W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jej raczka, a branie do ust

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fikumiku
    Świntuszek
    • Mar 2010
    • 52

    #31
    Napisał rimmingator
    człowiek sie naogląda deepthroatów a później chciałby widziec jak penis znika cały w kobiecych ustach, a nastepnie wysówa sie pooowolii cały w slinie.... najlepiej jeszcze zeby przytrzymujac całego w ustacz wystawiłóa język i zachaczyła o jajka. Mrrrrr....
    I bardzo dobrze, że są takie filmy instruktażowe.
    Moja nie wierzyła, że można wciągnąć całego to jej pokazałem kilka filmików z Heather z iDeepThroat.

    Teraz wciąga całego i dokładnie robi to co napisałeś - liże jajka językiem mając całego fiuta w ustach.

    Miooodzio


    Napisał rimmingator
    w takich zabawach raczki sa zakazane!
    No to tu się nie zgodzę - rączki są miłym dodatkiem kiedy panna zajmuje się "oralną obróbką okolic"

    Skomentuj

    • .l.
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 25

      #32
      W przypadku mojego partnera to są skrajności- albo dochodzi w kilka chwil, albo muszę pracować przez przez bardzo długi czas nad jego orgazmem, który czasem wydaje się w ogóle nawet nie zbliżać. Mi tam nie przeszkadza boląca szczęka, zapieprzam tyle, ile trzeba, w sumie też mnie trochę bawi takie ględzenie 'dojdź lepiej szybko, bo buzia będzie boleć'- albo dojdziesz szybko, albo nie dojdziesz, wtedy pracuje się dalej, nie ma zmiłuj.;]

      Skomentuj

      • Arjens
        Świętoszek
        • Oct 2009
        • 49

        #33
        Jak mojej parnertki boli rączka, to troszke potre peniskiem o jej uda i potem juz lepiej i wtedy

        Skomentuj

        • kukuka
          Świętoszek
          • Mar 2010
          • 48

          #34
          fikumiku, twoje podejście jest godne pożalowania... wiecej nie napisze, bo mnie nerwy puszcza...

          dskamil: bylam raz z facetem dla ktorego to byl pierwszy raz. oj doszedl szybciutko, ledwo co zaczęlam ;D bo to nowosc, zupelnie nowe doznanie, wiec po co czuc sie zmieszanym, ze zareagowalo sie na to tak szybko... dla mnie to byl hmm.. komplement ze potrafilam tak szybko go usatysfakconowac

          Skomentuj

          • fikumiku
            Świntuszek
            • Mar 2010
            • 52

            #35
            Napisał kukuka
            fikumiku, twoje podejście jest godne pożalowania... wiecej nie napisze, bo mnie nerwy puszcza...
            Ależ nie krępuj się i rozwiń proszę!

            Bardzom bowiem ciekaw jakież to niby "godne pożałowania" treści niosły za sobą moje wcześniejsze wypowiedzi?

            Skomentuj

            Working...