jest to, że możesz to robić rozmawiając z mamą przez telefon, w komunikacji miejskiej itd.

    Skomentuj

    • janeckij
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 35

      #17
      Napisał dereks
      A próbowałeś kiedyś powstrzymać na chwilę mocz jak byłeś w trakcie? Pewnie tak. Użyłeś wtedy właśnie mięsień Kegla Teraz już możesz ćwiczyć "na sucho", starając się przez kilka-kilkanaście sekund zaciskać ten mięsień. Zaletą tych ćwiczeń jest to, że możesz to robić rozmawiając z mamą przez telefon, w komunikacji miejskiej itd.
      Na stronie (link: http://zwierciadlo.pl/2013/seks/erot...gla-u-mezczyzn) można przeczytać:
      Propozycja ćwiczeń na mięśnie Kegla dla mężczyzn:
      Napinaj i rozluźniaj mięsień 20 – 30 razy. Pamiętaj o wdechu wraz z zaciśnięciem, a wydechu z rozluźnieniem.
      ...
      Nie ćwicz męskiego Kegla przy pomocy wstrzymywania strumienia moczu. W ten sposób znajdujesz swoje mięśnie, ale na dłuższą metę jest to niezdrowa metoda, która może sprzyjać infekcjom moczowodu.

      To znaczy jak ćwiczyć te mięśnie Kegla? Rozumiem, że jest to mięsień, który napina się (następuje skurcz) gdy zatrzymuję oddawanie moczu i tak mogę określić gdzie jest we mnie ten mięsień. Podczas sikania normalnie mogę zatrzymać mocz i jakoś to wychodzi mi tak automatycznie, ale już tak na sucho dla ćwiczeń to nie za bardzo wiem, czy dobrze napinam te mięśnie, bo szczerze mówiąc nie wiem gdzie on jest.

      Skomentuj

      • rokoko91
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2009
        • 356

        #18
        Zapomniałem dodać, że u mnie uciskanie mięśniem Kegla bardziej służy zintensyfikowaniu podniecenia (to czucie w kroku podczas masturbacji ) oraz opóźnianiu orgazmu niż wstrzymywaniu go tuż przed.
        Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

        Skomentuj

        • Rosselius
          Świętoszek
          • May 2013
          • 47

          #19
          Hmm popróbuje z tym mięśniem Kegla.
          Co do hmm efektów mojej "pracy" (haha jak to brzmi) to napewno mogę zaliczyć fakt iż wolniej dochodzę i nijako panuje nad tym. Ból jąder nie powtórzył się jak na razie ,także jest dobrze .
          Jeśli jest jest ktoś , kto praktykował takie właśnie zabawy ,to piszcie i opisujcie swoje doświadczenia , reakcje itd. Wiadomo ,że jeśli robiliście to dawno , to można nie za wiele pamiętać , ale może akurat coś się przypomni czy coś.
          i pytanie , czy gdy np wyćwiczy sobie wstrzymywanie orgazmu mięśniem Kegla , to czy jest to efekt na "dłuższą metę" czy trzeba jakoś "regularnie" ćwiczyć czy coś ?

          Skomentuj

          • Robinson
            Erotoman
            • Sep 2011
            • 515

            #20
            Ja myślę, że mięsień jak mięsień: wymaga ćwiczeń stale. Inaczej osłabnie znowu. Ale jeśli będziesz ćwiczył go stale, efekt będzie również stały. A nawet będzie narastał.

            Ale do kompletu polecam tantrę.

            Skomentuj

            • jrzyboy
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 227

              #21
              Kiedy czuję, że się spuszczę, mały przerwa i ponownie masturbuję ale nie ściskam kutasa. Nigdy nie czuje bólu w jądrach .
              Last edited by Astraja; 26-08-13, 11:17. Powód: Polska język trudna jest?...
              sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

              Skomentuj

              • Jack Daniel's
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2013
                • 244

                #22
                Dokładnie jak wyżej zacytowano, ćwiczę m.in z tym linkiem. Ważny jest oddech, trochę mi to pomaga przy okazji, przy ćwiczeniu growlu. No i fakt, mięśnie znalazłem wstrzymując mocz i przez kilka dni w ten sposób je ćwicząc.

