Tabletki - pytania przy stosowaniu

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beznazwy6
    Świętoszek
    • Jan 2011
    • 11

    Cilest Tabletki - pytania przy stosowaniu

    witajcie
    mam takie pytanie:
    moja dziewczyna stosuje antykoncepcje hormonalną (tabletki cilest) czy to normalne, że od kąd zaczeła je brac w pierwszy dzien okresu 25 kwietnia to po okresie ma cały czas takie dziwne brązowe plamienie?
    oraz czy zawroty głowy też mogą być spowodowane tabletkami?
    pozdrawiam
    Last edited by Kata; 07-05-11, 11:04. Powód: Zmiana nazwy tematu
  • ninQuessme
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 31

    #2
    Ja przyznam, że przez cały miesiąc podczas brania pierwszego opakowania tabletek miałam jeszcze lekkie krwawienia od czasu do czasu, więc jest to jak najbardziej normalne. A brązowe- bo krew po jakimś czasie właśnie taki kolor przyjmuje.
    Ogólnie pierwszy miesiąc (mówi się w sumie, że nawet 3) jest taki bardzo dziwny. Są zawroty głowy, gwałtowne zmiany temperatury, już nie wspomnę o odczuciach kobiety, kiedy to z igły robi widły, a jak się cieszy to nie może przestać
    Jednak niech dziewczyna odżywia się zdrowiej to i może zawroty głowy miną.
    Jak będzie to trwało dłużej to niech zgłosi się do lekarza. Może powinna przyjmować inne tabletki.

    Skomentuj

    • Betina
      Erotoman
      • Mar 2011
      • 596

      #3
      Przy pierwszym opakowaniu jest to możliwe. Pozostaje przeczekać, i zobaczyć co będzie przy drugim opakowaniu.
      "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

      Skomentuj

      • beznazwy6
        Świętoszek
        • Jan 2011
        • 11

        #4
        ale to nie jest "raz na jakiś czas" tylko plami ciągle

        Skomentuj

        • Betina
          Erotoman
          • Mar 2011
          • 596

          #5
          Ja za pierwszym opakowaniem miałam plamienia przez cały pierwszy cykl, i to wyglądało tak jakbym była ciągle w trzecim dniu miesiączki. Zatem spokojnie. Ale jeśli macie wątpliwości zawsze możecie skontaktować się z ginekologiem i porozmawiać o Waszych wątpliwościach.
          "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

          Skomentuj

          • beznazwy6
            Świętoszek
            • Jan 2011
            • 11

            #6
            a słuchajcie po jakim czasie mniej więcej zaczyna się ochrona przed ciążą przy 1 opakowaniu?
            i dzisiaj zaczęła Jej się przerwa od tabletek i cały dzień Jej się kręciło w głowie. Powoli kurde zaczynam łapać ciążo-schizy mimo że w zasadzie nie ma szans żebyśmy wpadli bo kochamy się w gumkach a Ona bierze tabletki. Mam nadzieje że za tydzień okres będzie i będę mógł być spokojny

            Skomentuj

            • Betina
              Erotoman
              • Mar 2011
              • 596

              #7
              Wszystko jest napisane w ulotce

              Jeśli dziewczyna wzięła 1 tabletkę w pierwszym dniu miesiączki to jest zabezpieczona od samego początku.
              "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

              Skomentuj

              • beznazwy6
                Świętoszek
                • Jan 2011
                • 11

                #8
                no właśnie studiowałem ulotkę ale najwidoczniej nie dokładnie. w takim razie możliwość ciąży to prawie 0% a ja nadal mam jakieś powalone myśli. ciężkie początki

                Skomentuj

                Working...