                Skomentuj

                • witchking
                  Świntuszek
                  • Mar 2009
                  • 71

                  #23
                  Z ciekawości spróbowałem.
                  Nie wiem, dla mnie nic specjalnego, wytrysk znikomy po tym, przyjemność też nie taka....

                  Skomentuj

                  • Prawiczek86
                    Świętoszek
                    • Nov 2010
                    • 28

                    #24
                    Też lubię długo walić. Kiedy czuję, że nadchodzi wytrysk to przerywam i robię przerwę. Oczywiście nie zawsze zdążę się opanować w porę Co do bólu jąder to jeśli zabawy trwają czasem kilka godzin to rzeczywiście taki objaw występuje.

                    Skomentuj

                    • ssinnerr22
                      Świętoszek
                      • Aug 2013
                      • 7

                      #25
                      U mnie ból jąder się raczej nie pojawia, a metoda stara jak świat

                      Skomentuj

                      • Robinson
                        Erotoman
                        • Sep 2011
                        • 515

                        #26
                        Napisał witchking
                        ...
                        przyjemność też nie taka....
                        Przyjemność jest na niższym poziomie, przynajmniej na początku. Ale moze trwać niemal nieprzerwanie godzinę i dłużej.

                        Dochodzisz do momentu, w którym nie chcesz żeby to się zakończyło... Jak narkotyk, ciągnie cię, żeby jeszcze i jeszcze...

                        Po jakimś czasie każdy następny orgazm staje się bardziej intensywny od poprzedniego. Zwłaszcza przy dobrym oddech, jak i z użyciem metod z tantry.

                        Orgazmy w ten sposób osiągnięte na długo zostają w pamięci.

                        Skomentuj

                        • 495f50
                          Perwers
                          • May 2011
                          • 1117

                          #27
                          Ja do ciężkiego wafla bardzo przepraszam, ale czy Ty teraz WSZĘDZIE będziesz wyskakiwać z tą tantrą jak zza krzaka? Ileż można, no ja *******ę Styknie, lista ignorowanych w końcu od czegoś jest.

                          A do tematu... lubię gdy w czasie cyberseksu partnerka decyduje, kiedy mam dojść. Faktycznie, gdy się tak na granicy przetrzyma dłużej, to orgazm jest intensywniejszy u mnie. I nie, jądra mnie nie bolą.

                          Skomentuj

                          • kochany
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Oct 2006
                            • 313

                            #28
                            Często jak się zabawiam to puszczam interes i zaraz zaczynam na nowo, praktycznie za każdym razem, dla mnie to nic nowego, jadę z koksem aż czuję, że będę tryskał, szybko puszczam kutasa, żeby się uspokoił na kilka sekund i jadę dalej, tak kilka lub kilkanaście razy. Kiedy już strzelam to jak z armaty. Za to ostatnio kilkakrotnie spróbowałem czegoś nowego. Ale to tylko przy masturbacji, nie przy seksie. Jak już mam strzelać, to przestaję ruszać dłonią i staram się opóżnic wytrysk tak długo jak tylko się da (a on już tam próbuje się wydostać) zaciskam ten mięsień kegla i już czuję te skurcze orgazmu, sperma tryska dopiero po chwili. Doznania inne, nie wiem czy lepsze czy gorsze po prostu inne odczucia. Jakieś takie głębsze.
                            Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                            Skomentuj

                            • krolpikowy
                              Ocieracz
                              • Jun 2013
                              • 160

                              #29
                              Zdecydowanie jestem na tak! Wolę raz wieczorem dojść do orgazmu, znacznie odwlekając w czasie jego nadejście Nic mnie nie boli po tym

                              Skomentuj

                              • Lisek_Chytrusek89
                                Świętoszek
                                • Nov 2011
                                • 32

                                #30
                                rzeczywiscie, sprobowalem i cos w tym jest, dluzej.. intensywniej.. wiecej.. ale mnie rowniez jądra nie bolaly

                                Skomentuj

                                Working...